صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 161

موضوع: هنر، سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي، گرافیک و ...

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون یه سوال دیگه هم داشتم: در مورد اینکه رشته عکاسی چقدر هزینه بره هم اطلاعی دارین؟و اینکه اگر این رشته رو تو دانشگاهای فنی و حرفه ای بخونم و یا تو دانشگاه هنر، آینده کاریش متفاوت میشه؟ممنون
    هزینه این رشته در مقایسه با رشته هایی مثل معماری کمتر هست ولی شهریه کاملا بستگی به دانشگاه داره (بین 0 تا 500 یورو) و باید با دانشگاه چک کنید. در مورد اینکه در دانشگاه علمی-کاربردی بخونید یا دانشگاه عادی، این رو مد نظر داشته باشید که دانشگاههای عادی بیشتر روی رشته های تئوری قوی هستند ولی دانشگاههای علمی-کاربردی به دلیل تمرکز روی آموزش عملی،شاید برای رشته شما مناسب تر باشند (باز این رو میشه از سر فصلهای دورس و بقیه اطلاعات موجود در سایت دانشگاهها با دقت بیشتری چک کرد).

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

با سلام.دوستان کسی از رشته digital design(B.Aخبر داره؟ دقیقا چه رشته ایه؟ چه واحدایی میگذرونن؟ و چه شغل هایی داره این رشته رو من تو فنی حرفه ای پیدا کردم.البته B.S هم داره...........

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    با سلام.دوستان کسی از رشته digital design(B.Aخبر داره؟ دقیقا چه رشته ایه؟ چه واحدایی میگذرونن؟ و چه شغل هایی داره این رشته رو من تو فنی حرفه ای پیدا کردم.البته B.S هم داره...........
    بهترین منبع برای سئوالات شما صفحه گروه مورد نطر در سایت دانشگاه هست که هم واحدهایی که باید بگذرونید رو توضیح میده و هم در مورد آینده شغلی رشته مورد نظر اطلاعاتی در اختیار می گذاره.

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات شما در رابطه با رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر و ..

سلام دوستان . داستانم اینه که، دارم تمام تلاشمو میکنم که برای ادامه تحصیل بیام آلمان. فارق التحصیله کارشناسی ارشد گرافیکم از دانشگاه هنر. پایان نامه ی کارشناسی ارشدم بیست شدم و داره مقاله میشه... مدرک آیلتس دارم، حدودا 6 و دارم واسه امتحان ب 1 آلمانی آماده
    بر اساس حروف انشعاب وین حروف ایرانی طراحی کردم به همین اسم. خیلی پیگیر پذیرش دکترا شدم ولی نتیجه نگرفتم و الان میخوام واسه ارشد گرافیک شرکت کنم واینو می دونم که امتحان عملی داره ولی متاسفانه هیچ از نوع امتحانش نمی دونم... اگه بتونین راهنماییم کنید واقعا ممنون لطفتون میشم...

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات شما در رابطه با رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر و ..

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayeeparny نمایش پست ها
    سلام دوستان . داستانم اینه که، دارم تمام تلاشمو میکنم که برای ادامه تحصیل بیام آلمان. فارق التحصیله کارشناسی ارشد گرافیکم از دانشگاه هنر. پایان نامه ی کارشناسی ارشدم بیست شدم و داره مقاله میشه... مدرک آیلتس دارم، حدودا 6 و دارم واسه امتحان ب 1 آلمانی آماده
    بر اساس حروف انشعاب وین حروف ایرانی طراحی کردم به همین اسم. خیلی پیگیر پذیرش دکترا شدم ولی نتیجه نگرفتم و الان میخوام واسه ارشد گرافیک شرکت کنم واینو می دونم که امتحان عملی داره ولی متاسفانه هیچ از نوع امتحانش نمی دونم... اگه بتونین راهنماییم کنید واقعا ممنون لطفتون میشم...
    دوست عزیز اکثر امتحانات برای رشته شما در واقع همان "نمونه کار" شما هستند. برای اطلاع دقیقتر بهتره با دانشگاههای مورد نظر مکاتبه کنید. چون هر رشته در هر دانشگاه شرایط متفاوتی دارد و بهترین منبع خود دانشگاه می باشد.

Junior Member

سلام دوستان.
    من میخوام برای تحصیل در رشته موسیقی به خارج از کشور برم!
    برام چندین سوال بوجود اومده که از دوستانی که اطلاعاتی دارند خواهش میکنم جواب بدند!
    1- برای تحصیل رایگان کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟(من نظرم رو آلمانه)
    2- آیا برای من که زمینه اصلیم موسیقی راک هست و گیتار الکتریک سازمه،دانشگاه مربوطی هست؟(دانشگاه موسیقی راک)
    3-آیا با کار کردن در کنار تحصیل چند درصد از مخارج رو میشه داد؟(مثلا 1000یورو)
    4-هدف من اقامت دائم هست آیا با توجه به رشته و تخصصم میتونم تو یه کشور بمونم؟
    5-از موقعی که ایران اقدام کنم چقدر بعد پذیرش میگیرم؟
    6-با توجه به وضعیت اقتصادی و سیاسی کشور آیا چه موقع رو برای تحصیل پیشنهاد میکنید؟
    7-من سنم 19 هست و آیا اگه بخوام یک تا دو سال دیگه برم دیر نیست؟
    8- تا اون موقع چه کاری از دستم بر میاد؟
    * من یه پسر عمه دارم که مقیم دانمارک هست آیا کمکی از دست اون بر میاد؟
    * برای شروع حداقل پولی که لازمه چقدر هست؟(تحصیل رایگان)

