صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 161

موضوع: هنر، سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي، گرافیک و ...

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض هنرهاي تجسمي (نقاشي، طراحي گرافيك، ارتباط تصويري، عكاسي، ديزاين و ...) در آلمان

شرايط گرفتن پذيرش و تحصيل در رشته هاي هنرهاي تجسمي (طراحي گرافيك، ارتباط تصويري، عكاسي، نقاشي و ...) در دانشگاه هاي آلمان چگونه است؟

براي گرفتن پذيرش در اين رشته ها ــ خصوصا در مقطع كارشناسي ارشد ــ معدل مهم تر است يا نمونه كار (Portfolio)؟

بسياري از دانشگاه هاي آلمان يكي از شروط دادن پذيرش را قبولي در آزمون Aptitude Test ذكر كردند. منظورشان چيست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

با درود فراوان بر شما
    سئوالي داشتم بنده 30سال سن دارم ،اهنگساز ومحقق موسيقي باوك و رونسانس ،نوازنده گيتار كلاسيك (11سال)هستم
    قصد دارم در يكي از دانشگا هاي هنر المان به تحصيل به پردازم .
    بنده ورودي سال 80 در رشته معماري مقطع فوق ديپلم در دانشگاه ازاد تحصيل مي كردم ولي به دليل مشكلات مال و متقابلا خانوادگي مجبور به تكر تحصيل شدم ، مقدار واحدهايي كه دارم حدود 15(واحد) مي باشد كه همه عمومي هستند.
    در سال 86يك امتحان براي دانشگاه موسيقي شيراز واحد صدرا دادم كه قبول شدم ولي باز هم به دلايل فوق موفق به ادامه تحصيل نشدم .
    بسيار سپاس گذار مي شوم در اين مورد ، كه چگونه مي توانم در دانشگاه هنر المان تحصيل كنم ، ايا راهي به غير از امتحان دادن مجدد كنكور وجود دارد
    يا نحوه پذيرش بورسيه در صورتي كه من نمونه كارهايم را براي يك دانشگاه بفرستم وتعيين سطح بوشد امان بورسيه شدن هست در هرصورت بنده را راهنمايي كنيد بسيار ممنون خواهم شد
    با سپاس فراوان
    بدرود

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هنرهاي تجسمي (نقاشي، طراحي گرافيك، ارتباط تصويري، عكاسي، ديزاين و ...) در آلما

نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها
    شرايط گرفتن پذيرش و تحصيل در رشته هاي هنرهاي تجسمي (طراحي گرافيك، ارتباط تصويري، عكاسي، نقاشي و ...) در دانشگاه هاي آلمان چگونه است؟

براي گرفتن پذيرش در اين رشته ها ــ خصوصا در مقطع كارشناسي ارشد ــ معدل مهم تر است يا نمونه كار (Portfolio)؟

بسياري از دانشگاه هاي آلمان يكي از شروط دادن پذيرش را قبولي در آزمون Aptitude Test ذكر كردند. منظورشان چيست؟
    معدل یک پیش نیازه ولی نمونه کار شما تاثیر خیلی زیادی داره ! Aptitude Test هم آزمون عملی هست که در اکثر رشته های هنر گرفته میشه و در صورت قبولی به متقاضی پذیرش داده میشه. این آزمون یا در سفارت ایران یا در آلمان گرفته میشه. اگر آزمون در آلمان باشه باید از دانشگاه درخواست دعوتنامه کنید و بعد از اخذ ویزا در آزمون شرکت کنید. در صورت قبولی و اخذ پذیرش می تونید دوباره برای ویزای تحصیلی اقدام کنید.

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط AEI نمایش پست ها
    با درود فراوان بر شما
    سئوالي داشتم بنده 30سال سن دارم ،اهنگساز ومحقق موسيقي باوك و رونسانس ،نوازنده گيتار كلاسيك (11سال)هستم
    قصد دارم در يكي از دانشگا هاي هنر المان به تحصيل به پردازم .
    بنده ورودي سال 80 در رشته معماري مقطع فوق ديپلم در دانشگاه ازاد تحصيل مي كردم ولي به دليل مشكلات مال و متقابلا خانوادگي مجبور به تكر تحصيل شدم ، مقدار واحدهايي كه دارم حدود 15(واحد) مي باشد كه همه عمومي هستند.
    در سال 86يك امتحان براي دانشگاه موسيقي شيراز واحد صدرا دادم كه قبول شدم ولي باز هم به دلايل فوق موفق به ادامه تحصيل نشدم .
    بسيار سپاس گذار مي شوم در اين مورد ، كه چگونه مي توانم در دانشگاه هنر المان تحصيل كنم ، ايا راهي به غير از امتحان دادن مجدد كنكور وجود دارد
    يا نحوه پذيرش بورسيه در صورتي كه من نمونه كارهايم را براي يك دانشگاه بفرستم وتعيين سطح بوشد امان بورسيه شدن هست در هرصورت بنده را راهنمايي كنيد بسيار ممنون خواهم شد
    با سپاس فراوان
    بدرود
    با توجه به شرایط سنی شما و نداشتن مدرک لیسانس امکان اخذ پذیرش و مخصوصا ویزا برای تحصیل در دوره لیسانس در دانشگاههای آلمان خیلی کم هست. من توصیه می کنم در مورد اتریش و شرایط سنی برای ویزای دانشجویی در این کشور نیز تحقیق کنید.

