صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

آقا محمد اگه هنوز submit نکردی، به نظر من اینو اضافه کن که اینجا قوانین دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه و ممکن هست عده ای موفق شوند مدرک موقت بگیرن

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط seshiva نمایش پست ها
    آقا محمد اگه هنوز submit نکردی، به نظر من اینو اضافه کن که اینجا قوانین دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه و ممکن هست عده ای موفق شوند مدرک موقت بگیرن
    بچه ها اینقدر سخت نگیرید که سریع تر امضا جمع کنیم که بتونیم زود حالیشون کنیم داستان چیه. به نظر من متن آخر نهایی بشه خوبه ضمن اینکه اصل پیغام رو به خوبی میرسونه.
    The End Justifies The Means

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seshiva نمایش پست ها
    با سلام
    من با محمد تلفنی در تماس بودم ... گفت به اینترنت دسترسی نداره ، گویا تهران خیلی جاهاش اینجوریه
    گفت اگه عجله دارین یکی که بلده سابمیت کنه از نظر اون مشکلی نیست ... در ضمن به محض اینکه اینترنت وصل شه میاد پیگیری می کنه

Junior Member

و اما یه نکته اینکه
    حالا که جواب سوئدی ها رو راجع به دانشنامه دیدیم ( همونی که مستقیما زحمت کشیده رفته پرسیده )
    باید حتما یه تغییراتی تو نامه بدیم دیگه ؟ مگه نه ؟

رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaaan نمایش پست ها
    و اما یه نکته اینکه
    حالا که جواب سوئدی ها رو راجع به دانشنامه دیدیم ( همونی که مستقیما زحمت کشیده رفته پرسیده )
    باید حتما یه تغییراتی تو نامه بدیم دیگه ؟ مگه نه ؟
    آحه این مطلب رو از Admission Office کدوم دانشگاه پرسیدن ایشون؟ ممکنه دانشگاه های ما این مسئله رو قبول نکنن و ریجکت کنن. من به شخصه این ریسک رو نمیکنم. ممکنه دانشگاه های ما Late Applicant کنند و واسشون این موضوع به این شکل نباشه . باز هم با خودتونه!

رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaaan نمایش پست ها
    با سلام
    من با محمد تلفنی در تماس بودم ... گفت به اینترنت دسترسی نداره ، گویا تهران خیلی جاهاش اینجوریه
    گفت اگه عجله دارین یکی که بلده سابمیت کنه از نظر اون مشکلی نیست ... در ضمن به محض اینکه اینترنت وصل شه میاد پیگیری می کنه
    سلام. ممنون احسان جان. مثل اینکه petitiononline رو هم که باز بود بستنش دوباره. حالا چه کار کنیم؟ برم با 'وی پی ان' بسازم یا اینکه فکر دیگه ای میکنیم؟ اینجوری یکم کار سخت میشه واسه بچه ها واسه رای دادن. لطفا سریع دوستان نظر بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shawnxpress نمایش پست ها
    بچه ها اینقدر سخت نگیرید که سریع تر امضا جمع کنیم که بتونیم زود حالیشون کنیم داستان چیه. به نظر من متن آخر نهایی بشه خوبه ضمن اینکه اصل پیغام رو به خوبی میرسونه.
    منم با این نظر شما موافقم
    بهتره یکم صبر کنیم مشکل اینترنت دوستان هم حل شه از نظرات اونا هم استفاده کنیم

Junior Member

مشکل آ ن ت ی ف ی ل ت ر ندارم من. اگه بشه من میتونم سابمیتش کنم.
    البته فردا و پس فردا که اونجا تعطیله. میره واسه دوشنبه. تو این چند روز بچه ها همه سعی کنند یه جوری امضا جمع کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط shawnxpress نمایش پست ها
    آحه این مطلب رو از Admission Office کدوم دانشگاه پرسیدن ایشون؟ ممکنه دانشگاه های ما این مسئله رو قبول نکنن و ریجکت کنن. من به شخصه این ریسک رو نمیکنم. ممکنه دانشگاه های ما Late Applicant کنند و واسشون این موضوع به این شکل نباشه . باز هم با خودتونه!
    اون آقا هم از admission office دانشگاه linkoping پرسیدند که انتخاب اول بنده هم هست
    من هم اصلا نمیخوام late بشم. من میگم اصلا نباید به قبول کنیم که مدرک موقت رو بفستیم و تازه late هم بشیم. باید تمرکزمون رو بگذاریم رو ریز نمرات و اینکه غیر از اون هیچ چیز دیگه ای نمیتونیم واسشون بفرستیم. (حداقل من که اینجوریم)
    ولی همونطور که دوستمون گفت، اگه ما اینو بگیم ممکنه چند تا نمونه از اونایی که موفق شدن مدرک موقت بگیرند رو نشون بدن. اونو چیکار کنیم؟

Banned

سلام
    من متنی رو که نوشتید نخوندم ولی بنظر من بنویسید که همه این بچه ها از طریق AA با هم آشنا هستند و توضیح کاملی راجع به AA بدید که آگاه بشند که بچه ها از چه طریقی با هم در تماس هستند و این امضا ها از چه طریقی انقدر سازمان یافته جمع آوری شده است

Junior Member

موافقین این قسمتی که bold شده هم به petition اضافه شه؟

Iranian universities do not provide their male alumni with original bachelor's degree certificates or provisional bachelor's degree certificates (some may be fortunate enough to acquire the latter, but that is unfortunately due to the lack of consistency of laws in Iran) to be officially translated so long as the students have done over their two-year national military service, or else they are admitted to a university in graduate or post-graduate levels

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)