صفحه 7 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 260

موضوع: مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering,Azad,Tehran

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به متقاضیان فاقد دانشنامه جهت پذیرش پاییز 2010 سوئد

من هم با نوشتنه اين petition موافقم.
    در ضمن دانشگاه آزاد هم اگه مشكل سربازي داشته باشي حتي مدرك موقت هم نميده. حداقل علوم و تحقيقات كه متاسفانه اينجوريه و مدرك منو آماده نميكونه. البته من براي ّfall 2010 اقدام كردم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

متن ایمیل بنده به دانشگاه لوند:
    i asked you a very important question but you didnt answer me. i want to know if i can prove you with an official certificate that shows i can finish my study before enrollment in lund university after addmission do you accept this certificate? you should note that i am in my last year of my bachelor level and i want to apply for food science & technology in master level at autamn 2011
    جواب دانشگاه:
    Hello,

If you haven’t completed your bachelor degree you may be conditionally admitted. This means you have to be able to show your final diploma latest at the start of the term to be admitted. To prove this we need to see (except for a transcript with all your courses taken so far) a statement from your University certifying that you are registered on the last term and are expected to graduate the spring/summer of 2011.

These documents have to be here before the deadline for submitting supporting documents.

The final diploma has to be presented at the very first day of enrolment on the Master program.

Regards,

Lunds universitet
    Antagningsavdelningen

Lund University
    Office of Admission
    دوستانی که برای لوند با گواهی اقدام کردن اگر مدارکشون کامل بوده خیالشون جمع باشه.

Junior Member

خوب بچه ها من این petition رو تکمیل کردم. این هم آدرسش: http://www.petitiononline.com/heiaa123/
    برید رای بدین که خیلی کار داریم. فقط تا میتونید رای جمع کنین. به هر کدوم از دوستاتون که این شرایط رو دارن اطلاع بدین. دریغ نکنید!
    در ضمن دوستانیکه مشکل ف ی ل ت رش ک ن دارند به بنده pm بدن که یه جوری مساله رو حل کنیم

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

مرسی سیاوش. پیشنهاد میکنم همه دوستان این موضوع رو توی امضای شخصیشون اطلاع رسانی کنند که سریع تر همه آگاه بشن. خیلی وقت نداریم.
    The End Justifies The Means

Junior Member

من هم امضا کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط seshiva نمایش پست ها
    خوب بچه ها من این petition رو تکمیل کردم. این هم آدرسش: http://www.petitiononline.com/heiaa123/
    برید رای بدین که خیلی کار داریم. فقط تا میتونید رای جمع کنین. به هر کدوم از دوستاتون که این شرایط رو دارن اطلاع بدین. دریغ نکنید!
    در ضمن دوستانیکه مشکل ف ی ل ت رش ک ن دارند به بنده pm بدن که یه جوری مساله رو حل کنیم
    واقعا خنده داره که یه همچین سایتی رو ***** کردن!

دیگه اینترنت ایران داره تبدیل به یه شبکه LAN داخلی میشه!!
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

Junior Member

نمیدونم آیا امکانش هست یا نه. اما در هر صورت از مدیران فروم تقاضا دارم اگه میشه به تمام دوستانیکه در تاپیک <font color="Blue">آشنایی با اعضایی که برای پاییز 2010 اقدام کردن</font> پست داشته اند، در مورد این petition از طریق (ترجیحا) ایمیل و یا پیغام خصوصی اطلاع رسانی کنند. <br>بی نهایت ممنون.<br>

رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیشنهاد خوبیه اگر مقدور باشه. البته ایمیل قطعا بهتره چون دوستانی که تو انجمن هستند حتما این تاپیک رو می بینند. بیشتر برای اون کسایی خوبه که زیاد به انجمن سر نمیزنند!

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

آقا من زنگ زدم به دوستم که میدونستم تو AA نیست ولی اپلای کرده گفتم. شما هم بگین. بعد اینو قراره فقط ماهایی که شرایطمون این جوریه امضا کنیم دیگه؟

رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نه الزاما". هر کسی که این موضوع از نظرش برای ایرانیا یک مشکله و اپلای کرده میتونه. دوست من که دانشنامشو هم گرفته امروز امضا میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)