با سلام خدمت شما .
    من علیرضا امسال دیپلمم را در رشته انیمیشن از هنرستان صدا و سیما میگیرم و میخواهم در دانشگاه های هنری آلمان رشته ی هنرهای دیجیتال (به طور کل cg و 3D) را بخوانم .
    البته در سایر رشته های هنری نیز فعالیت داشته ام . (مدرک بازیگری ، نواختن ویولن به صورت حرفه ای و فعالیت در پروژه های بازی سازی (خلیج عدن) و ....) .
    علاقه ی خاصی به آلمان دارم و درحال تحصیل در زبان آلمانی و آزمون های آن هستم (انگلیسی در حد متوسط ).
    می خواهم حتی الامکان تحصیل در مقطع دانشگاهی را از پایه در آلمان شروع کنم .
    لطفا راهنمایی کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط joshaghani نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما .
    من علیرضا امسال دیپلمم را در رشته انیمیشن از هنرستان صدا و سیما میگیرم و میخواهم در دانشگاه های هنری آلمان رشته ی هنرهای دیجیتال (به طور کل cg و 3D) را بخوانم .
    البته در سایر رشته های هنری نیز فعالیت داشته ام . (مدرک بازیگری ، نواختن ویولن به صورت حرفه ای و فعالیت در پروژه های بازی سازی (خلیج عدن) و ....) .
    علاقه ی خاصی به آلمان دارم و درحال تحصیل در زبان آلمانی و آزمون های آن هستم (انگلیسی در حد متوسط ).
    می خواهم حتی الامکان تحصیل در مقطع دانشگاهی را از پایه در آلمان شروع کنم .
    لطفا راهنمایی کنید .
    شرایط کلی برای تحصیل در دروه کارشناسی (مثل قبولی در کنکور سراسری و مدرک زبان آلمانی و ...) رو می تونید با مطالعه تاپیکهای دیگه که بارها راجع به این موضوعات بحث شده پیدا کنید. ولی در مورد رشته های هنری اغلب باید یا نمونه کار (Portfolio) ارائه بدید یا در امتحان ورودی شرکت کنید. در ضمن رشته های هنری اغلب در دوره کارشناسی به زبان آلمانی هستند.

Junior Member

با سلام
    اگه میشه در رابطه با اعتبار جهانی دانشگاه های هنر (خاصه تئاتر) در آلمان و زبان مورد پذیرش اونها و همچنین معرفی دانشگاه های هنر در آلمان بیشتر ما رو راهنمایی کنید. سپاس

باسلام من لیسانس مترجمی دارم ودر حال حاضر در مقطع ب یک دارم آلمانی میخونم. من میخوام آلمان عکاسی بخونم و این طور که از مطالب این تاپیک متوجه شدمنمیتونم ارشد این رشته رو انتخاب کنم و فقط باید از لیسانس اقدام کنم. حالا سوال من اینه که منی که هیچی از عکاسی نمیدونم چه طوری پورتفولیو آماده کنم ؟ و اینکه در مورد امتحان عملی چی؟ من میخوم عکاسی یاد بگیرم اگر بلد بودم این رشته رو انتخاب نمیکردم! دوستان راهنمایی کنید لطفا. اگر کسی دانشگاه های که عکاسی داره رو میدونه معرفی کنه لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    باسلام من لیسانس مترجمی دارم ودر حال حاضر در مقطع ب یک دارم آلمانی میخونم. من میخوام آلمان عکاسی بخونم و این طور که از مطالب این تاپیک متوجه شدمنمیتونم ارشد این رشته رو انتخاب کنم و فقط باید از لیسانس اقدام کنم. حالا سوال من اینه که منی که هیچی از عکاسی نمیدونم چه طوری پورتفولیو آماده کنم ؟ و اینکه در مورد امتحان عملی چی؟ من میخوم عکاسی یاد بگیرم اگر بلد بودم این رشته رو انتخاب نمیکردم! دوستان راهنمایی کنید لطفا. اگر کسی دانشگاه های که عکاسی داره رو میدونه معرفی کنه لطفا.
    اگر Portfolio برای پذیرش نیاز باشه طبعا دانشگاه از شما در حد یک هنرجو طرح می خواد نه در حد یک فارغ التحصیل رشته هنر ! دلیل هم این هست که باید به دانشگاه ثابت بشه شما استعداد و علاقه لازم برای تحصیل این رشته را دارید. دانشگاههای زیادی مثل Dortmund, Berlin, Kiel, Düsseldorf,... این رشته رو ارائه می دهند.

ممنون از جوابتون یه سوال دیگه هم داشتم: در مورد اینکه رشته عکاسی چقدر هزینه بره هم اطلاعی دارین؟و اینکه اگر این رشته رو تو دانشگاهای فنی و حرفه ای بخونم و یا تو دانشگاه هنر، آینده کاریش متفاوت میشه؟ممنون