صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_m نمایش پست ها
    من زمانی که مدارک پست کردم هنوز مدرک لیسانسمو نگرفته بودم (ترجمه لیسانسم توی مدارکم نیست)
    اگر شما در حین تحصیل مدارکتون رو اماده کردید و نامه ی پایان تحصیلات تا تاریخ x رو فرستادید که اصلا مدرکتون رو الان نفرستید
    اگر هم نه ، فارغ التحصیل شده بودید و گواهی موفقتتون رو تونستید ترجمه کنید و فرستادید ( چون من دیدم که ترجمه رسمی با مهر وزارت خونه های مربوطه هم کردن!!) با این حال بازهم نفرستید چون در هر صورت اگر الان هم بفرستید شما Late میشید.

من اگه جای شما بودم ،صبر میکردم و اگه نقصی مدارک رو اعلام کردن و اگه مهلتی برای ارسال مدارک جا افتاده دادن ، اون موقع میفرستادم .
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Transportation Systems and Highway Engineering

سلام دوستان. من الان petition رو امضا کردم شماره 32.
    انتخاب دومم که چالمرز هست زده 180 واحد پاس نکردی که
    احتمالا به خاطر همون نبودن دانشنامه هست که فقط نامه دانشگاه
    به نظام وظیفه رو ترجه با مهر مترجم کردم که از نظر اونا همین هم رسمی شناخته میشه.
    به هر حال من نامه رو امضا کردم. هر وقت که فکر میکنید خوبه به همون استودرا فرستاده بشه. ایشالا مشکل
    بچه های فاقد دانشنامه هم حل میشه و همه مریت و پذیرش میگیرم. موفق باشید.

Junior Member ssoheil آواتار ها

سلام آقای Mohammad،
    اول یه تشکر به خاطر این کارایی که تا به حال کردی و تشکر بیشتر بخاطر اینکه مارو هم در جریاین کارات قرار دادی. من چون دانشجو شهرستان بودم نمیتونستم تا الآن برا وزارت علوم و اینا بیام می دونم که دیگه شاید دیر باشه ولی از این به بعد وزارت علوم یا هرجا دیگه که می دونی لازمه من می تونم بیام

سلام به همه دوستان

می خواستم ببینم که کار به کجا رسید؟ آیا petition را فرستادید یا نه؟ اگه هنوز نفرستادید لطفا سریعتر بفرستید که داره دیر میشه. فکر کنم که آقای seshiva باید این نامه را بفرستند.

ممنون

Junior Member

بچه ها که میگن تاثیر نداره با این تعداد امضا. اما من هم میگم بفرستیم بهتره. در ضمن حتما هم لازم نیست که بنده بفرستم. اما اگه یکم مشورت بدین که به کجا بفرستم و چه توضیحی راجع بهش بدم، خودم میتونم اینکارو بکنم

بالاخره از یک جایی باید شروع کرد. حتما بفرستید. به همون سایت studera.nu برید و توی قسمت contact آدرس این petition را بهشون بدید و یک توضیح کوچکی هم دربارش بدید و ببینید که جوابشون چیه. همین امروز و فردا بفرستید. من فعلا برای یکی از انتخابهام ایراد گرفتن و بقیشون هنوز در پروسس هستند اما اگه اینطوری باشه فکر کنم همشون منو رد می کنند. به نظر من اگه آقای seshiva بفرستند بهتر باشه چون petition هم به نام ایشون است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط seshiva نمایش پست ها
    بچه ها که میگن تاثیر نداره با این تعداد امضا. اما من هم میگم بفرستیم بهتره. در ضمن حتما هم لازم نیست که بنده بفرستم. اما اگه یکم مشورت بدین که به کجا بفرستم و چه توضیحی راجع بهش بدم، خودم میتونم اینکارو بکنم

سلام دوستان. خواهش میکنم زودتر این مطلب و درخواست رو بفرستید. اگه منتظرید که چند تا امضای دیگه هم اضافه بشه به نظر من فرقی نمیکنه.
    اگه قرار باشه ترتیب اثر بدن با همین اندازه امضا هم ترتیب اثر میدن. نظر من هم اینه که مدیر این petition آقای seshiva بفرستن.
    لطفا این درخواست رو به استودرا و همه دانشگاههای سوئد بفرستید،چون اگه استودرا تصمیمی اتخاذ کنه و موافقت کنه خودش به دانشگاهها ابلاغ میکنه و اگه هم ترتیب اثر نده ممکنه خود دانشگاهها این مطلبو توی جلساتشون مطرح کنن و هر دانشگاه تصمیمی برای خودش بگیره.
    انشالله این مطلب هم با خواست خدا و همت دوستای عزیز حل میشه. موفق باشید و همچنان امیدوار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان کسی نمی خواد این بحثو پیگیری کنه؟
    petition رو فرستادید آقای seshiva؟

Junior Member

من petition رو واسه studera فرستادم. به نظرم هر کسی هم که دلش خواست واسه دانشگاههای مریوط به خودش بفرسته

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

دوستان من petition رو گویا نیم ساعت دیر امضا کردم......یعنی اسم منم هست یا نه؟
    اگه نه ....چگونه یه بار دیگه بفرستیم...؟ ما چند تا رفیق هستیم تازه از این petition خبر دار شدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)