صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 161

موضوع: هنر، سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي، گرافیک و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات شما در رابطه با رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر و ..

نقل قول نوشته اصلی توسط Maahni نمایش پست ها
    خيلي ممنون . شرمنده ها اما من نتونستم اونجا رشته توريسم يا رشته مرتبطي پيدا كنم. يعني موجود نيست اصلا؟
    رشته های مرتبط به توریسم (زبان انگلیسی):
    http://www.daad.de/deutschland/studi...=0&ipenter.y=0

( زبان المانی):
    http://www.daad.de/deutschland/studi...x=70&send.y=14

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری - علامه قزوینی

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات شما در رابطه با رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر و ..

سلام من دانشجوی ترم اخرکارشناسی حسابداری هستم, اما میخوام برای ارشدم واسه معماری اقدام کنم ! ایا امکانش هست ؟ یا باید از اول شروع کنم؟!
    در حال حاظر دارم برای ielts اماده میشم , ممنون میشم اگر کسی راهنماییم کنه .
    روزتون بخیر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری - علامه قزوینی

چرا رشته های هنری پاسخ گوی کمی دارن!!!!

Junior Member

سلام من دانشجوی کارشناسی رشته طراحی صنعتی دانشگاه هنر تهران (ترم 3) هستم. معدلم تا کنون 14.5 هستش و میخوام برای BA اپلای کنم. رشته مورد نظرم هم illustration design هست. دبیرستان و پیش دانشگاهی هم در مدرسه تیزهوشان ریاضی خواندم.
    میخواستم ببینم آیا برای BA اصلا بورسیه میدن برای رشته های هنری؟
    اگر میدن بورس گرفتن تو کدام رشته برای من ساده تره؟ همون طراحی صنعتی یا فرقی نمیکنه؟
    (در رابطه با رشته illustration design هم کارها و اتود ها زیادی دارم)

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

من دیدم سئوالها زیاده گفتم یه جواب کلی بدم به سئوالات متداول که دیگه پرسیده نشه :

1- کسانی که رشته لیسانس غیر مرتبط دارند و می خواهند برای ارشد تغییر رشته بدهند در آلمان تقریبا همچین امکانی نیست ! چون ارزیابی دانشگاه بر اساس نمرات دوره لیسانس هست و مطمئنا کسی که مثلا ریاضی خونده و معدل 19 داره هیچ جوره نمی تونه با این مدرک سطح خودش رو در رشته های طراحی، معماری یا ... ثابت کنه. ولی بعضی رشته ها هستند که میشه در آنها تغییر رشته داد به شرطی که به هم نزدیک باشند !

2- برای پیدا کردن رشته های مورد نظرتون در دانشگاههای آلمان و بررسی جزئیات می تونید از سایت DAAD.de استفاده کنید.

سلام
    من یه کمک می خواستم
    من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد تهران دارم با معدل 17.12
    می خواستم برای آلمان اقدام کنم
    می خواستم ببینم امیدی هست که بتونم برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم ؟
    و اینکه اگر بخوام برای رشته ای غیر از رشته خودم پذیرش بگیرم چطور؟
    می تونم در مقطع لیسانس پذیرش بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر_صنایع دستی

سلام
    نمیدونم چرا کسی جواب منو نمیده
    من لیسانس صنایع دستی دارم با معدل 17.81
    می خوام طراحی جواهر بخونم
    سابقه 5 سال کار حرفه ای تو این رشته دارم، چندین سابقه نمایشگاهی و مدرک فنی حرفه ای همین رشته
    میخوام بدونم اینجا کسی شرایط مشابه من داره؟ یا اطلاعاتی تو این زمینه داره؟ ممنون میشم کمکم کنید..

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gole_binam نمایش پست ها
    سلام
    من یه کمک می خواستم
    من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد تهران دارم با معدل 17.12
    می خواستم برای آلمان اقدام کنم
    می خواستم ببینم امیدی هست که بتونم برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم ؟
    و اینکه اگر بخوام برای رشته ای غیر از رشته خودم پذیرش بگیرم چطور؟
    می تونم در مقطع لیسانس پذیرش بگیرم؟
    من که قبلا گفتم برای فوق تغییر رشته در آلمان نمیشه ! برای رشته های مرتبط مثل مدیریت ساخت می تونید تغییر رشته بدید ولی نامربوط باشه 99% نمیشه ! برای لیسانس می تونید برای هر رشته دیگه ای اپلای کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط baranbeat نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم چرا کسی جواب منو نمیده
    من لیسانس صنایع دستی دارم با معدل 17.81
    می خوام طراحی جواهر بخونم
    سابقه 5 سال کار حرفه ای تو این رشته دارم، چندین سابقه نمایشگاهی و مدرک فنی حرفه ای همین رشته
    میخوام بدونم اینجا کسی شرایط مشابه من داره؟ یا اطلاعاتی تو این زمینه داره؟ ممنون میشم کمکم کنید..
    از سایت (دااد) جستجو کنید, ببینید اصلا همچین رشته ای در مقطع مستر هست یانه.
    خیلی به ندرت مستر زیر شاخه های هنر و علوم انسانی به زبان انگلیسی تو المان پیدا میکنید, پس بهتره کشور های دیگه رو هم در نظر داشته باشید ولی اگه حتما المان میخواهید, باید زبان المانی رو بدونید.
    بیشتر افرادی که المان میرند متقاضی رشته های فنی هسستند شما باید خودتون سایت دااد و دانشگاه ها رو بررسی کنید.
    به نظر من که شرایطتتون خوبه و میتونید پذیرش بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nordiska نمایش پست ها
    سلام من نیما هستم و 16 سالمه. از وقتی کوچیک بودم عاشق آلمان بودم و هستم. می خواستم بدونم چطوری می تونم تو آلمان موسیقی بخونم؟سازم هم پیانوست به گیتار و سازدهنی هم آشنایی دارم فقط تو رو خدا جواب بدین چطور می تونم برم؟

سلام من هم خیلی تمایل دارم برای پیانو به المان برم.لطفا دوستانی که اطلاع دارن چه دانشگاهی بهتره و هزینه و شرایطش چطور هست کمک کنن و اینه چطور پذیرش بگیرم.