صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

سلام. من هم با متن آماده شده بسیار موافقم و اگر دوستان سال آخری مشکلی ندارند می توان قسمت مربوط به این دوستان را حذف کرد. فقط هر جه زودتر نسبت به ایجاد این petition اقدام کنید.
    در ضمن اگه می تونید یک همچین متنی را هم برای سایت مشابه در فنلاند هم آماده کنید چون با پولی شدن سوئد همه هجوم به سمت فنلاند می برند.

این هم جواب دانشگاه اول ما در رابطه با مشکل دانشنامه و تافل

Dear student,

Documents will not be completely scanned until early March. There are over 113,000 applicants in the fall application rounds. It Takes time. Your TOEFL results have not been registered yet. Furthermore, without an official provisional certificate your application will not be processed or an official certificate from the university stating when your will be granted your degree and what courses you have left to take. In short without these documents, you do not meet the eligibility requirements and you will not be accepted. Since said documents should have been received on or before 1 February, it they arrive now your application will be considered late and at this time we do not know if late application will be considered.

Regards,

International Admissions Office

Umeå University

SE-901 87 Umeå

Sweden

البته من بهشون گفته بودم که نامه ی نظام وظیفه رسمی است و تاریخ فارغ التحصیلی هم توش ذکر شده است. اما انگار اصلا ایمیل من را درست نخوندند. فعلا قراره فردا بهشون زنگ بزنم و موضوع را توضیح بدم. به قولی ما میگیم گاوه ما نره اینا میگن بدوشش!!!!
    ویرایش توسط reza_karimi76 : February 4th, 2010 در ساعت 12:40 PM

Junior Member mohamad آواتار ها

دوستان مواردی که فرمودید اعمال شد ببینید به درد نسخه ی نهایی می خوره؟ :

This petition aims to defend the rights of a large group of prospective second cycle students aiming to continue their graduate studies in Swedish universities. Iranian universities do not provide their male alumni with original bachelor's degree certificates or provisional bachelor's degree certificates to be officially translated so long as the students have done over their two-year national military service, or else they are admitted to a university in graduate or post-graduate levels. Otherwise, the Iranian Ministry of Science, Research and Technology will not grant bachelor's degree diploma to be officially translated and sent to Studera in order to receive an admission letter but it is stated in our officially-translated transcripts that we all have completed the undergraduate studies and have graguated successfully. The vicious circle starts when we need an admission letter to waive the national military service and, on the other hand, we need fully-prepared documentation—which is impossible—to get an admission letter.

Hereby, we demand the Swedish authorities consider our case, and offer conditional admission to qualified male and newly graduated aspiring elites, with the undergraduate degree certificate being delivered upon matriculation.

It is also noteworthy that in the previous years, students with precisely the same circumstances got admitted to universities in Sweden, and delivered their BA/BS certifications upon matriculation. Undoubtedly, the Iranian Ministry of Science, Research and Technology will issue BA/BS certifications on the grounds of conditional admissions, and we assert and assure to deliver the full certifications upon registration

Sincerely

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

به نظر من این جمله اضافه هست و بیش از حد توضیح داده شده: The vicious circle starts when we need an admission letter to waive the national military service and, on the other hand, we need fully-prepared documentation—which is impossible—to get an admission letter.

ضمنا توی transcript من ذکر نشده که من فارغ التحصیلم. واسه دانشگاه آزادی ها نمینویسه چون باید قبل از فارغ التحصیلی transcript بگیرن. حالا اگه اینجا همه دانشگاه سراسری هستن و اون مطلب توش ذکر شده اضافه کنین دیگه. من فدای جمع
    اون مطلب نامه که از دانشگاه گرفتیم هم اگه اضافه کنید بهتره چون همه این نامه رو گرفتن.
    مرسی

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من هم امسال برای ارشد اقدام کردم ، و تو فرجه 6 ماهه هستم طبق اطلاعاتی که از همین فوروم بدست آورده بودم کارنامه کل که همه 141 واحد توش هست و زیرش نوشته که فارغ التحصیل
    هستم رو با ترجمه رسمی و مهر های مربوطه فرستادم . چون گویا سال های قبل اگه کلمه فارغ التحصیل می بود مشکلی پیش نمیومد .

