صفحه 10 از 74 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    ُسلام .
    1. الان من با 2 تا شرکت هست کار میکنم. یک ریال از پول من را .... نکردن . شما باید دنبال شرکتی بگردی که معتبر باشد. پس این همه بچه ها که از اون شرکت کارت میگیرند چی
    2. درسته ولی بانک خدماتی که شرکت میده بانک نمیده
    3. شرکت اگر پول شما بلوکه بشه بهتون پول را میدهند ولی بانک نه .
    دوست عزيز شما اگه اطلاعات كاملي نداري، چرا قضاوت مي كني؟؟ چرا اطلاعات نادرست اينجا بيان مي كنيد؟؟ اينطور نيست كه بانك پول شما رو پس نده... حالا مورد به مورد توضيح مي دم:

1- به نظر من تمام بانك هايي كه اين خدمات را مي دهند معتبر هستند.
    2- من تمام كارهايي كه براي اپلاي (هزينه اپلاي، ريپورت آزمونها، ساير پولهايي كه دانشگاه ممكن است بعد از اپلاي بخواهد، SEVIS، پين براي ويزا) را انجام داده ام و ديده ام كه دوستانم انجام مي دهند. خدمات بيشتري فكر نمي كنم لازم باشد.
    3- در صورت مسدود شدن كارت(همه مي دانيم كه پولي در كارت اعتباري نيست و شما تنها در ازاي خرج كردن، بايد حسابتان را شارژ كنيد)، تنها پول افتتاح حساب (كه حدود 50 يورو براي سال اول و 50 يورو براي 3 سال بعد است) از دست مي رود. بانك پول معادل ارزي كارت اعتباري كه براي اطمينان در يك حساب بلندمدت بلوكه مي كند را تمام و كمال (حتي با محاسبه سود تا روز تسويه حساب) به شما پس مي دهد.

در ضمن شما اگر حين استفاده از كارت اعتباري از VPN استفاده كنيد كارت شما مسدود نمي شود. (سابقه استفاده براي 40 دانشگاه+ ريپورت تافل و جي آر اي براي هر يك=مجموعا 120 بار استفاده با VPN كه خودم شاهد بودم.)
    چند بار من و دوستانم يادمان رفت VPN استفاده كنيم، اما مسدود نشد كارت (فكر كنم حداقل 5 بار)
    چند بار با فيلتر شكن استفاده كرديم اما باز هم مسدود نشد (فكر كنم حداقل 15 بار)
    ویرایش توسط احسان : April 9th, 2011 در ساعت 04:35 PM
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام.
    1. من الان چند سال با دو تا شرکت کار میکنم. که شرایطشون خیلی بهتره بانک است
    2. بانک های ایران کلی دردسر دارند.
    3. شرکت ها پیگیری میکنند . پول رسید یا نرسید .
    4. شرکت پیشتیانی بهتری نسبت به بانک دارد .
    والا ما كه دردسري از بانك نديديم. 20 روز كاري از تاريخ درخواست (حالا چند روز جلو عقب) كارت رو صادر مي كنن. جالبه بدونيد كه ما چند بار موجودي حساب رو افزايش داديم (از 1000 يورو به 2000 و بعدش به 3000 يورو) بدون هزينه و دردسر انجام شد.

در سايت بانك مي تونيد تمامي ريز پرداخت رو ببينيد و به خوبي مطمئن بشيد كه كجا و كي از كارت خرج شده (اين فرايند track هيچ هزينه اي نداره)

تا حالا اصلا لازم نشده زنگ بزنيم و بخوايم چيزي رو پيگيري كنيم. تا 2 ماه ميلادي هزينه خرج شده از كارت رو به حساب بانك كه سر خيابون بود واريز مي كرديم. اينم بگم كه چندين بار دير واريز كرديم اما نه كارت رو بستن نه اينكه چيزي گفتن

فقط در ارمنستان قابل استفاده نيست اين كارت ها (احتمالا رابطه آذربايجان و ارمنستان بد هست)
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

با سلام

چند پست ارسالی خلاف مقررات (بی محتوا، تکراری، و ...) را حذف کردم و متذکر میشوم در که اطلاعات مطلقی وجود نداره مگر با اشاره منبع. مفهوم فروم و اجتماع شما عزیزان هم از این باب هست که همه به صورت آزاد نظرات، پیشنهادات و تجربیات خودشون را با بقیه کاربران به اشتراک بگذارند.
    لطفا به عقاید و نظرات همدیگر احترام بگذارید و بدانید که از هر راهی و به هر شکلی که انجام شود هدف اطلاع رسانی و اشتراک اطلاعات هست.