سلام من فوق دیپلم رشته گرافیک دارم از ملی شیراز
    27 سالمه و تجربه و استعداد خوبی در زمینه گرافیک رایانه دارم . کارهای زیادی واسه شرکتها و کمپانی های بزرگ انجام دادم مثل صنایع فولاد یا صدا و سیما . بندر شهید رجایی و نمایشگاه کوانجو در کشور
    چین عزیزمون

البته تعریف نمیکنم فقط .. .
    می خواستم بدونم آیا بیشتر مدرک لیسانس مد نظر هستش یا تجربه آخه من از دانشگاه چیزی یاد نگرفتم و میدونم اگه دو سال دیگه هم بخونم واسه لیسانس چیزی به اطلاعاتم به اون صورت اضافه نمیشه
    آیا کسی هست بگه من مدرکرو باید بگیرم تا شانسم واسه آلمان بیشتر بشه یا اینکه با کار خوبم میشه پذیرش گرفت ؟

و اینکه واسه این کار زبان آلمانی رو باید از کی شروع کنم آخه هیچی ازش نمیفهمم .

نقل قول نوشته اصلی توسط mediaportal نمایش پست ها
    سلام من فوق دیپلم رشته گرافیک دارم از ملی شیراز
    27 سالمه و تجربه و استعداد خوبی در زمینه گرافیک رایانه دارم . کارهای زیادی واسه شرکتها و کمپانی های بزرگ انجام دادم مثل صنایع فولاد یا صدا و سیما . بندر شهید رجایی و نمایشگاه کوانجو در کشور
    چین عزیزمون

البته تعریف نمیکنم فقط .. .
    می خواستم بدونم آیا بیشتر مدرک لیسانس مد نظر هستش یا تجربه آخه من از دانشگاه چیزی یاد نگرفتم و میدونم اگه دو سال دیگه هم بخونم واسه لیسانس چیزی به اطلاعاتم به اون صورت اضافه نمیشه
    آیا کسی هست بگه من مدرکرو باید بگیرم تا شانسم واسه آلمان بیشتر بشه یا اینکه با کار خوبم میشه پذیرش گرفت ؟

و اینکه واسه این کار زبان آلمانی رو باید از کی شروع کنم آخه هیچی ازش نمیفهمم .

شما می تونید برای لیسانس اقدام کنید ولی احتمالا باید در امتحان ورودی شرکت کنید (اکثرا امتحان ورودی طراحی هست). برای شروع هم باید حداقل به سطح b1 زبان آلمانی برسید تا بتوانید پذیرش بگیرید.

Junior Member mr38 آواتار ها

سلام دوستان.لطفن اگر اطلاعاتی دارین منو راهنمایی کنید چون بد سره دوراهی قرارگرفتم
    موضوع اینه که من الان پذیرشه دانشگاهه وین - رشته تاریخ هنر دستمه و حدوه 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم برایه تحویله مدارک.اما این ایده آله من نیست چون میخوام برایه رشته طراحی گرافیک پذیرش بگیرم و چون اگر میخواستم از اول برایه این رشته پذیرش بگیرم،ویزایه موقت میدادن(امتحانه عملی بدم و برگردم دوباره ویزا بگیرم) اینکارو انجام دادم و هدفم هم در نهایت آلمان هست و میخاستم بعد از ورود به اتریش و فرضه قبولی در امتحانه ورودیه دانشگاهه هنر هایه کاربردی و بعد از یکی دوترم و مکاتبه با یک دانشگاهه هنره آلمان برایه اونجا انتقالی بگیرم اما الان که فکر میکنم،شاید محاسباتم غلط باشه.چون هزینه دانشگاه و زندگیه اتریش بالاست و نمیدونم اصن این شدنی هست؟لطفن راهنماییم کنید که میتونم مستقیم برم آلمان یا نه
    مدرک:فوقه دیپلم با معدله 14/5 و قبولی در کارشناسیه ناپیوسته گرافیک(آموزشکده فنی انقلابه اسلامی-دولتی-سال 86)
    حدوده 2/5 سال سابقه کاردر یک کانون تبلیغاتی(سابقه بیمه) و نمونه کار
    مدرکه زبان:A2

Junior Member mr38 آواتار ها

یا اینکه میشه بعد از گرفتنه کارته اقامته یک ساله از اتریش،با دانشگاه هایه آلمان مکاتبه کنم و مستقیمن برم امتحانه عملی بدم؟
    کلا شرایطه پذیرشه دانشگاه هایه هنره آلمان رو میخوام بدونم(لطفن)