صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

متاسفم واقعن که پذیرشت به مشکل خورد
    نه، من پذیرش دارم. مشکلم موقع ثبت نام هست که تا اون موقع مدرک موقت دارم که نمی شه ترجمه اش کرد، مدرک اصلیم هم که چندماه طول می کشه تا دستم بیاد.! می خوام ببینم که با همون ریز نمرات و نامه اگه دانشکده بده که فارغ التحصیل شدم کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    من الان به جای اینکه دنبال کارهای ویزا باشم دارم اینجا با شما صحبت می کنم چون مدرک موقت فرستاده بودم. این تاپیک هم به همین علت ایجاد شده و فکر می کنم تقریبا همه دوستانی که با مدرک موقت اقدام کردن از سوئد ریجکت شدن، البته از با جاهای دیگه مثل فنلاند مشکلی نداشتند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    قویا توصیه می کنم به عنوان دانشجوی ترم آخر (با ریز نمره و نامه از گروه یا آموزش برای تایید نرم اخر بودن)اقدام کنید و به هیچ عنوان مدرک موقت نفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science

سلام خدمت دوستان. من از سربازي معاف شدم و گواهينامه موقت و ريزنمرات رو از دانشگاه گرفتم و رفتم توي وزارت علوم براي ترجمه تائيد كردم.بازم بايد منتظر دانشنامه باشم يا ميتونم براي بهار 2011 اقدام كنم؟

Junior Member

سلام.
    میشه برای من بگین اصلا دانشنامه چیه؟
    جزو مدارک دانشگاه ها که من ندیدم همچین چیزی !

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط davoud7 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان. من از سربازي معاف شدم و گواهينامه موقت و ريزنمرات رو از دانشگاه گرفتم و رفتم توي وزارت علوم براي ترجمه تائيد كردم.بازم بايد منتظر دانشنامه باشم يا ميتونم براي بهار 2011 اقدام كنم؟
    اگه مطمئنید که تا زمان dealine دانشنامه تون اماده میشه میتونید صبر کنید و قبل از ددلاین اون رو ارسال کنید در غیر اینصورت با گواهی موقتتون که توش نوشته شما چه قدر واحد پاس کردین و در صورت پاس کردن چند واحده دیگه فارغ میشید و اون رو که صد در صد ترجمه میکنید اقدام کنید.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط safoooora نمایش پست ها
    سلام.
    میشه برای من بگین اصلا دانشنامه چیه؟
    جزو مدارک دانشگاه ها که من ندیدم همچین چیزی !
    شما دیگه دارید از بدیهیات میپرسید داشنامه در واقع نشان دهنده فارغ التحصیلیتون یا به زبان ساده تر همون مدرکتونه

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

من میخوام واسه spring اپلای کنم ... دانشنامه ندارم ... احتمال ریجیکت شدن ام بالاست ؟؟؟ اگه برم دفترچۀ نظام وظیفه رو بگیرم و پر کنم و بفرستم ، می تونم دانشنامه رو بگیرم ؟؟؟

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    من میخوام واسه spring اپلای کنم ... دانشنامه ندارم ... احتمال ریجیکت شدن ام بالاست ؟؟؟ اگه برم دفترچۀ نظام وظیفه رو بگیرم و پر کنم و بفرستم ، می تونم دانشنامه رو بگیرم ؟؟؟
    سلام

راستیتش تا سال پیش مشکلی نبود. ولی امسال خیلی ها به خاطر نداشتن دانشنامه رد شدن که علتش این بود که می خواستن از تعداد متقاضیها کم کنن.

شما برگه سبز نظام وظیفتون که اومد می تونید دانشنامه رو دریافت کنید.حداقل دانشگاه ما که اینطوری بود(دانشگاه تبریز) و همچنین باید هزینه تحصیل رایگان خودتون رو اگر دانشجوی سراسری بودید پرداخت کرده باشید
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    سلام

راستیتش تا سال پیش مشکلی نبود. ولی امسال خیلی ها به خاطر نداشتن دانشنامه رد شدن که علتش این بود که می خواستن از تعداد متقاضیها کم کنن.

شما برگه سبز نظام وظیفتون که اومد می تونید دانشنامه رو دریافت کنید.حداقل دانشگاه ما که اینطوری بود(دانشگاه تبریز) و همچنین باید هزینه تحصیل رایگان خودتون رو اگر دانشجوی سراسری بودید پرداخت کرده باشید

خوب اینطوری که خیلی خوبه ... هر کی میره دفترچه رو پر میکنه و برگ سبز رو می گیره و بعدم میره دانشنامه رو می گیره ... وقتی هم سرباز شد اگه پذیرش از سوئد اومد وسط سربازی ول میکنه میره سوئد ... درسته همۀ اینایی که گفتم ؟؟؟

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    خوب اینطوری که خیلی خوبه ... هر کی میره دفترچه رو پر میکنه و برگ سبز رو می گیره و بعدم میره دانشنامه رو می گیره ... وقتی هم سرباز شد اگه پذیرش از سوئد اومد وسط سربازی ول میکنه میره سوئد ... درسته همۀ اینایی که گفتم ؟؟؟

سلام، در مورد گرفتن دانشنامه بله، شما باید هرچه زودتر دفترچه رو پر کنید و بفرستید تا برگ سبزتون بیاد . بعد برگ سبز رو میبرید دفتر فارغ التحصیلان دانشگاه دانشنامتون رو میگیرید.(البته باید از قبل کارهای روتین مربوط به صدور دانشنامه رو انجام داده باشید و همچنین اگر دانشگاه دولتی درس خوندید مشکل تعهد خدمت خودتون رو حل کرده باشید). ولی اگر این بینابین سرباز شدید نمی دونم قانونش چیه
    به این تاپیک مراجعه کنید
    http://www.applyabroad.org/forum/for...B4%D9%88%D8%B1
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

سلام من الان ترم آخرم و برای پاییز پذیرش گرفتم!چندتا از همکلاسیام که مال کشورهای دیگه هستن هم شرایط منو دارن.الان مشکل دانشنامه هس که فک میکنم خیلی طول بکشه!میشه برای شروع کلاسها گواهی موقت برد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)