صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

منم دانشنامه نداشتم قبل از ددلاین، الان اگه بخوام بفرستم فقط باید همونو بفرستم یا دوباره باید مدرک ایلتسو کپی پاسپورتو و بقیه رو هم بفرستم؟؟؟و اینکه دوباره باید انتخاب رشته کنم؟؟

Junior Member

I have been rejected by Chalmers University (known as Unqualified) because of Insufficient documents ,Diploma lack, While I had sent the Diploma two days ago by DHL!
    What can I possibly do to fix the problem?

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

شما جزو Late applicant محسوب می شوید و مریت شما کمی دیرتر داده می شود.در کل Unqualified نیستید.منم شرایط شما رو دارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

نقل قول نوشته اصلی توسط spiky8877 نمایش پست ها
    الان که من دانش نامه ام رو فرستادم البته از نوع late و همه انتخاب هام هم app in process هست. به نظرتون وایسم جواب بیاد یا الان با همونایی که هنوز جا دارن عوض کنم؟
    به نظر من یک دونه از انتخابهاتون رو حذف کنید و یک دونه از اینایی که الان بازه اضافه کنید

Junior Member

من هر چهار تا دانشگاه براي نداشتن مدرك دانشنامه ردم كردن
    از نظر شما كاري ميتونم بكنم؟

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezahw نمایش پست ها
    من هر چهار تا دانشگاه براي نداشتن مدرك دانشنامه ردم كردن
    از نظر شما كاري ميتونم بكنم؟
    حتما. اگر دانشنامتون حاضره حتما بفرستید تا حداقل لیت محسوب بشید. خیلی ها رو می شناسم این کار رو کردن.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    حتما. اگر دانشنامتون حاضره حتما بفرستید تا حداقل لیت محسوب بشید. خیلی ها رو می شناسم این کار رو کردن.
    متاسفانه هنوز حاضر نيست
    ولي ميشه لطف كنيد بگيد براي اين كار بايد چيكار كنم؟

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezahw نمایش پست ها
    متاسفانه هنوز حاضر نيست
    ولي ميشه لطف كنيد بگيد براي اين كار بايد چيكار كنم؟
    اگر کارت پایان خدمت یا برگ سبز دارید و هزینه ریز نمرات رو هم پرداخت کردید به آموزش کل دانشگاه (دفتر فارغ التحصیلان) مراجعه کنید و دانشنامتون رو بگیرید(با ارائه مدرک کفالت یا برگ سبز و همچنین فیش یا نامه ای که نشون بده هزینه ریز نمرات رو پرداخت کردید. البته به شرط اینکه از فارغ التحصیلیتون یکی دو ماه گذشته باشه که بستگی به دانشگاه داره. اگر دانشنامه آماده نبود حداقل موقت رو بگیرید.

بعد سریع ببرید وزارت علوم و تائید و بعدش ترجمه و بعد پست. سریع باشید فقط
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

با سلام خدمت همه بچه های فروم و اونایی که بدون دانشنامه برای سوئد اپلای کردن بابا مثل اینکه این سوئدیها امثال بد قاط زدن به نظر من امثال چون سطح تقاضاهای بدون دانشنامه انقدر بالا بوده اونا اینکارو کردن من یکی از بستگان رو که ساکن سوئده فرستادم برای تحقیق از مسئول addmission دانشگاه لوند پرسید که چرا امسال اوضاع اینطوریه اون یارو هم که اسمش یادم رفت چون خیلی سخت بود گفت چون امسال سال اخریه که دانشگاه مجانیه مثل اینکه تمام دانشجوهای بدون دانشنامه دنیا هجوم اوردن به سوئد بنابراین اونا هم چارهای جز ریجکت کردن اونا نداشتن و ترجیحا متقاضیان دارای دانشنامه رو mr دادن.

Junior Member

من مطمئن نیستم جای درستی دارم این سوالو مطرح می کنم، ولی تنها مطلب مرتبطی بود که پیدا کردم
    من برای دانشگاه گوتبورگ MR=500 و SG=AU گرفتم به صورت مشروط:
    Conditions:
    Your general eligibility is conditional: In order to begin your studies you must show that you fulfill the general requirement of a completed academic degree comprising of at least 180 ECTS credits or equivalent. The requirement must be fulfilled and the appropriate credentials presented to the institution when the programme/course starts at the latest.
    Your eligibility for this course is conditional. In order to take this course you must, no later than the roll call, fulfil all specific requirements for the course.

درس من تابستون تموم می شه. می خوام ببینم این مدرک رو موقع درخواست ویزا باید ارائه کنم یا وقتی رفتم سوئد؟
    اون خط اول یعنی که وقتی رفتم اونجا دیگه، درسته؟
    کسی تجربه ی مشابه داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)