صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 57

موضوع: مسائل مربوط به توصیه نامه کاری

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به توصیه نامه کاری

نامه ي سابقه ي كاري كه توي اون تمام كار هايي كه انجام دادن به طور خلاصه اومده باشه مي تونه LOR باشه ؟
    نامه فارسي بگيرم بدم دارالترجمه كه مشكلي پيش نمياد ؟
    من براي 5 جا مي خواهم اقدام كنم ، 5 جور نامه بگيرم ؟ مشكل من اينجاست كه چون جايي كه كار كردم دولتيه مسئولينش خيلي تنگ نظر و .... هستند ، اگه بشه 1 نامه بگيرم و براي همشون بفرستم بهتره ، تازه اگه همون 1 نامه رو بدهند ...
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

من نامه ی سابقه کارم رو دادم دارالترجمه و ترجمه کردند ، ضمنا من به دارالترجمه دفترچه بیمه ام رو دادم و گفتم شاید احتیاج بشه اما دارالترجمه اشتباهی صفحه اول دفترچه بیمه ام رو هم ترجمه کرده.
    حالا سئوال من اینه که آیا این ترجمه صفحه اول دفترچه بیمه رو هم برای دانشگاه بفرستم یا نه ؟ به نظر خودم که بفرستم بهتره. ضمنا لازمه این ترجمه رو به نامه ی سابقه کارم منگنه کنم یا ... که نشون بدم اینها با هم در ارتباط هستند ؟ (ارائه سابقه کار برای دانشگاهی که می خواهم apply بکنم الزامیه !)
    goodbye forever

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

سلام من تو زمینه مهندسی شیمی یه توصیه نامه می خوام تهیه کنم....لطفا در تهیه پیش نویس کمک کنید..ممنون

من برای lighting design می خوام اقدام کنم دانشگاه سابقه کاری می خواد , می خوام از یکی از آشنایان یک نامه بگیرم که گفته خودت بنویس ما برای مهر و امضا می کنیم, ولی چون این شرکت یه جورایی ربطی به این رشته نداره می خوام شماره و ایمیل رو عوض کنم , لطفا یک راه حل ارایه کنید که من چه کنم.
    بعد این جریان دارالترجمه چیه ؟ واقعا لازمه یا اینکه احتیاجی نیست ؟ تقریبا 2 یا 3 سالی هم جسته گریخته سابقه بیمه دارم این کمکی می کنه یا نه؟
    متن نامه چی باید باشه همین که بگه اینجا برای این مدت کار می کرده کافیه یا اینکه باید تعریف و تمجید و سمت و توانایی ها هم توش باشه ؟
    sorry اگه قسمتی از سوالام تکراریه

Junior Member

سلام. من از شرکتی که 2-3 سالی باهاشون همکاری داشتم،نامه سابقه کار گرفتم تو سربرگ لاتین و متنش هم انگلیسی هست هم نامه هم پاکت مهر خوردند.البته چون به صورت پاره وقت(هفته ای 30 ساعت) بودم بیمه نبودم.نیاز به مهر تایید وزارت خرجه یا دادگستری یا دارالترجمه هست یا نه؟(برای اپلای دانشگاه هست و نیازی برای ارائه به سفارت هم نیست )

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    سلام. من از شرکتی که 2-3 سالی باهاشون همکاری داشتم،نامه سابقه کار گرفتم تو سربرگ لاتین و متنش هم انگلیسی هست هم نامه هم پاکت مهر خوردند.البته چون به صورت پاره وقت(هفته ای 30 ساعت) بودم بیمه نبودم.نیاز به مهر تایید وزارت خرجه یا دادگستری یا دارالترجمه هست یا نه؟(برای اپلای دانشگاه هست و نیازی برای ارائه به سفارت هم نیست )
    دوست عزیز منم شرایطم مثل شماست و فقط توی سربرگ انگلیسی و پاکت مهردار سابقه کارم رو گرفتم که همین برای فرستادن با سایر مدارک پذیرش فکر می کنم که کفایت می کنه. مهر وزارت خارجه هم فکر می کنم فقط وقتی می تونی بزنی که دفتر چه بیمه داشته باشی.
    در ضمن من سابقه کارم تمام وقت و با بیمه بود ولی معمولا چون مهرهای وزارت خارجه آگهی ثبت اون شرکت و این جور چیزا رو هم می خواد دردسرش زیاده
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

This is my LOR from my company

March 31, 2009

To Whom It May Concern:

This is to certify that Mr. Ehsan .............. has been working with us since September 18, 2004 till now, and is designated as a member of our research team at the moment.

During these years we found him to be regular, innovator, and diligent in his duties and responsibilities.

We wish him all success in his future endeavor.

Yours Sincerely,
    PTSI Company

Masood B........
    Personnel Manager
    Direct: 0098-912

and this is the Job Offer

This is to certify that Mr. Ehsan ............, the owner of National No. 314-........., has been working with the PTSI Company since September 18, 2004. PTSI deals with welding problems associated with industrial products, steel structures in buildings, and the gas and petrochemical industries. Also, PTSI has conducted many quality control projects, inspection projects, and assessments of damage to the steel structures of buildings due to earthquakes. Ehsan has been a valuable contributor to many of the Company’s projects, and, at the present time, he is working as a member of our research team.

Since Ehsan joined PTSI five years ago, he has continuously sought to improve his professional abilities, both academically and experimentally. Among his many efforts to improve and enhance his knowledge and experience, he took the International Welding Engineer (IWE) course at the Iranian Welding Research and Engineering Center (IWREC). He also took some courses in welding processes in order to qualify for certification.

He is a very positive asset to our research department, and it has been a privilege to have him in our Company. His current plan is to use 32 months of non-paid leave in order to obtain his M.Sc. degree in Welding Engineering at ......... University. By allowing Ehsan to take this amount of time off, our company gratefully recognizes his valuable contributions to the Company’s goals, and there will be a place for him here after he finishes his study abroad. Therefore, due to the needs of this Company in the field of Welding Engineering and due to Ehsan’s excellent experience in welding and inspections, I am very pleased to offer him the opportunity to rejoin PTSI after his graduation from ..........University.

you may want to combine them into a single letter

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد تهران مرکز

سلام
    فرستادن توصیه نامه برای دانشگاهی که اصلا از توصیه نامه صحبتی نکرده خوبه یا ممکنه بیشتر مشکل ایجاد کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1977 نمایش پست ها
    سلام
    فرستادن توصیه نامه برای دانشگاهی که اصلا از توصیه نامه صحبتی نکرده خوبه یا ممکنه بیشتر مشکل ایجاد کنه؟
    فکر نکنم که مشکلی‌ پیش بیاد، اگه توصیه نامهٔ خوبی‌ باشه، شاید اثر مثبت هم داشته باشه

سلام
    کسی هست که متن یک recommendation واسه تدریس تو دانشگاه داشته باشه که من ببرمش دانشگاه امضاشو بگیرم؟؟؟ خیلی فوریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)