صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 161

موضوع: هنر، سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي، گرافیک و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

سلام
    کسی هست اطلاعاتی در زمینه ی دانشگاه های هنر ی که توشون رشته ی fine art تدریس میشه بده ؟ من تو زمینه ی انتخاب دانشگاه مشکل دارم ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

سلام.من کارشناسی مترجمی انگلیسی خوندم.میخوام برای یکی از شاخه های رشته موزیک اقدام کنم.اما چون تو موزیک سررشته ای ندارم میخوام از پایه شروع کنم.تصمیم دارم برای رشته امریکن استادیز اپلای کنم و بعد از دریافت ویزا ازین طریق اونجا رشتمو عوض کنم. اما سطح تحصیلی این دو رشته متفاوته. میخوام بدونم این کار امکانپذیره یانه؟ ممنون

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط vika نمایش پست ها
    سلام.من کارشناسی مترجمی انگلیسی خوندم.میخوام برای یکی از شاخه های رشته موزیک اقدام کنم.اما چون تو موزیک سررشته ای ندارم میخوام از پایه شروع کنم.تصمیم دارم برای رشته امریکن استادیز اپلای کنم و بعد از دریافت ویزا ازین طریق اونجا رشتمو عوض کنم. اما سطح تحصیلی این دو رشته متفاوته. میخوام بدونم این کار امکانپذیره یانه؟ ممنون

سلام! فکر می کنم رشته های موسیقی، همشون یه امتحان عملی قبل از ورود دارن! البته کلا رشته های هنر این امتحان رو دارن، یا عملی یا به صورت مصاحبه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط BSD_GH نمایش پست ها
    درود
    من 23 سالمه . دیپلمه فنی حرفه ای و فوق دیپلمه کامپیوتر دارم و در حال حاضر مشغول تحصیل کارشناسی نرم افزار در دانشگاه آزاد هستم و تا خرداد ساله دیگه یعنی 1394 درسم تموم میشه .
    اما هیچ علاقه ای به رشته ی تحصیلی ام ندارم... -_-
    ولی به شدت عاشقه طراحی هستم و برای ارشد قصد ادامه تحصیل در رشته "طراحی صنعتی" را دارم . علاقه ام به طراحی ، در حالیه که ثانیه ای قلم از دستم نمیفته و دایم در حال طراحی اشیاءِ صنعتی ، به خصوص "اتومبیل" هستم ؛ حتی در سر کلاس های نرم افزار... البته نمونه کار زیاد دارم .
    بعد از اندکی تحقیق در مورد هزینه ها و نوع زندگی ، برای ادامه تحصیل در مقطع "کارشناسی ارشد" آلمان بهترین گزینه هست . اما هیچ گونه اطلاعاتی درباره روش های مکاتبه با دانشگاه ها و اینکه چگونه میشه پذیرش گرفت ندارم .
    خواهشمندم از دوستانی که مطلعند ، لطفا راهنماییم کنن :
    1- یکی از دوستان فرمودند که در آلمان ، تغییر رشته از کارشناسی به ارشد امکان پذیر نیست ! خب اگه بهشون ثابت کنم که استعدادشو دارم ، فایده ای داره یا باید دوباره کارشناسی رو از اول در این رشته "طراحی" بخونم ؟
    2 - برای گرفتن ویزای تحصیلی ، باید زبان آلمانی هم بلد باشم یا فقط زبان انگلیسی کافیه ؟
    3 - کدوم دانشگاه ها رشته "طراحی صنعتی" دارند و آیا به زبان انگیسی هستند ؟
    4 - قضیه ی فاند چی هست ؟
    5 - چه امتحان هایی رو میگیرن ؟

از شما عزیزان کمال سپاس رو دارم .

سلام! متأسفانه فکر می کنم که باید دوباره از لیسانس بخونین! چون یکی از مدارک برای پذیرش داشتن لیسانس مرتبط هستش. در مورد زبان هم باید بگم اکثر دانشگاه های خوب هنر زبان آلمانی هستند و مدرک اون رو هم می خوان. اما شما باز می تونی سوال کنی! چون همین الان در مدرسه ی عالی هامبورگ اکثر کلاس ها به انگلیسی برگزار می شه!!

راجع به فاند چیزی نمی دونم، فکر می کنم برای دکترا باشه، اما شما می تونی بعد از اینکه پذیرش گرفتین برای بورس دااد اقدام کنین! البته اگه برای مستر بتونین پذیرش بگیرین!!

