صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

سایت https://www.universityadmissions.se/...-country/Iran/ در قسمت ایران نوشته کسایی که مدرک ندارن نمی تونن اپلای کنن . من ایمیل زدم بهشون و شرایط بعضی از مردها که معاف نیستن از سربازی و نمی تونن مدرک داشته باشن رو توضیح دادم ولی هیچ جوابی نگرفتم . من تازه فارغ التحصیل شدم و در بازه ی یک ساله ی بعد از فارغ التحصیلی هستم و البته مشمول سربازی . دانشگاهمم که قاعدتا مدرکم( حتی موقت) رو نداد . اینجا کسی هست که شرایط مشابه من رو داشته باشه و به نتیجه ای رسیده باشه؟

سلام دوستان
    به نظر میرسه بعد از سال 2010 در این بخش کسی فعال نبوده با این حال سوالم رو میپرسم شاید پاسخ داده بشه
    امکانش هست با قوانین فعلی دانشگاه های سوئد با مدرک موقت اپلای کرد؟
    ممنون از پاسخ گوییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر میرسه بعد از سال 2010 در این بخش کسی فعال نبوده با این حال سوالم رو میپرسم شاید پاسخ داده بشه
    امکانش هست با قوانین فعلی دانشگاه های سوئد با مدرک موقت اپلای کرد؟
    ممنون از پاسخ گوییتون
    سلام دوست عزیز،

توی مدرک موقت ذکر میشه که قابل ترجمه نیست. شاید اگر بتونین مترجم آشنا پیدا کنین که این جمله رو برای شما ننویسه مشکلی براتون پیش نیاد.
    ولی بهتره در این خصوص حتما از یک یا دوتا از دانشگاه ها مستقیما سوال کنین.
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

توی مدرک موقت ذکر میشه که قابل ترجمه نیست. شاید اگر بتونین مترجم آشنا پیدا کنین که این جمله رو برای شما ننویسه مشکلی براتون پیش نیاد.
    ولی بهتره در این خصوص حتما از یک یا دوتا از دانشگاه ها مستقیما سوال کنین.
    موفق باشین
    سلام دوست عزیز ممنونم از پاسختون
    اگر مترجمی پیدا شه که اون جمله ی زیبا رو برجمه نکنه، برای دانشگاه قابل قبول هست؟
    یا باید در موارد خاص با دانشگاه مکاتبه و ازشون سوال کنم؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنونم از پاسختون
    اگر مترجمی پیدا شه که اون جمله ی زیبا رو برجمه نکنه، برای دانشگاه قابل قبول هست؟
    یا باید در موارد خاص با دانشگاه مکاتبه و ازشون سوال کنم؟
    ممنونم
    یه سری از دانشگاه ها خیلی کاری به موقت بودنش ندارن ( البته اگه اون جمله توی ترجمه نباشه ، خوب اونا که فارسی نمیفهمن ! انگلیسی رو میبینن ! )
    البته ریزنمراتتون هم مهم میشه که اصل و تایید شده داشته باشین .

با همه ی این تفاسیر باااااز هم حتتتما سعی کنید از خود دانشگاه ها جویا شین. یا اگر کسی رو سراغ دارین که اونور باشه بگین یه سوال بپرسه واستون.

من خودم برای اطمینان هزینه دادم و گواهی اصلی رو از دانشگاه خریدم. ( با توجه به اینکه دانشگاه سراسری تعهد کار داره و آزاد کردن مدرک پول میخواد ! )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    سایت https://www.universityadmissions.se/...-country/Iran/ در قسمت ایران نوشته کسایی که مدرک ندارن نمی تونن اپلای کنن . من ایمیل زدم بهشون و شرایط بعضی از مردها که معاف نیستن از سربازی و نمی تونن مدرک داشته باشن رو توضیح دادم ولی هیچ جوابی نگرفتم . من تازه فارغ التحصیل شدم و در بازه ی یک ساله ی بعد از فارغ التحصیلی هستم و البته مشمول سربازی . دانشگاهمم که قاعدتا مدرکم( حتی موقت) رو نداد . اینجا کسی هست که شرایط مشابه من رو داشته باشه و به نتیجه ای رسیده باشه؟
    دوست عزیز منم شزایطم شبیه شماست. رفتم دفترجه اعزام به خدمت گرفتم البته تاکید کردم تاریخ اعزام رو اخرین حد ممنکن یعنی شهریور اینده بزنن,
    و با برگ اعزام رفتم دانشنامه گرفتم. البته شما باز قبلش با دانشگاه خودت هماهنگکن که میدن یا نه

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    در قسمت مدارک مربوط به ای ایرانی ها نوشته موقت هم قابل قبول هست و موقت و دانشگاه باید بده به شما فکر کنم چون که ارزشی نداره!. نشد شما با دفترچه و برگ سبز دانش نامه رو هم میتونی بگیری دیگه موقت که چیزی نیست.
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم 6 لیسانس رو تموم کردم و از مهر ترم 7 رو باید شروع کنم
    آیتلس 6.5 هم دارم
    میخوام بدونم می تونم با ریزنمرات غیررسمی که از سایت دانشگاه میگیرم استفاده کنم و ترجمه ش کنم ؟
    و اینکه توی سایت universityadmission برای دانشجویانی که سال آخر هستند یه فایل pdf گذاشتند که باید آموزش دانشگاه خودم تایید کنه که من امسال درسم تموم میشه و مدرک میگیرم .
    این فایل رو دانشگاه بعید میدونم امضا کنه .
    چاره ای براش سراغ دارید ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرکم march 2020 آزاد میشه و تا اون زمان نمیتونم ریز نمرات رسمی از دانشگاه بگیرم. الان دانشگاه ریز نمرات فارسی و انگلیسی غیر رسمی رو بهم داده. هر دوبا سریرگ دانشگاه هست .برای ددلاین 15 ژانویه نمیتونم با همینا اپلای کنم ؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط d96 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرکم march 2020 آزاد میشه و تا اون زمان نمیتونم ریز نمرات رسمی از دانشگاه بگیرم. الان دانشگاه ریز نمرات فارسی و انگلیسی غیر رسمی رو بهم داده. هر دوبا سریرگ دانشگاه هست .برای ددلاین 15 ژانویه نمیتونم با همینا اپلای کنم ؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟
    ببینید، شما اگه بخواید منتظر ریز نمرات رسمی بشید، شانس اپلای امسال رو برای سوئد از دست میدید. با همینا که دارید اقدام کنید... معمولاً اصل مدارک رسمی رو زمان ثبت نام (یعنی بعد از پذیرش) از شما می خوان... هیچ جا همون روز فارغ التحصیلی که بهتون مدرک اصلی رو نمی ده... تا جایی که میدونم همه برای بررسی، مدرک موقت رو قبول دارن... نهایتش اینه که میگن شرمنده، مدرکتون مشکل داره که در اون حالت تازه میشه مثل این که اقدام نکردید!

موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)