صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط asreen نمایش پست ها
    من مطمئن نیستم جای درستی دارم این سوالو مطرح می کنم، ولی تنها مطلب مرتبطی بود که پیدا کردم
    من برای دانشگاه گوتبورگ MR=500 و SG=AU گرفتم به صورت مشروط:
    Conditions:
    Your general eligibility is conditional: In order to begin your studies you must show that you fulfill the general requirement of a completed academic degree comprising of at least 180 ECTS credits or equivalent. The requirement must be fulfilled and the appropriate credentials presented to the institution when the programme/course starts at the latest.
    Your eligibility for this course is conditional. In order to take this course you must, no later than the roll call, fulfil all specific requirements for the course.

درس من تابستون تموم می شه. می خوام ببینم این مدرک رو موقع درخواست ویزا باید ارائه کنم یا وقتی رفتم سوئد؟
    اون خط اول یعنی که وقتی رفتم اونجا دیگه، درسته؟
    کسی تجربه ی مشابه داره؟
    عزیزم شما وقتی تشریف بردین سوئد به تمید خدا باید موقع ثبت نام مدرک کامل به همرا دانشنامه تون رو تحویل بدید.

من مدارکم با تاخیر رسیده در 6 می , منظورم مدرک لیسانس هستش ... به نظرتون شانسی هست؟ kth , chalmers

Junior Member

My documents used to lack the Diploma ,therefore I sent my graduation degree certificate (Diploma) on April 18th, and Studera confirmed its receipt on April 26th. In addition, according to Studera's previous E_mail to me, I should have been considered as a "Late Applicant". However, all of my choices have been DELETED since I have been disqualified.
    What may I possibly do now and will I be considered as a late applicant?

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiarash86 نمایش پست ها
    My documents used to lack the Diploma ,therefore I sent my graduation degree certificate (Diploma) on April 18th, and Studera confirmed its receipt on April 26th. In addition, according to Studera's previous E_mail to me, I should have been considered as a "Late Applicant". However, all of my choices have been DELETED since I have been disqualified.
    What may I possibly do now and will I be considered as a late applicant?
    نه شما کلا ریجکت شدی من هم این بلا سرم آمده
    ایشالا ساله دیگه
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Junior Member

How aout making an appeal, explaining our case?
    We have obviously fulfilled the requirements except the Diploma, which had been sent as soon as possible but late.

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiarash86 نمایش پست ها
    How aout making an appeal, explaining our case?
    We have obviously fulfilled the requirements except the Diploma, which had been sent as soon as possible but late.
    There are a lot of applicants like you, for example me. Unfortunately, we can't do anything except apply for next semester.
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member

یعنی اصلن نمی شه دیرتر؟ من فارغ التحصیلیم شهریور می خوره، تا دانشگاه آزاد هم دانشنامه صادر کنه کلی طول می کشه. نمی شه نامه ای، ریز نمراتی چیزی ببرم تا اصلش دستم برسه؟
    کسی تجربه مشابه نداره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    عزیزم شما وقتی تشریف بردین سوئد به تمید خدا باید موقع ثبت نام مدرک کامل به همرا دانشنامه تون رو تحویل بدید.

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط asreen نمایش پست ها
    یعنی اصلن نمی شه دیرتر؟ من فارغ التحصیلیم شهریور می خوره، تا دانشگاه آزاد هم دانشنامه صادر کنه کلی طول می کشه. نمی شه نامه ای، ریز نمراتی چیزی ببرم تا اصلش دستم برسه؟
    کسی تجربه مشابه نداره؟
    قویا توصیه می کنم به عنوان دانشجوی ترم آخر (با ریز نمره و نامه از گروه یا آموزش برای تایید نرم اخر بودن)اقدام کنید و به هیچ عنوان مدرک موقت نفرستید.
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member xamirx آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    قویا توصیه می کنم به عنوان دانشجوی ترم آخر (با ریز نمره و نامه از گروه یا آموزش برای تایید نرم اخر بودن)اقدام کنید و به هیچ عنوان مدرک موقت نفرستید.
    چرا مشکل مدرک موقت چیه؟
    But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get it and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط xamirx نمایش پست ها
    چرا مشکل مدرک موقت چیه؟
    من الان به جای اینکه دنبال کارهای ویزا باشم دارم اینجا با شما صحبت می کنم چون مدرک موقت فرستاده بودم. این تاپیک هم به همین علت ایجاد شده و فکر می کنم تقریبا همه دوستانی که با مدرک موقت اقدام کردن از سوئد ریجکت شدن، البته از با جاهای دیگه مثل فنلاند مشکلی نداشتند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)