صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 57

موضوع: مسائل مربوط به توصیه نامه کاری

Junior Member

پیش فرض مسائل مربوط به توصیه نامه کاری

سلام
    کسی نمونه یک ریکامندیشن کاری داره؟
    pantea
    ویرایش توسط ariaie : April 19th, 2012 در ساعت 11:37 PM دلیل: پینگلیش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به توصیه نامه کاری

توي سايت BEST SAMPLE LETTERS ميتوني نمونه هاي از اين نامه ها رو پيدا كنيد. آدرس زير رو ببينيد.

http://www.bestsampleletters.com/emp...search-letters

اگه در محل کار، کارهای زیاد و مهمی در زمینه research interest انجام داده باشیم(خیلی بیشتر و کاربردی تر از اونی که تو دانشگاه انجام شده)، بهتر نیست یکی از recommendation letter ها از طرف محل کار باشه؟؟ یا اینکه باید حتما از اساتید دانشگاه باشه؟؟
    ضمنا شخصی که از طرف محل کار می خواد توصیه نامه بده ممکنه حتی نتونه انگلیسی صحبت کنه، یا email انگلیسی جواب بده. اگه ازش سوال کنند چی کار باید کرد؟؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بله قبلا هم گفته شده میتونید این کار رو بکنید مگر اینکه تو سایت خود دانشگاه رسما نوشته شده باشه باید 3 تا رو استاداتون بده که من خودم تا حالا همچین چیزی ندیدم.
    بهترین کار این هست که rec رو خودتون بنویسید بدید امضا کنه و یه نسخش رو بفرستید به میلش و ازش بخواید اگه میل زدن بهش نامه رو فروارد کنه واسه شما تا خودتون یه جواب واسش مشخص کنید و بدید بهش تا اونم بفرسته دانشگاه. اگر هم بهش تلفن کردن که دیگه آخر بدشانسی هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

سلام

من می خوام یکی از recommendationها رو از شرکتی که کار کردم بگیرم.
    ایا این یک نکته منفی هست؟

یعنی یک recommendationاز استاد رو که ممکنه یکم ضعیف تر باشه رو ترجیح بدم یا نه؟

ممنون

ApplyAbroad Champion

نه به طور کلی که به هیچ وجه نکته منفی نیست که شما از محل کارتون هم توصیه نامه داشته باشید، اما برای دریافت پذیرش بهتره از دانشگاه توصیه نامه بگیرید. اگر خیلی می‌خواهید محکم کاری کنید، پیشنهاد من اینه که اگر مثلا دانشگاه حداقل ۳ تا توصیه نامه خواسته، شما ۳ تا از استادها بگیرید و یکی هم اضافه از محل کارتون بگذارید.

سلام،درباره recom از محل کار 3تاسوال دارم:
    1- اون فرم های دانشگاه ها رو هم باید به recommender بدیم ؟ آخه قاعدتا" نصف اون تیک هاشو باید no basis for judgment بزنه.
    2- اصولا چیا باید بنویسه، درباره چیا نظر بده و تا چه حد تعریف کنه
    3- ازونجاییکه این رییس ما email اینا حالیش نیست و زبانشم تعریف نداره، اگه یه وقت چک کنن سه می شه، به نظر شما کار بدیه که یه email خودم درس کنم براش و تلفن خودمو(غیر از اونی که تو فرم apply دادم)بنویسم،؟البته با اطلاع خودش

با تشکر قبلی از جوابتون!!!!!!!!!
    everything happens for a reason

در مورد تلفن نمی دونم، اما emial اگه از gamil, yahoo,... باشه که اعتباری نداره مگه اینکه از domain محل کارتون باشه. اما فکر می کنم این جوابی که قبلا بچه ها گفتن بهتر باشه. اگر هم این رییس اصلا کسی براش mail نمی زنه و ضمنا باهاش صمیمی هستید اصلا می تونه password شو بده به شما!!
    در مورد چی نوشتن هم کارایی که انچام دادین و مربوط به رشته تون هست، hard work, talents, ......
    فرم ها هم باید پر بشه حالا یه چند تا no information عیبی نداره اما تعدادش زیاد نباشه
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Junior Member

سلام
    من چند تا نامه های کاری از شرکتهایی که کار کرده ام گرفتم . این نامه ها را باید اصل شو بفرستم یا اینکه کپی نامه رو قبول دارند.؟؟؟؟
    البته چون برای چند جا میخواهم اقدام کنم واقعا اگه اصل بخواد تو دردسر می افتم چون شرکت ها با دادن نامه زیادی موافق نیستند!!
    و نکته دیگه در مورد نامه اساتید :
    اکثر اساتید را با email میشه پیدا کرد و ازشون نامه گرفت آیا لازمه که این نامه ها نیز اصل باشند یا نه میتونه کامپیوتری باشه ؟؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه .

ApplyAbroad Champion

این نظر و احساس شخصیه خودمه
    1. اگه می خوای به عنوان rec. letter از نامه های شرکت استفاده کنی به نظرم درست نمیاد که بخوای کپی بفرستی ولی اگه صرفا گواهی کار و ایناست خوب خیلی اشکال نداره ! (البته من تا حالا توی هیچ graduate committee ای فعالیت نداشتم ! ;D)
    2. بهتره برای اون استادها کلا Online recommendation letter بفرستی.. خیلی از دانشگاهها این option رو دارند.
    (به نظر من rec.letter باید یه امضا اصل پایینش باشه و صرفا کپی و پرینت نباشه .. چون مثلا قراره که محرمانه و مخصوص همون دانشگاه باشه)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)