صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 57

موضوع: مسائل مربوط به توصیه نامه کاری

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به توصیه نامه کاری

I am trying to make an elec format of such letter issued for me form a paper one. I will upload that upon its show in a file

Junior Member

پیش فرض کدام ریکامندیشن کاری مناسب تره

سوال آیا این درسته که میگن ریکامندیشن یکی می تونه کاری باشه؟ و سوال دیگه از بین ریکامندیشن از یک شرکت نه چندان معروف تحقیقاتی و یک مجله مهندسی کدام ریکامندیشن بهتری محسوب می شود؟

پیش فرض پاسخ : کدام ریکامندیشن کاری مناسب تره

اره از مدیر مافوقت میتونی توصیه نامه هم بگیری. اتفاقا خوب هم هست..
    خوب از هر دوتای شرکت و مجله توصیه نامه بگیر.ضرر که نداری . پیوست رزومت میشه. گرچه من برداشتم اینه که تو کار تحقیقاتی تو هر دو تا انجام دادی . اگه اسم او ن مجله رو امکان داره دانشگاه مقصدت بدونه (یعنی یک جورایی شناخته شده است) خوب خبلی بهتره ( البته این نظر منه)
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

من برای مالزی میخوام یه نامه از شرکت محل کارم بگیرم که بعنوان سابقه کار مرتبط بفرستم ، متن نامه انگلیسی ، سربرگ و پاکت و مهر فارسی هست .مهر جایی مثل وزارت خارجه یا دادگستری یا دارالترجمه لازم هست ؟!
    امضا

اگه بیمه هستید حتما از اداره بیمه یک گواهی سابقه کار بگیرید و بدید دارالترجمه براتون ترجمه رسمی کنه بعدش اونو پیوست به نامه انگلیسی گواهی کار شرکت کنید. اینطوری کاملا رسمی و معتبر میشه. بخصوص اینکه تامین اجتماعی یک سازمان شناخته شده حتی تو خارج هستش.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrak
    اگه بیمه هستید حتما از اداره بیمه یک گواهی سابقه کار بگیرید و بدید دارالترجمه براتون ترجمه رسمی کنه بعدش اونو پیوست به نامه انگلیسی گواهی کار شرکت کنید. اینطوری کاملا رسمی و معتبر میشه. بخصوص اینکه تامین اجتماعی یک سازمان شناخته شده حتی تو خارج هستش.
    من فکز نمیکنم اونا تامین اجتماعی بشناسن ! تامین اجتماعی رو ازکجا میشناسن !؟
    امضا

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrak
    اين نامه اي كه شما مي فرمائيد رو خودتون گرفتيد؟ فكر نمي كنم همچين نامه اي رو بدن!
    من خودم پارسال رفتم بيمه تامين اجتماعي (ميدون قدس) و مي خواستم فقط بدونم كه دقيقا چند ماه و چه ماه هايي براي من بيمه رد شده (خود بيمه اي ها به اين مي گن كارنامه) كه گفتن به هيچ وجه همچين نامه اي رو براي شما صادر نخواهيم كرد (گفتن با درخواست كارفرما شايد اين نامه رو براي كل بيمه شدگان اون شركت بديم ولي به صورت شخصي براي شما رو نمي ديم ) تازه با كلي التماس تمنا فقط گذاشت روي كامپيوترش ببينم كه چه ماه هايي رد شده، همين ...
    الان من هم اگه بشه ميخوام يه همچين نامه اي رو بگيرم ، چون الان ديگه نمي تونم از شركتي كه توش كار ميكرد نامه سابقه كار بگيرم و اگه ميشد از بيمه يه چيزي تو اين مايه هايي كه شما گفتيد بگيرم خوب بود. (يعني 3سال سابقه كارم هيچ شد! :'( )
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

سلام

من باید یک نامه از استادم که در دانشگاه مقصد هست بگیرم...بعنوان نامه support letterکه در برگیرنده کار من در اونجا باشه و میخوام ازش که به صلح آمیز بودن کار من هم اشاره کنه و یکم ریز کاریکه قرار هست بکنم رو بنویسه و امضا کنه چه شکلی بهش بگم به نظرتون؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

I did that before

Simply ask him/her to write and explain peaceful aspects of ur research and its applications in medicine, automotive industries,....
    as I understood from you, ur letter is a kind of research plan besides some peaceful applications
    when you say research plan , the professor knows what he/she should provide

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    I did that before

Simply ask him/her to write and explain peaceful aspects of ur research and its applications in medicine, automotive industries,....
    as I understood from you, ur letter is a kind of research plan besides some peaceful applications
    when you say research plan , the professor knows what he/she should provide

سلام

ممنون دوست خوبم...دقیقا ازش خواستم که در باره این research plan و صلح آمیز بودنش صحبت کنه...امیدوارم منظورم رو خوب گرفته باشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)