صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 161

موضوع: هنر، سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي، گرافیک و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

سلام
    من الان دانشجوی کارشناسی طراحی صنعتی دانشگاه تهرانم و معدلم فعلا 19.18 هستش و می خوام برای پذیرش دانشگاه های آلمان اقدام کنم. می خواستم اگه می شه در مورد امتحان عملی ای که می گید بیشتر توضیح بدید. و اینکه منی که می خوام برای لیسانس اقدام کنم چقدر از من نمونه کار می خوان؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman72 نمایش پست ها
    سلام
    من الان دانشجوی کارشناسی طراحی صنعتی دانشگاه تهرانم و معدلم فعلا 19.18 هستش و می خوام برای پذیرش دانشگاه های آلمان اقدام کنم. می خواستم اگه می شه در مورد امتحان عملی ای که می گید بیشتر توضیح بدید. و اینکه منی که می خوام برای لیسانس اقدام کنم چقدر از من نمونه کار می خوان؟
    برای دوره کارشناسی بیشتر امتحان طراحی می گیرند ولی برای ارشد بیشتر نمونه کار می خوان. البته به نظر من شما برای ارشد اقدام کنید !

Junior Member mr38 آواتار ها

دوستان لطفا اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.تو بلاتکلیفیه بدی موندم.بچه هایه گروهه اتریش خیلی بامعرفت تر به نظر یرسن!
    با این شرایطی که گفتم،میتونم برایه Hochschule یا دانشگاه اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mr38 نمایش پست ها
    سلام دوستان.لطفن اگر اطلاعاتی دارین منو راهنمایی کنید چون بد سره دوراهی قرارگرفتم
    موضوع اینه که من الان پذیرشه دانشگاهه وین - رشته تاریخ هنر دستمه و حدوه 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم برایه تحویله مدارک.اما این ایده آله من نیست چون میخوام برایه رشته طراحی گرافیک پذیرش بگیرم و چون اگر میخواستم از اول برایه این رشته پذیرش بگیرم،ویزایه موقت میدادن(امتحانه عملی بدم و برگردم دوباره ویزا بگیرم) اینکارو انجام دادم و هدفم هم در نهایت آلمان هست و میخاستم بعد از ورود به اتریش و فرضه قبولی در امتحانه ورودیه دانشگاهه هنر هایه کاربردی و بعد از یکی دوترم و مکاتبه با یک دانشگاهه هنره آلمان برایه اونجا انتقالی بگیرم اما الان که فکر میکنم،شاید محاسباتم غلط باشه.چون هزینه دانشگاه و زندگیه اتریش بالاست و نمیدونم اصن این شدنی هست؟لطفن راهنماییم کنید که میتونم مستقیم برم آلمان یا نه
    مدرک:فوقه دیپلم با معدله 14/5 و قبولی در کارشناسیه ناپیوسته گرافیک(آموزشکده فنی انقلابه اسلامی-دولتی-سال 86)
    حدوده 2/5 سال سابقه کاردر یک کانون تبلیغاتی(سابقه بیمه) و نمونه کار
    مدرکه زبان:A2
    دوست عزیز انتقالی گرفتن به این راحتی که شما فکر می کنید نیست. برای انتقالی باید دانشگاه شما با یک دانشگاه آلمان exchange program داشته باشه. وگرنه حتی اگه در اتریش دانشجو باشید باید اپلای کنید برای دانشگاههای آلمان و تا از اونها پذیرش بگیرید و اگر پذیرش گرفتید می تونید برید دانشگاه. شرایط آلمان هم برای پذیرش مثل اتریش امتحان ورودی است. البته با مدرک A2 بعید می دونم بتونید پذیرش بگیرید. اکثرا B1 یا B2 می خوان !

Junior Member mr38 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    دوست عزیز انتقالی گرفتن به این راحتی که شما فکر می کنید نیست. برای انتقالی باید دانشگاه شما با یک دانشگاه آلمان exchange program داشته باشه. وگرنه حتی اگه در اتریش دانشجو باشید باید اپلای کنید برای دانشگاههای آلمان و تا از اونها پذیرش بگیرید و اگر پذیرش گرفتید می تونید برید دانشگاه. شرایط آلمان هم برای پذیرش مثل اتریش امتحان ورودی است. البته با مدرک A2 بعید می دونم بتونید پذیرش بگیرید. اکثرا B1 یا B2 می خوان !
    اینایی که شما گفتی همه رو میدونم اما hochschule ها من شنیدم امتحان ورودی ندارن.میشه در حینه تکمیل کردنه زبانم در اتریش برایه اونجا ها درخواسته پذیرش بفرستم؟یا اینکه با توجه به شرایطم امکانه اینو دارم که بعد از گرفتنه B2 از همینجا برایه hochschule ها اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mr38 نمایش پست ها
    اینایی که شما گفتی همه رو میدونم اما hochschule ها من شنیدم امتحان ورودی ندارن.میشه در حینه تکمیل کردنه زبانم در اتریش برایه اونجا ها درخواسته پذیرش بفرستم؟یا اینکه با توجه به شرایطم امکانه اینو دارم که بعد از گرفتنه B2 از همینجا برایه hochschule ها اقدام کنم؟
    من همچین چیزی رو نشنیدم. شما هم بهتره با دانشگاه چک کنید. بر اساس شنیدهها اقدام کنید ضرر می کنید ! اگر امتحان ورودی نباشه که مسئله ای نیست ولی اگر امتحان ورودی داشته باشه باید این رو هم در نظر بگیرید بعضی اوقات متقاضیان ایرانی حتی برای گرفتن ویزا برای شرکت در امتحان هم به مشکل بر می خورند و اون وقت هست که همه چیز خراب میشه. پس با دقت بررسی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

یکی راهنمایی بکنه تورو خدا.هرچی سرچ میکنم برای پیدا کردن دانشگاههایی که ارشد تاریخ هنر تو آلمان داشته باشه پیدا نمی کنم.یکی دو مورد پیدا کردم ولی باز نتونستم قسمت شرایط و مدارک مورد نیازشو پیدا کنم.چرا مدل سایتاشون اینطوریه؟اصلا قابل مقایسه با دانشگاههای آمریکا نیست که واضح و روشن ، سریع میتونی اطلاعات کسب کنی راجب یه رشته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    انیمیشن دانشگاه هنر

سلام
    می خواستم با رشته های انیمیشن برای مقطع دکترا توی کشور آلمان آشنا بشم
    اینکه کدوم دانشگاش بهتره برای این رشته و آیا فاند هم می دن یا نه

سلام دوستان

واسه مستر fashion design آیا دانشگاهی english curse داره؟ دوستایی که می تونن راهنمایی کنن لطفا با سپاس

Junior Member

با سلام
    نسيم هستم كارشناسي عكاسي از دانشكاه تهران مركز دارم و دارم ارشد مرمت واحيا بنا دانشكاه يزد مىخونم ،مى خوام براي ارشد عكاسي در المان اقدام كنم و اطلاعاتم خيلي كم ،ممنون مي شم اطلاعاتي در اختيارم قرار بدين