صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: مسائل مربوط به توصیه نامه کاری

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

دوستان خوبم مطالب زیر حاوی نکات مهم در مورد نوشتن توصیه نامه کاری هست که توصیه می شود آن را مطالعه کنید و با کارفرمای خود در میان بگذارید.

Dear Friend:

You have been asked to write a letter on behalf of a student who is seeking college credit for prior learning. St. Ambrose University is offering students the opportunity to receive college credit for learning acquired outside of the classroom setting, on the job, or in life experience. Your letter will help the student provide evidence that the learning he or she asserts actually did occur and is worthy of college credit. These guidelines are intended to help you provide the verification and evaluation of the student's learning in the best possible way.
    Send your written evaluation on letterhead stationery Include a description of your present position and pertinent past experiences

Identify your relationship to the candidate (i.e. supervisor manager), the situation in which you observed the individual, and the dates of the observation

State specifically what competence, skills, or knowledge you have been asked to assess (in most cases, the candidate will inform you of these in advance

).Evaluate how well the person performed by using statements such as average, above average, exceptional, etc
    Verify that the student held the position and fulfilled the responsibilities claimed

Use examples, wherever possible, for the standards you have used, such as performance at the same level as my other employees who possess the bachelors degree or performance exceeded all other volunteers under my supervision who have performed these same or similar duties
    .
    If you are not sure which skills, knowledge, or competence to assess please feel free to ask the student to be more specific. It is
    important to know that you are not being asked to make a recommendation that is, we are not asking you to make comments on the student's appearance or deportment, nor are you being asked to make a prediction of the student's future performance. Rather, you are asked to verify what the candidate has learned and to evaluate how well he or she knows or can do what has been asserted
    .
    This information will be public and the candidate will be provided with a copy. Therefore, your statement will be most helpful both to the student and to the committee, if it is entirely straightforward. We wish to thank you in advance for taking time to provide as thoughtful and candid an assessment as possible

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به توصیه نامه کاری

چند نکته مهم در مورد توصیه نامه کاری :
    • اگر در محل کار خود بر روی موضوعی که با Research Interest شما همخوانی دارد کار کرده اید گرفتن یک توصیه نامه در افزایش احتمال گرفتن پذیرش موثر خواهد بود.
    • معمولا دانشگاهها از متقاضی 3 توصیه نامه درخواست می کنند که در این صورت اگر فعالیت تخصصی شما در محل کار برجسته و قابل توجه بوده ، بهتر است یکی از این توصیه نامه ها از محل کار گرفته شود.
    • توصیه می شود از مراکز ، شرکتها یا موسساتی توصیه نامه بگیرید که در رزمه خود به آنها اشاره کرده اید.
    • توصیه نامه در سربرگ رسمی شرکت / موسسه یا مرکز محل کار شما و با مهر و امضای رسمی رئیس مربوطه گرفته شود.
    • در توصیه نامه های کاری بهتر است در مورد ویژگیهای خاصی مثل توانایی مشارکت در فعالیت های گروهی، کار در شرایط استرس آفرین، پشتکار، مسوولیت پذیری وفعالیتهای خاص در زمینه تخصصی که با موفقیت انجام داده اید، مطالبی نوشته شود.

Junior Member

دوستان کسی هست که نامه کار ( نه توصیه نامه ) در فیلد شبکه و کامپیوتر داشته باشه به عنوان نمونه برای من بفرسته ؟ الویت با زبان انگلیسی و سپس فارسی هست
    ممنون میشم برام پخ کنید اگر موردی دارید یا سایتی می شناسید

Junior Member

دوستان توصیه نامه اگر فارسی باشه بعد ببریم ترجمه مهر و امضا چی میشه چه جوری باید رسمی باشه .خیلی فوری و حیاتیه.جوابمو بدید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام و خسته نباشد به دوستان . من یه سوالی برام پیش اومده . شرکتی که کار می کردم توش شاید با منت 1 نامه بده . حالا من میخوام مثلا واسه 5 جا اپلای کنم . نامه رو خطاب به کی بنویسن که بشه واسه دانشگاهای مختلف ازش استفاده کرد؟ مثلا admission committee ??

Junior Member

سلام من دو سال توی یک شرکت مهندسی مشاور کار کردم و میخوام نامه رزومه کاری بگیرم. ایا متن انگلیسیشو آماده کنم با سربرگ شرکت و امضا مدیر عامل کافیه و رسمیت پیدا میکنه؟ و اینکه شرکت های داخلی رو که اونا نمیشناسن و راهی واسه اطمینانشون نیست چطوری بفهمن که ساختگی نیست این نامه؟ یا اینکه از داالترجمه پرسیدم میگن نامه فارسی مدیرعامل و برگه اخرین تغییرات شرکتو بیار ترجمه کنیم به تائید دادگستری و وزارت خارجه برسه. به نظرتون چکار باید بکنم؟ در ضمن من مدارکمو با قانون کار آزاد کردم نکنه وزارت چک کنه سوابق بیمه منو؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگر نامه را از شرکت پدرم(اعضای شرکت نام خانوادگی مشابه با من را دارند) قابل قبول است و یا شبهه ایجاد میکند؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)