صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    دوستان من petition رو گویا نیم ساعت دیر امضا کردم......یعنی اسم منم هست یا نه؟
    اگه نه ....چگونه یه بار دیگه بفرستیم...؟ ما چند تا رفیق هستیم تازه از این petition خبر دار شدیم؟
    مشکلی نداره. شما هر موقع امضا کنید اسمتون ثبت میشه. من فقط لینکو واسشون فرستادم

Junior Member narcissa آواتار ها

دوستان من پتیشن رو امضا کردم بعد دیدم بالاش نوشته Male applicants...در حالی که من هم دانشنامه ام حاضر نبوده اون موقع.با توجه به این پیام : Your application was not sufficiently supported by officially certified documentation. Diplomas from previous education must be submitted.
    خیلی نگران هستم و نمیدونم باید چه کار کنم.یعنی نمی دونم الان فرستادنش فایدهه ای داره یا نه، و موفق نشدم در پستهای موجود هم جواب بگیرم.
    ویرایش توسط narcissa : April 2nd, 2010 در ساعت 01:28 AM

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط narcissa نمایش پست ها
    دوستان من پتیشن رو امضا کردم بعد دیدم بالاش نوشته Male applicants...در حالی که من هم دانشنامه ام حاضر نبوده اون موقع.با توجه به این پیام : Your application was not sufficiently supported by officially certified documentation. Diplomas from previous education must be submitted.
    خیلی نگران هستم و نمیدونم باید چه کار کنم.یعنی نمی دونم الان فرستادنش فایدهه ای داره یا نه، و موفق نشدم در پستهای موجود هم جواب بگیرم.
    این فقط مشکل شما نیست.......خیلی ها این مشکل دارن........مثل خود من.....و گویا چاره ای نیست.....گیر دادن دیگه....

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    این فقط مشکل شما نیست.......خیلی ها این مشکل دارن........مثل خود من.....و گویا چاره ای نیست.....گیر دادن دیگه....
    یعنی نفرستیم؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط narcissa نمایش پست ها
    یعنی نفرستیم؟
    تیری است در تاریکی

Junior Member xamirx آواتار ها

دوستان امروز مورخ 18/1/89 دانشگاه گوتنبرگ من را به خاطر نداشتن دانشنامه unqualified کرد. اگه همینجوری پیش بره تمام دوستان فاقد دانشنامه unqualified خواهند شد. بهتر زودتر یک کاری انجام بدیم. مثلا بریم سفارت سوئد یک صحبتی داشته باشیم یا هر کاره دیگه که پیشنهاد می کنید مانند همین petition که جمع شد و نمونه خوبی بود. کسی پیشنهادی داره؟
    But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get it and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done

نقل قول نوشته اصلی توسط xamirx نمایش پست ها
    دوستان امروز مورخ 18/1/89 دانشگاه گوتنبرگ من را به خاطر نداشتن دانشنامه unqualified کرد. اگه همینجوری پیش بره تمام دوستان فاقد دانشنامه unqualified خواهند شد. بهتر زودتر یک کاری انجام بدیم. مثلا بریم سفارت سوئد یک صحبتی داشته باشیم یا هر کاره دیگه که پیشنهاد می کنید مانند همین petition که جمع شد و نمونه خوبی بود. کسی پیشنهادی داره؟
    well in this case I sent them(studera) an email and they answered me that each university makes its own decision about late documents.but i think because of the large number of applicants being unqualified is very possible

Junior Member

شماره تلفن استیودرا کسی داره لطف کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

به ویکی مراجعه بفرمایید

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من امروز پیغام زیر رو گرفتم:
    Your application was not sufficiently supported by officially certified documentation. Diplomas from previous education must be valid outside Iran

ظاهرا این پیغام با پیغام های قبلی فرق داره. من هم دانشنامه نداشتم و مدرک موقتم فقط مهر دارالترجمه دارم. قضیه چیه؟ این پیغام رو خود استیودرا داده یا از دانشگاه خاصی فرستاده شده؟ اخه تو صفحه من که چیزی ننوشته!! با کجا تماس بگیرم که از ته توی قضیه سر در بیارم؟

البته هنوز تمام انتخاب هام application in process هست.
    ویرایش توسط anathema.pca : April 13th, 2010 در ساعت 02:48 PM
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)