صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 161

موضوع: هنر، سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي، گرافیک و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هنر، سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي، گرافیک و ...

دوستان سلام
    من امسال در رشته هنر ازمون دادم و ازقبول شدنم مطمئنم
    ولی من رشته دبیرستانم ریاضی بوده و معدل کل دیپلمم ۱۶/۸۰ و معدل پیش دانشگاهیم ۱۳/۱۱ میباشد!!!
    اگر من بخوام برا المان یا اتریش برای رشته ای که زیر مجموعه هنره اقدام کنم شرایط برلی من چی میشه؟!
    من که دبیرستان هنر نخوندم که بخوام نمونه کار ارائه بدم‌... واقعا نمیدونم!!!
    تورو خدا راهنمایی کنید.
    اصلا این امتحاد عملی چی هست؟!؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات شما در رابطه با رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر و ..

سلام. من ١٨ سالمه و از بچگى موسيقى كار كردم. براى bachelor ميخوام اقدام بكنم. ديپلم گرافيك دارم ولى پيش دانشگاهى نخوندم و به جاش رفتم آموزشگاه گوته و آلمانى دارم ميخونم. ولى الان متوجه شدم كه كنكور سراسرى بايد بدم تا بتونم از ايران خارج بشم ... من الان چيكار بايد بكنم ؟ بعد يه سوال ديگه : شما ميدونيد تا چه مدرك زبانى براى رشته ى موسيقى لازمه ؟

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات شما در رابطه با رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر و ..

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi_j نمایش پست ها
    سلام. من ١٨ سالمه و از بچگى موسيقى كار كردم. براى bachelor ميخوام اقدام بكنم. ديپلم گرافيك دارم ولى پيش دانشگاهى نخوندم و به جاش رفتم آموزشگاه گوته و آلمانى دارم ميخونم. ولى الان متوجه شدم كه كنكور سراسرى بايد بدم تا بتونم از ايران خارج بشم ... من الان چيكار بايد بكنم ؟ بعد يه سوال ديگه : شما ميدونيد تا چه مدرك زبانى براى رشته ى موسيقى لازمه ؟
    سلام، من اطلاع خیلی زیادی راجع به رشته موسیقی ندارم، اما دوستان زیادی داشتم که از طریق انجمن فرهنگی ایران اتریش و دادن امتحان کنسرواتوار اتریش و قبولی در اون برای ویزای اتریش اقدام کردن و الان هم اونجا هستند. اما در مورد آلمان چیزی در این مورد نمی دونم. ولی اگه اصرارتون بر آلمانه، بهترین راه اینه که دانشگاه های مورد نظرتون رو پیدا کنین و ازشون راهنمایی بخواین. اونا خودشون خیلی خوب براتون توضیح می دن که چه چیزایی برای پذیرش گرفتن از دانشگاهشون لازم دارین.
    موفق باشین.

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط msl1368 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من امسال در رشته هنر ازمون دادم و ازقبول شدنم مطمئنم
    ولی من رشته دبیرستانم ریاضی بوده و معدل کل دیپلمم ۱۶/۸۰ و معدل پیش دانشگاهیم ۱۳/۱۱ میباشد!!!
    اگر من بخوام برا المان یا اتریش برای رشته ای که زیر مجموعه هنره اقدام کنم شرایط برلی من چی میشه؟!
    من که دبیرستان هنر نخوندم که بخوام نمونه کار ارائه بدم‌... واقعا نمیدونم!!!
    تورو خدا راهنمایی کنید.
    اصلا این امتحاد عملی چی هست؟!؟
    سلام، منم مثل شما رشته ی ریاضی خوندم و معدل هام هم تا حدی شبیه شماست. البته با این تفاوت که من لیسانس ام رو ایران خوندم. فکر می کنم اگه قبولی در کنکور هنر رو داشته باشین مشکلی برای شروع کار نداشته باشین.
    امتحان عملی یه چیزیه شبیه به همون امتحان عملی که در ایران می گیرن، با این تفاوت که رقابت سنگین تره و خوب کارها هم تا حدی بهتره. به نظرم شما اگه میخوای صددرصد قبول شی، باید قبل از اقدام به اپلای یا در جریانش، تمرین داشته باشی و حداقل یه شناختی از رشته ای که می خوای ادامه بدی داشته باشی. جدای از اینکه می خواین خودتون رو برای امتحان عملی اونجا آماده کنین، باید این رو بگم که تو دانشگاه های آلمان مثل ایران نمی شه از زیر کار در رفت و باید به معنای واقعی کار خوب ارائه بدین و خلاقیت داشته باشین و اگه قصدتون ادامه ی تحصیل و یا کار کردن باشه، باید خیلی بیشتر و بیشتر تلاش کنین. و به همین خاطره که می گم بهتره تو ایران، نسبت به رشته ای که می خواین تو کشور دیگه ای ادامه اش بدین، بی تفاوت نباشین. برای شروع هم بهتره که با خود دانشگاه ها مکاتبه کنین و از خودشون اطلاعات بگیرین. زبان آلمانی هم که برای رشته های "هنر" در درجه ی خیلی بالاییه!

