صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

مخلصیم آقا،

بحث پارسال نیست، امروز صبح به دوستم پذیرش کامل دادن، شب من رو رجکت کردن،

Karlstad و vaxjo منو بخاطر مدرک رد کردن، با ادمیشین هردشونم صحبت کردم،

گفتن دانشنامه نداری، هرچی‌ هم توضیح میدم، میگن ما صدها درخواست داشتیم،

هیچ کاریش هم نمی‌شه کرد،

ظاهراً به جای فرودگاه امام باید بریم :
    Holy military service !
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

آقا مگه ميشه فقط به خاطر دانشنامه رد كنن!!! من جوابم هنوز نيومده ولي دوستام سالاي پيش بدون دانشنامه فقط با يه نوشته از معاونت دانشكده كه فارغالتحصيل شدن يا ميشن پذيرش گرفتن.
    بعد شماها سربازي دارينو فقط يه سوئد رو فرستادين!!! بابا من از ترس سربازي كل اروپارو اپلاي كردم به اضافه يه چند تايي آمريكا، اگه واقعا اگه سوئد رد شين ميرين سربازي آقا بجنبين دنبال program چون اگه بگرديد هنوزم ميتونيد پيدا كنيد جايي كه ددلاينش نگذشته باشه، اكثره آلمانيا هنوز وقت دارن، بجنبيد بچه ها اين سربازي رفتن نداره!

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7 نمایش پست ها
    آقا مگه ميشه فقط به خاطر دانشنامه رد كنن!!! من جوابم هنوز نيومده ولي دوستام سالاي پيش بدون دانشنامه فقط با يه نوشته از معاونت دانشكده كه فارغالتحصيل شدن يا ميشن پذيرش گرفتن.
    بعد شماها سربازي دارينو فقط يه سوئد رو فرستادين!!! بابا من از ترس سربازي كل اروپارو اپلاي كردم به اضافه يه چند تايي آمريكا، اگه واقعا اگه سوئد رد شين ميرين سربازي آقا بجنبين دنبال program چون اگه بگرديد هنوزم ميتونيد پيدا كنيد جايي كه ددلاينش نگذشته باشه، اكثره آلمانيا هنوز وقت دارن، بجنبيد بچه ها اين سربازي رفتن نداره!
    سربازی که ترس نداره، میریم میایم بعد با خیال راحت میریم اونجایی که دوست داریم. البته اگه بگم از اینکه جای دیگه اپلای نکردم پشیمونم دروغ گفتم.

گیرشون هم فقط دانشنامه است، وگرنه من و خیلی از بچه ها مدرک موقت رو ترجمه نیمه رسمی (با مهر دارالترجمه)کردیم ، همراه مدارک هم یکی دو تا نامه هم گذاشتیم که فراغ التحصیل شدیم و در صورت پذیرش مدرک معتبر ارائه می کنیم اما ظاهرا حرف حساب حالیشون نمیشه!!
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    سربازی که ترس نداره، میریم میایم بعد با خیال راحت میریم اونجایی که دوست داریم. البته اگه بگم از اینکه جای دیگه اپلای نکردم پشیمونم دروغ گفتم.

گیرشون هم فقط دانشنامه است، وگرنه من و خیلی از بچه ها مدرک موقت رو ترجمه نیمه رسمی (با مهر دارالترجمه)کردیم ، همراه مدارک هم یکی دو تا نامه هم گذاشتیم که فراغ التحصیل شدیم و در صورت پذیرش مدرک معتبر ارائه می کنیم اما ظاهرا حرف حساب حالیشون نمیشه!!
    تا اونجا که من میدونم ، در جواب مکاتبه بچه ها ، گفته بودن که ترجمه دانشنامه با مهر دارالترجمه رو هم قبول میکنن !

با این اوصاف اونم قبول نمیکنن؟!
    عجب..!
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ossi نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم ، در جواب مکاتبه بچه ها ، گفته بودن که ترجمه دانشنامه با مهر دارالترجمه رو هم قبول میکنن !

با این اوصاف اونم قبول نمیکنن؟!
    عجب..!
    در صفحات گذشته پستی بود که در آن دوستی رفته بود استودرا و اونا بهش گفته بودن که مدارکی مهر دارالترجمه خورده باشه از نظر ما کافیه اما ظاهرا نظرشون الان برگشته!!
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

مثل اینکه بحث ریجکت بخاطر داشتن مدرک تحصیلی خیلی خیلی داغه یکی به داد من برسه.

من هم سربازی دارم و موقع اپلای مطمئنا مدارکم رو ندارم.2 سوال دارم.اول اینکه آیا سوئد بدون مدرک فارغ التحصیلی رد میکنه؟

دوم اینکه من اگه بخوام تافل pbt امتحان بدم زمان امتحان احتمالا اواسط مرداد میشه و جواب احتمالا اواسط شهریور میاد آیا اگه اونموقع جواب بگیرم به اپلای کردن برای اون فصلی که سوئد هنوز پولی نشده میرسم؟ (چون شنیدم سوئد یک ترم دیگه بدونم شهریه دانشجو میگیره؟) زمان اپلای برای اون ترم کدومه

مدیران محترم نمیدونم پستم نامربوط هست یا نه اگه هست لطفا اجازه بدن اول جواب بگیرم بعد پاک کنن

ممنون

منم دوستام با همین وضعیت سال گذشته پذیرش گرفتند که تو میلی که من به KTH زدم این نکته رو ذکر کردم اما جوابی ندادند. 2 تا انتخاب من مال KTH است که هنوز حذف نشده اما با این وضعیت معلوم نیست چی بشه!

برای من هم انتخاب های KTH نوشته Application in Process اما باهاشون که تماس گرفتم گفتند دانشنامت نیست و Unqualified هستی.

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ilcfloran نمایش پست ها
    برای من هم انتخاب های KTH نوشته Application in Process اما باهاشون که تماس گرفتم گفتند دانشنامت نیست و Unqualified هستی.
    هر دم از این باغ بری می رسد...

فکر کنم اینجاست که باید به بچه هایی که پذیرش گرفتن تبریک بگیم و براشون آرزوی موفقیت کنیم.

نمی خوام بچه های دیگه رو ناامید کنم اما با توجه به تعداد بالای متقاضی late شدن با نفرستادن مدارک تفاوتی نداره. همین الان هم شاهدیم که با توجه به تعداد متقاضی ها با کوچکترین اشکال طرف رو ریجکت می کنند، اونوقت انتظار دارید با یه late applicant چطور رفتار کنند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

هر دم از این باغ بری می رسد...

فکر کنم اینجاست که باید به بچه هایی که پذیرش گرفتن تبریک بگیم و براشون آرزوی موفقیت کنیم.

نمی خوام بچه های دیگه رو ناامید کنم اما با توجه به تعداد بالای متقاضی late شدن با نفرستادن مدارک تفاوتی نداره. همین الان هم شاهدیم که با توجه به تعداد متقاضی ها با کوچکترین اشکال طرف رو ریجکت می کنند، اونوقت انتظار دارید با یه late applicant چطور رفتار کنند؟
    دوستانی که الان مدرکشون حاضره بفرستن و از اون رشته هایی که هنوز توی استودرا واسه late ها بازه اپلای کنن...

Junior Member

الان که من دانش نامه ام رو فرستادم البته از نوع late و همه انتخاب هام هم app in process هست. به نظرتون وایسم جواب بیاد یا الان با همونایی که هنوز جا دارن عوض کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)