حالا چرا امسال وضعیت اینجوری شده نمی دونم . در هر صورت منم با فرستادن این petition موافقم و در خدمت دوستان برای امضا کردنش هستم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kont نمایش پست ها

اون مطلب نامه که از دانشگاه گرفتیم هم اگه اضافه کنید بهتره چون همه این نامه رو گرفتن.
    مرسی
    من که دانشگاه سراسری تبریز هستم غیر از کارنامه که توش ذکر شده فارغ التحصیل هیچ نامه دیگه ای مبنی بر فارغ التحصیلی نمیدن ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaaan نمایش پست ها
    من که دانشگاه سراسری تبریز هستم غیر از کارنامه که توش ذکر شده فارغ التحصیل هیچ نامه دیگه ای مبنی بر فارغ التحصیلی نمیدن ....
    شما درست میگید. من هم خیلی شانسی نامه نظام وظیفه رو ترجمه رسمی کردم. به نظر من هم بهتره بهشون حالی کنیم که تنها چیزی که به ما میدن ریز نمراته. من دیگه نظر خاصی ندارم. هر چه زودتر اینو جمع کنیم بهتره

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

به نظر من کامله. نهاییش کنیم.
    مرسی محمد جان
    The End Justifies The Means

متنش خوبه! فقط Sweden Universities صحیح تر!!! Swedish نمی گن معمولا
    Ich drucke dir die Daumen

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

این توی اون یکی تاپیک نوشته شده. گفتم خوبه که اینجا بنویسم که همه ببینن:

نقل قول نوشته اصلی توسط ashil816 نمایش پست ها
    امروز بالاخره بعد از چند بارمراجعه مسئول admissionواسه متقاضیان ایرانی رو پیداش کردم

1-واسه دوستانی که فارغ التحصیل شدند اما فقط مدرک موقت دارند فرستادن همون کفایت میکنه،میدونم میگین مدرک موقت ترجمه رسمی نمیشه.منم اینو گفتم واینقدر پا فشاری کردم که دونه به دونه اسکن مدارک امسال رو نشونم داد که فرستادن ووقتی گفتم این ترجمها بعضا رسمی نیست(فقط مهر دارالترجمه داشت) گفت همین کفایت میکنه که شامل نام ورشته وتاریخ فارغ التحصیلی ودانشگاه و... باشه وتوصیه کرد اگر کسی نفرستاده حتی با وجود اینکه late applicant میشه سریعا بفرسته.دوستانی که از شیراز وتبریز emailدادن که دانشگاه حتی مدرک موقت رو هم نمیده،وقتی اینو گفتم اسکن مدارک موقت از این 2شهر رو نشونم داد .دیگه نمیدونم شاید دانشگاه تا دانشگاه فرق میکنه

2-واسه دوستانی که ترم اخر هستند،حتما باید یک نامه با امضا head of department ونه کس دیگری همراه مدارک میفرستادن .اینو تو قوانین نشونم داد ووقتی ازش خواستم یه نسخه بده تا بتونم عین متنو واسه دوستان بنویسم گفت چون ایین نامه داخلیه نمیتونه بده

درجواب این سئوال که ایاقانون دانشگاه های مختلف برای مورد 1 و 2 فرق میکنه ،گفت حداقل مطمئنه که در شهرهای بزرگ قانون همینه

راستی بد نیست بدونین که امسال تعداد متقاضی خیلی بیشتره اما خوب تعداد پذیرش دادن هم بیشتره که این روال در هر سال نسبت به سال قبل وجود داره

در اخر اینکه من تمام سعیم رو کردم که مطلب رو درست انتقال بدم اما یادتون باشه اینا وحی نیست و دیگه اینکه زیاد خودتونو واسه این پذیرش عذاب ندین چون همین امسال چند نفر هنوز ترم اول تموم نشده با دیدن شرایط سوئد قیدشو زدن وبرگشتن
    بازم اگر سئوالی بود zaomid@gmail.com
    دوستان با توجه به اینکه ممکنه ما ها رو جدای از بقیه late ها بررسی کنن (این فقط یک آرزو هست!) پیشنهاد میکنم که همه مدرک موقتشون رو ترجمه غیر رسمی بکنن و بفرستن. کسایی هم که مدرک موقت ندارن، یک دونه درست کنن و بدن به یک دارالترجمه که ترجمه NAJIT بکنه.

Junior Member

آخه چرا امسال اینجوری شد؟ به من که مدرک موقت هم نمیدن. یعنی من late هم نمیتونم بشم؟
    کاش با این petition بتونیم بهشون حالی کنیم. باید اطلاع رسانی کنیم که تعداد امضاها بره بالا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)