اکثر دانشگاه های هنر در آلمان یا امتحان عملی می گیریند و یا مصاحبه دارند. درواقع دو مرحله ای هستند. یه مرحله اینکه شما مدارکتون رو همراه ثبت نام آنلاین و نمونه کارها براشون می فرستین، بعد مدتی جواب می گیرین! که اگه مثبت باشه، درواقع دعوتنامه ای هستش برای امتحان یا مصاحبه که باید برین آلمان ( البته بعضی دانشگاه های آلمان این امتحان یا مصاحبه رو با اسکایپ هم قبول می کنند که برگزار کنند!) باید از خودشون در این مورد سوال کنین.

کلا بهتون پیشنهاد می کنم، با دانشگاه مکاتبه کنین، چون هر دانشگاهی ممکنه قانون خودش رو داشته باشه! حتی کی تونین راجع به اینکه با این شرایط می تونین مستر بخونین هم بپرسین!

موفق باشین.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nazemsa نمایش پست ها
    سلام دوستان درسته که میگن باید کنکور دولتی قبول بشیم تا بتونیم پذیرش بگیریم؟

اگر از لیسانس می خواین شروع کنین، بله!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : هنر، سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي، گرافیک و ...

لطفا در خصوص سوال در مورد شانس پذیرش یکی از سه الگوی زیر را رعایت کنید

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی یا کالج
    رشته مورد نظر:

معدل پیش دانشگاهی:
    معدل دیپلم:
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان:
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:

تحصیلات دانشگاهی: (مثلا ترم 6 رشته X با معدل N)
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان:
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر:

معدل لیسانس:
    رشته لیسانس:
    دانشگاه لیسانس:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر:

معدل ارشد:
    رشته ارشد:
    دانشگاه ارشد:
    معدل لیسانس:
    رشته لیسانس:
    دانشگاه لیسانس:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

ویرایش توسط sepidehreg : March 12th, 2015 در ساعت 02:22 PM

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی / رشته مورد نظر: تئاتر / معدل پیش دانشگاهی: 18.98 / معدل دیپلم: 19.48 / رشته تحصیلی دوران دبیرستان: ریاضی / قبولی کنکور سراسری در رشته ی: کارشناسی نرم افزار / مدرک زبان انگلیسی: IELTS 8 / مدرک زبان آلمانی: B2 / تحصیلات دانشگاهی: ترم 6 با معدل 15.06 / سایر افتخارات و مدارک: - / دانشگاه مورد نظر در آلمان: هر دانشگاهی که این رشته رو داشته باشه.
    ویرایش توسط mahboobet : March 31st, 2015 در ساعت 07:05 PM

Junior Member AzarArt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Graphic

سلام آذر هستم..
    ليسانس گرافيك دارم..با معدل 18.
    ...برادرم آلمان زندگي مي كنه و از لحاظ دعوت نامه مشكلي ندارم..الان دارم كلاس زبان آلماني ميرم..
    اول اينكه مي خواستم راهنماييم كنين كه براي ادامه تحصيل در آلمان چه كارهايي لازمه انجام بدم؟؟
    دوم اينكه در آلمان در رشته ي گرافيك بيشتر از چه نرم افزاري استفاده مي كنند؟/
    خيلي ممنون ميشم راهنماييم كنين..

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم با توجه به رزومم بگید شانس فاند گرفتن در کدوم دانشگاه یا حتی کشوری ارزون تر از نظر مخارج رو دارم :
    فوق لیسانس تاتر از دانشگاه ازاد. معدل 17/50 . 4سال سابقه کار تدریس در موسسه هنری . زبان انگلیسی برای امتحان ایلس اماده میشم .

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی یا کالج
    رشته مورد نظر: گرافیک

دانشگاه آزاد واحد شهرری +فوق دیپلم گرافیک + 17.17
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان: گرافیک
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی: ندارم
    مدرک زبان انگلیسی: سطح زبان انگلیسی ام خیلی خوب است امتحان آیلتس آزمایشی 3 سال پیش دادم با توجه به پیشرفتم تا کنون در صورتی که مجدد امتحان بدهم نمراتی که گمان میکنم دریافت کنم: reading 7 - writing6 - speaking 7- listening 7
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    تحصیلات دانشگاهی:
    سایر افتخارات و مدارک:سابقه کار مرتبط: 4 سال سابقه کار طراحی و گرافیک و چاپ دارم در زمینه تبلیغات اما به دلیل اینکه زیر نظر شرکت کار میکردم امضا خودم روی کارها اجازه چاپ ندارد. به نرم افزار های photoshop-illustartor-indesign-coreldraw تسلط کامل دارم

دانشگاه مورد نظر در آلمان: لظفا راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط sepidehreg : July 14th, 2015 در ساعت 05:41 PM