صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

Member basilisk_1985 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering-University of Razi

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    من امروز پیغام زیر رو گرفتم:
    Your application was not sufficiently supported by officially certified documentation. Diplomas from previous education must be valid outside Iran

ظاهرا این پیغام با پیغام های قبلی فرق داره. من هم دانشنامه نداشتم و مدرک موقتم فقط مهر دارالترجمه دارم. قضیه چیه؟ این پیغام رو خود استیودرا داده یا از دانشگاه خاصی فرستاده شده؟ اخه تو صفحه من که چیزی ننوشته!! با کجا تماس بگیرم که از ته توی قضیه سر در بیارم؟

البته هنوز تمام انتخاب هام application in process هست.
    منم همین پیام و گرفتم دانشنامه من اون موقع آماده نبود اما تو ریز نمرات صفحه اول اشاره کرده بود که شهریور فارغ التحصیل شدم.مدارکم مهر وزارت خارجه نزدم اما دادگستری داشت البته آخر پام من یکم با شما فرق می کنه!!!
    Your application was not sufficiently supported by officially certified documentation. Diplomas from previous education must be submitted.
    He who laughs last,laughs best

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

نقل قول نوشته اصلی توسط basilisk_1985 نمایش پست ها
    منم همین پیام و گرفتم دانشنامه من اون موقع آماده نبود اما تو ریز نمرات صفحه اول اشاره کرده بود که شهریور فارغ التحصیل شدم.مدارکم مهر وزارت خارجه نزدم اما دادگستری داشت البته آخر پام من یکم با شما فرق می کنه!!!
    Your application was not sufficiently supported by officially certified documentation. Diplomas from previous education must be submitted.
    من هم این پیغام 1 ماه پیش دریافت کردم, میل زدم گفتن مدرکتو نفرستادی و اگر هم الان بفرستی لیت میشی.
    من که فرستادم لیت شدن از unqualified شدن بهتره
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

بابا late شدن با توجه به تعداد فراون متقاضی چه تاثیری داره؟

من یه میل به KTH که انتخاب اولم بود زدم که این جواب رو دادند:

Dear Applicant,

The certificate clearly states that it is only valid in Iran.

Kind regards,

KTH Admissions Office
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

این رو باید چی کار کنم 15- 04 -2010 برام زدند این رو ؟ تمام شده , یعنی رد شدم؟

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin110us نمایش پست ها

این رو باید چی کار کنم 15- 04 -2010 برام زدند این رو ؟ تمام شده , یعنی رد شدم؟
    خیلی ها همین مشکل رو دارند. استودرا بهم گفت که می تونی مدرک دیگه ای که معتبر باشه رو بفرستی اما late میشی . میل kth هم که همین بالا هست. ظاهرا باید بیخیال سوئد بشیم!!
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

سلام،
    ۲ تا از انتخابهای من هم حذف شد،
    هردوش هم به خاطره نداشتن مدرک،
    دوستانم با همین شرایط از اون دانشگاه‌ها پذیرش گرفتن،
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sirhamed نمایش پست ها
    سلام،
    به...
    اقا حامد عزیز....
    کم پیدا بودی این مدت ...

اقا باهاشون مکاتبه کن....میشه بگی کدوم دانشگاه ها و با چه پیغامی این حرف رو به شما زدن؟

به نظرم اگر پارسال دوستانت پذیرش گرفتن و شرایطتم بد نبوده هنوز شانستو امتحان کن...باهاشون مکاتبه و تلفن کردی؟

روز خوش

من دفترچه سربازی پست کردم به نظرتون فایده ای داره اگر مدرکم رو بگیرم و الان ارسال کنم؟ با تلفن و این حرفها راه نمیوفته

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin110us نمایش پست ها
    من دفترچه سربازی پست کردم به نظرتون فایده ای داره اگر مدرکم رو بگیرم و الان ارسال کنم؟ با تلفن و این حرفها راه نمیوفته
    منم دفترچه پست کردم و با این وضیعت اول تابستون به خدمت مقدس سربازی مشرف می شم. الان اگه مدرکی بفرستیم late میشیم و با ریجکت شدن فرق خاصی نمی کنه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sirhamed نمایش پست ها
    سلام،
    منم دوستام با همین وضعیت سال گذشته پذیرش گرفتند که تو میلی که من به KTH زدم این نکته رو ذکر کردم اما جوابی ندادند. 2 تا انتخاب من مال KTH است که هنوز حذف نشده اما با این وضعیت معلوم نیست چی بشه!

Junior Member

من هم امروز 26 فروردین این رو گرفتم

Your application was not sufficiently supported by officially certified documentation (i. e., copies stamped and signed by issuing institution or a notary public both in original language and translation).

البته من دانش نامه ام رو بعد از deadline فرستاده بودم و تاریخش هم 2010-03-01 هست تو پرو فایلم
    حالا یعنی چی میشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)