صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 161

موضوع: هنر، سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي، گرافیک و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

سلام بچه ها
    با فوق لیسانس گرافیک میشه بازم برای فوق لیسانس (گرافیک یا مدیا) اقدام کرد؟
    چون لیسانسم غیر مرتبطه !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

درود
    من 23 سالمه . دیپلمه فنی حرفه ای و فوق دیپلمه کامپیوتر دارم و در حال حاضر مشغول تحصیل کارشناسی نرم افزار در دانشگاه آزاد هستم و تا خرداد ساله دیگه یعنی 1394 درسم تموم میشه .
    اما هیچ علاقه ای به رشته ی تحصیلی ام ندارم... -_-
    ولی به شدت عاشقه طراحی هستم و برای ارشد قصد ادامه تحصیل در رشته "طراحی صنعتی" را دارم . علاقه ام به طراحی ، در حالیه که ثانیه ای قلم از دستم نمیفته و دایم در حال طراحی اشیاءِ صنعتی ، به خصوص "اتومبیل" هستم ؛ حتی در سر کلاس های نرم افزار... البته نمونه کار زیاد دارم .
    بعد از اندکی تحقیق در مورد هزینه ها و نوع زندگی ، برای ادامه تحصیل در مقطع "کارشناسی ارشد" آلمان بهترین گزینه هست . اما هیچ گونه اطلاعاتی درباره روش های مکاتبه با دانشگاه ها و اینکه چگونه میشه پذیرش گرفت ندارم .
    خواهشمندم از دوستانی که مطلعند ، لطفا راهنماییم کنن :
    1- یکی از دوستان فرمودند که در آلمان ، تغییر رشته از کارشناسی به ارشد امکان پذیر نیست ! خب اگه بهشون ثابت کنم که استعدادشو دارم ، فایده ای داره یا باید دوباره کارشناسی رو از اول در این رشته "طراحی" بخونم ؟
    2 - برای گرفتن ویزای تحصیلی ، باید زبان آلمانی هم بلد باشم یا فقط زبان انگلیسی کافیه ؟
    3 - کدوم دانشگاه ها رشته "طراحی صنعتی" دارند و آیا به زبان انگیسی هستند ؟
    4 - قضیه ی فاند چی هست ؟
    5 - چه امتحان هایی رو میگیرن ؟

از شما عزیزان کمال سپاس رو دارم .

Junior Member

سلام
    ممنون بابت مطالب مفیدتون
    من 28 سالمه و لیسانس گرافیک از دانشگاه غیر انتفاعی دارم و برای فوق میخوام اگر بشه آلمان ادامه بدم، که چند تا سوال دارم
    یک اینکه از اونجایی که هیچ اطلاعاتی از آلمان و هزینه هاش ندارم، آیا امکان گرفتن بورس یا فاند توی رشته ما هست بطوری که قبل از اومدن به اونجا خیالم از داشتنش راحت باشه و اگر نیست هزینه های زندگی توی آلمان چجوریه بعنوان مثال همون برلین
    دوم اینکه آیا امکان کار کردن برای دانشجوها هست
    و در نهایت اگر امکانش هست سایت دانشگاه برلین که دوستمون توی مطالب قبل بهش اشاره کرد رو بذارید
    بسیار ممنون

Junior Member

و یه مساله دیگه، من یکی از دوستانم توی ایتالیا تحصیل میکنه که طبق تعریفش امکان داره با فیش حقوقی پدر از بورسیه برخوردار شد، میخواستم بدونم آیا این مساله داخل آلمان هم امکانش هست؟

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

هزینه تحصیل در دانشگاههای آلمان در حد تقریبا رایگان است. چون دانشگاه های دولتی شون شهریه نمی گیرند (اگر هم بگیرن در حد کمی است). برای همین نیاز به فاند وجود ندارد. البته زندگی دانشجویی در آلمان هزینه ی تقریبا ماهی 650 یورویی دارد که میتوان بخشی از آنرا با کار دانشجویی جبران کرد.

Junior Member

دوستان خاهشا یکی به من کمک کنه.واقعا گیج شدم تو تاپیکای مختلف.من فارغ التحصیل رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه دولتیم.ولی علاقم به هنر زیاده و میخام تو این زمینه ادامه بدم.استعدادمم خوبه.حالا میخام تو کشورهای اروپایی ترجیحا المان تو رشته هنر ادامه بدم.یکی بم پیشنهاد بده چکار کنم.اخه یکسری میگن برای مستر تو المان نمیتونم تغییر رشته بدم یک سری میگن فقط کار عملی مهمه.من حتی حاضرم دوباره از لیسانس شروع کنم.ولی هیچ اطلاعاتی ندارم.اگه میشه کسی اطلاع داره یه راه مشخص بم نشون بده که مثلا برم دنبال ایلس یا زبان المانی یا برم کار عملیمو تقویت کنم؟؟واقعا گیج شدم.خاهشا کمک کنید اگه اطلاع دارینلااقل بدونم کدوم کشور همچین امکانیو واسه من داره که اونجا ادامه تحصیل بدم؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh123 نمایش پست ها
    دوستان خاهشا یکی به من کمک کنه.واقعا گیج شدم تو تاپیکای مختلف.من فارغ التحصیل رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه دولتیم.ولی علاقم به هنر زیاده و میخام تو این زمینه ادامه بدم.استعدادمم خوبه.حالا میخام تو کشورهای اروپایی ترجیحا المان تو رشته هنر ادامه بدم.یکی بم پیشنهاد بده چکار کنم.اخه یکسری میگن برای مستر تو المان نمیتونم تغییر رشته بدم یک سری میگن فقط کار عملی مهمه.من حتی حاضرم دوباره از لیسانس شروع کنم.ولی هیچ اطلاعاتی ندارم.اگه میشه کسی اطلاع داره یه راه مشخص بم نشون بده که مثلا برم دنبال ایلس یا زبان المانی یا برم کار عملیمو تقویت کنم؟؟واقعا گیج شدم.خاهشا کمک کنید اگه اطلاع دارینلااقل بدونم کدوم کشور همچین امکانیو واسه من داره که اونجا ادامه تحصیل

بدم؟؟؟؟

دوست عزیز چیزی که واضحه واسه تغییر رشته تو المان حتما باید از لیسانس شروع کنین

لیسانسم عموما به زبان المانی اراءه میشه

اولین کاری که میکنین یه کلاس زبان المانی ثبت نام کنین البته اگه قصدتون المانه. حداقل مدرک ب1رو باید بگیرین.

بعد به چنتا دانشگاه هنر میل بزنین و راجع به مدارک مورد نیاز بپرسین که عموما این مدارک واسه همه دانشگاها یکیه : دیپلم و پیش و کارنامه هاشوم کپی پاس رزومه انگیزه نامه مدارک لیسانستون و ...

مهمترین چیز در مورد رشته هاز انری پورتوفولیوست

تو همین فروم یه تاپیک واسه پورتوفولیو هست

موفق باشین

Junior Member

مرسی دوست عزیز از راهنماییه خوبتون.پس واسه المان نمیتونم مستر رو هنر بخونم دیگه.درسته؟اتریشم همین شرایط رو داره؟راجبه کشورهای دیگه اطلاعاتی ندارین؟

Junior Member

سلام دوستان درسته که میگن باید کنکور دولتی قبول بشیم تا بتونیم پذیرش بگیریم؟

Junior Member

وقت بخیر . دوستان کسی می دونه در زمینه آرایش و فشن کدوم دانشگاه می تونیم اقدام کنیم؟

سپاس.

همگی موفق باشین.