صفحه 10 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

با همین تعداد امضا بفرستین.
    مطمئن باش نه وزارت علوم و نه هر مرجع دیگه ای به مشکل ما رسیدگی نمیکنه با همین تعداد امضا هم شده بفرستین شاید اتفاقی افتاد .
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Junior Member

23 تا. بابا باور کنین از هیچی خیلی خیلی خیلی بهتره. کلا اروپاییها از رای گیری و کارهای دسته جمعی خوششون میاد و خیلی واسه اسن کارا احترام قائلند.
    این جور که پیداست احتمال اینکه بدون دانشنامه پذیرش بدهند اگر صفر نباشه، نزدیک به صفره. پس حتما باید یه کاری بکنیم. مطمئن باشید که از اینجا هیچ کاری نمیشه کرد. واقعا فکر میکنین وزارت علوم و نظام وظیفه و ... واسه ما کاری میکنند؟ مثا اینکه یادتون رفته کجا داریم زندگی میکنیم.
    تنها راهمون همین petition هست که مسلما از مکاتبه انفرادی خیلی تاثیرگذارتره. بابا یکم روحیه داشته باشین. بیاین همینو بفرستیم. ایشالا درست میشه

دوستان ، به نظر من جدا از این که این پتیشن رو میفرستید ، حتما کار رو هم از وزارت علم پیگیری کنیم
    دوستمون درست میگه ، این مشکله طرف سوئدی نیست ، سیستم مسخره ی اموزشی ایران هستش که برای ماها همچین مشکلی بوجود اورده

به نظر من ، نامه ای از طرف ایرانی بهشون ارسال بشه و براشون توضیح بدن ، فکر میکنم همه چی حله

بعضیا میگن که نمیشه اما به نظر من شاید وقتگیر باشه اما امکانش هست، پس بهترین کار فرستادن این نامه و پیگیریه همزمان مشکل از وزارت علوم هستش

خیلی از کارای دیگه رو هم میگفتن نمیشه ولی بچه ها انجام دادن

موفق باشید
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

اگر برای وزارت علوم امضا جمع کنید من هم هستم
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member mohamad آواتار ها

دوستان، من سه شنبه 27 بهمن صبح می رم وزارت علوم راجع به این مسئله صحبت کنم. مطمئناً خیلی بهتر خواهد بود اگر با چند نفر از شما باشم. کسی اگر می تونه سه شنبه 9 صبح وزارت علوم باشه خبر بده با هم هماهنگ کنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

بچه ها من یه فکری دارم.من خودم با یکی از همین نامه ها که از دانشگاهمون گرفتم، فکر کردم مشکل حله!(نامه هه مهر و امضا داشت و کلا رسمی بود) ولی بعدش پیغام دادند که مدارک ناقصه و دانشنامه می خوایم.
    به نظر من برین سراغ بخش امور بین الملل دانشگاه خودتون و از اونا بخواین که واسه ی دانشگاه های انتخابیتون از طریق ایمیل رسمی خود دانشگاهتون اقدام بشه!یعنی مسئولین دانشگاهتون به اینا بگن که ما ها مشکلی از جهت دانشنامه نداریم و بعدا ً تحویلشون می دیم.امور بین الملل این کارو انجام میده.
    چطوره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

ضمنا ً من کاملا ً موافقم که کارمون از طریق وزارت علوم پیگیری شه!من خودم سه شنبه می خوام برم دانشگاهمون که تو شهرستانه و چهار شنبه هم کلاس دارم. ولی از اون موقع به بعد اگه قراره برید وزارت علوم من هستم.چون این مسئله واقعا ً مهمه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladfox نمایش پست ها
    بچه ها من یه فکری دارم.من خودم با یکی از همین نامه ها که از دانشگاهمون گرفتم، فکر کردم مشکل حله!(نامه هه مهر و امضا داشت و کلا رسمی بود) ولی بعدش پیغام دادند که مدارک ناقصه و دانشنامه می خوایم.
    به نظر من برین سراغ بخش امور بین الملل دانشگاه خودتون و از اونا بخواین که واسه ی دانشگاه های انتخابیتون از طریق ایمیل رسمی خود دانشگاهتون اقدام بشه!یعنی مسئولین دانشگاهتون به اینا بگن که ما ها مشکلی از جهت دانشنامه نداریم و بعدا ً تحویلشون می دیم.امور بین الملل این کارو انجام میده.
    چطوره؟
    پیشنهاد خوبیه ولی من احتمال اینکه مسئولین دانشگاه این کار رو انجام بدن رو نزدیک به صفر میدونم
    تجربه ثابت کرده که از اونجایی که خیلی از این مسئولین اشنایی زیادی با حیطه مسئولیتی خودشون ندارن ، از هر اقدام کوچیکی که از حالت روتین اداری خارج باشه امتناع میکنن
    اما به هر حال پیشنهاد خوبیه
    بهترین کار برای سر و سامون دادن پیگیریه کار از طریق وزارت علوم اینه که یکی از بچه ها به عنوان نماینده اعلام امادگی کنه و هر کسی که خودش تمایل به حضور و همکاری داره با ایشون هماهنگ کنه

تا الان جناب mohamad اعلام امادگی کرده
    اگه همگی موافقید ایشون به عنوان نماینده و بقیه هم با ایشون هماهنگ کنید
    حالا چه با پیام خصوصی چه در فروم

موفق باشید
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

در ضمن این مساله فقط مربوط به سوئد نیست و بقیه کشورهای اروپایی هم بعضا دانشنامه رو میخان و خیلیا مشکل دارند! اگر رفتید وزارت علوم حتما بشون بگید که اگر این برگه رو بمون بدند چه اتفاقی میفته؟ ما که تا ازشون اجازه ی خروج نگیریم که نمیتونیم از کشور خارج بشیم! پس این گرو کشی واسه چیه؟!
    Ich drucke dir die Daumen

سلام به همه دوستان من مدارکمو کامل فرستادم و مشکل دانشنامه ندارم ولی می خوام توب پتیشن رای بدم ولی هر کاری می کنم نمی ره...حتی با ***** شکن.... در ضمن فکر نمی کردم اینقدر قضیه جدی باشه! به نظر سوئدیا دارن پلیتیک می زنند...دوستان می تونند از بچه های ذیگه بخوان اونام رای بدن...من سعی میکنم چند تا از دوستامو مجاب کنم رای بدن..ایشالا که همه پذیرش بگیریم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)