Junior Member

سلام بچه ها لطفا راهنماییم کنین

من لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل 15 دارم + ایلتس 5.5
    دبیرستان هم رشته ادبیات انسانی خوندم معدل 15

و چون علاقه و استعداد در زمینه هنر دارم دوست دارم طراحی محصول یا طراحی بخونم نمونه کارهای نقاشی و تابلو نقاشی هم دارم

گذشته از دریافت ویزا و غیره میتونم اونجا برای رشته های هنر اقدام کنم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: مطالعات انیمیشن یا مولتی مدیا

معدل ارشد:18
    رشته ارشد:انیمیشن
    دانشگاه ارشد:سوره
    معدل لیسانس:18
    رشته لیسانس:گرافیک
    دانشگاه لیسانس:هنر سمنان
    مدرک زبان انگلیسی:هنوز نگرفتم
    مدرک زبان آلمانی:هنوز نگرفتم
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی: 1
    تالیف کتاب:--
    سابقه کار: حدود 7 سال در زمینه گرافیک
    سایر افتخارات و مدارک: بخش عملی پایان نامه کارشناسی ارشدم یه انیمیشن 5 دقیقه ای بود که تا حالا حدود 13 تا جایزه توی جشنواره های داخلی کسب کرده و یه جایزه از جشنواره فیلم کودکان سانفرانسیسکو
    و توی بخش مسابقه حدود 25 جشنواره بین المللی نیز پذیرفته شده

دانشگاه مورد نظر در آلمان:
    من در ضمن این سوال هم دارم که اصلا دانشگاه های آلمان در مورد رشته های مطالعات سینما و انیمیشن خوب کار می کنه
    و برای چه دانشگاه هایی بهتره که اقدام کنم
    ممنون

Junior Member

سلام
    من کارشناسی کارتوگرافی(جفرافیا) از دانشگاه تهران دارم برای ارشد تغییر رشته دادم به هنر و تو کنکور سراسری رتبم 7 شد و تو همون دانشگاه تهران پژوهش هنر قبول شدم و با معدل 18.89 فارغالتحصیل شدم و دوباره تو کنکور سراسری شرکت کردم و یه ارشد دیگه در رشته هنر اسلامی از دانشگاه سوره با معدا19.70 گرفتم مقاله و کنفراس هم دارم خواستم منو راهنمایی کنید با این شرایط چقد شانس پذیرش تو دانشگاه های المان در مقطع دکترا تاریخ هنر دارم البته فاند خوب و بورس خیلی برام مهمه
    با تشکر

Junior Member

دوستان سلام
    لطف میکنید که فقط خواننده نباشید و جواب بدید اگر اطلاعاتی دارین
    من لیسانس گرافیک از غیر انتفاعی دارم و برای ارشد قصد دارم بیام آلمان
    از کسایی گه میدونن ارشد کجا باید رفت و چه شرایطی داره خواهش میکنم بهم اطلاعتی بدن، ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marcus63 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    لطف میکنید که فقط خواننده نباشید و جواب بدید اگر اطلاعاتی دارین
    من لیسانس گرافیک از غیر انتفاعی دارم و برای ارشد قصد دارم بیام آلمان
    از کسایی گه میدونن ارشد کجا باید رفت و چه شرایطی داره خواهش میکنم بهم اطلاعتی بدن، ممنون
    دوست عزیز

از موتورجست و جوی DAAD میتونین استفاده کنین. البته خیلی دقیق نیست، ولی یه دید کلی میتونه بهتون بده.
    اینجا هم چندتا از دوستان تجربه شون رو نوشتند، این تاپیک رو خوب مطالعه کنین.

پیروز باشید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

با سلام و با آرزوي موفقيت براي شما عزيزان
    اينجا كسي هست كه در مورد آزمون ورودي دانشگاه هنر آلمان اطلاعاتي داشته باشه؟
    و كسي هست در مورد رشته آموزش معلم هنر اطلاعاتي داشته باشد ؟
    teacher training art.... pedagogical education in fine art[/]
    چه مهارت هاي هنري و علمي براي قبولي در اين آزمون نياز دارم؟
    تو سايت دانشگاه هنر برلين خوندم كه فارغ التحصيل اين رشته را به مدارس ابتدائي براي كارآموزي مي فرستند ، اينكه من إيراني هستم مي تونه باعث شه كه نخواهند از من به عنوان معلم استفاده كنند؟
    ليسانس صنايع دستي از دانشگاه هنر تهران با معدل ١٤/٣٠ دارم و توي مهد، خلاقيت كودك درس ميدم اما هنوز بيمه ام نكردن آيا اگر بيمه شوم اين تو رزومه ام تأثير داره اگر بيمه نشوم چي ؟ اين تجربه چند ساله تدريسم بدون بيمه هيچ ارزشي ندارد؟
    با تشكر
    ویرایش توسط Khalaagh : October 2nd, 2015 در ساعت 10:15 PM دلیل: اشتباه تايپي