با تشکر
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

دوستان
    از بین بانک های پارسیان ، پاسارگاه ، ملی و توسعه که کارت ویزا صادر می کنند ، کدومشون تو خرید های اینترنتی مشکل کمتری دارن ؟
    علی الخصوص در سایت هایی که رجیستری را چک می کنند قابل استفاده هستند ؟

احسان جان گویا شما و دوستانتان از کارت های پاسارگاد استفاده می کنید ، شما آدرس را چی می زدنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdy نمایش پست ها
    دوستان
    از بین بانک های پارسیان ، پاسارگاه ، ملی و توسعه که کارت ویزا صادر می کنند ، کدومشون تو خرید های اینترنتی مشکل کمتری دارن ؟
    علی الخصوص در سایت هایی که رجیستری را چک می کنند قابل استفاده هستند ؟

احسان جان گویا شما و دوستانتان از کارت های پاسارگاد استفاده می کنید ، شما آدرس را چی می زدنید
    ما براي كارهاي اپلاي استفاده مي كنيم و آدرس بانك خارجي رو وارد مي كنيم. چون آدرس هاي ايراني هم مي تونه خطرناك باشه.
    البته شيپينگ آدرس كه معمولا خود سايت آدرس ما رو مي زنه و اشكال نداره. اما بيلينگ آدرس رو آدرس بانك خارجي مي ديم. و نام رو هم در بيلينگ آدرس، نام دارنده كارت.

سلام من میخوام GRE ثبت نام کنم. در ضمن در آینده نمره تافل و GRE رو ریپورت کنم. . اپلیکیشن فی دانشگاهها رو پرداخت کنم. در ضمن نمیخوام یکی دو ملیون پول رو بخوابونم. نمیخوام پول توی کارت زیاد باقی بمونه بعد دردسر بکشم.
    میخواستم بدونم بهترین گزینه برای این پرداختها چیه.

Junior Member

سلام من تازه عضو شده ام.شاید این تاپیک جای مناسبی نباشد ولی چون بحث مقایسه شرکت ها با بانک ها اومد وسط می خواستم سوالی در این رابطه بپرسم.یکی از این شرکت ها که ویزا کارت از طریق بانک مالزی با قیمت پایین نسبت به سایر شرکت ها صادر می کنه سه سال اعتبار کارت با مبلغ 99 هزار چطوری است؟آیا دوستان تجربه ای در این زمینه دارند خواهشا به ما کمک کنند؟

Junior Member

سلام
    نتیجه تحقیقات من از بین بانک های ملی توسعه تجارت پارسیان و پاسارگاد .
    بانک پاسارگارد =بهترین گزینه هست حداکثر مبلغ کارت 10000 یورو هست ، که برای این مبلغ هجده میلیون تومان شما باید حساب جاری یا قرض الحسنه باز کنی و بانک این حساب رو بلوکه میکند ، سود کوتاه مدت هم بهش تعلق میگیره .
    هزینه صدور کارت هم 50 یورو هست
    شما امروز خرید میکنی تا تاریخ 2 ماه بعد میلادی این پول تو حسابتون هست در تاریخ دوم ماه میلادی به قیمت نرخ ارز مرجع بانک مرکزی از حساب شما کم میشه .
    چه جور ؟
    من در 1 آپریل یه هتل به مبلغ 1000 یورو رزو میکنم ، در 1 آپریل نرخ یورو هست 1500 تومان ؛ در تاریخ 2 می قیمت یورو هست 1400 تومان یا 1600 تومان ، بانک پاسارگاد در این تاریخ 1000*1400 یا 1000*1600 تومان از پول بلوکه شده رو کم میکنه .
    زمان صدور کارت 20 تا 30 روز کاری هست .
    طبق گفته مدیر ارزی خریدهایی که در اون کالا سفارش داده نشه (که شما مجبور به وارد کردن آدرس تحویل کالا به ایران باشید ) هیچ مشکلی وجود نداره و کارت سوخت نمیشه .
    در صورت سوخت شدن کارت مبلغ خرج نشده توسط بانک پاسارگاد به شما عودت داده میشه با محاسبه سود متعلقه .
    من فرم هاشم گرفتم اما چون زیاد هست نمیشه اسکن کنم براتون بذارم زحمت رفتن و گرفتن فرم ها با خودتون .
    موفق باشید .
    پیمان

کارت هایی که بانک پارسیان صادر میکنه از این قراره:
    1- ویزا الکترون که هزینه افتتاح حسابش حدود 100$ هست ولی نمیشه باهاش خرید اینترنتی انجام داد. سقف موجودیش هم 1000$ هست.
    2- ویزا کلاسیک که مشکلی در پرداخت های اینترنتی نداره، سقفش 2000$ و هزینه باز کردن حساب 120$.
    3- ویزا گلد که بهترین نوع هست و سقفش 10/000$. هزینه افتتاح حساب هم 200$.
    در کل من فکر میکنم نوع دوم برای بچه ها ایده آل ترین حالت باشه.
    در ضمن قیمت دلار رو به مقدار قیمت در سرافی پارسیان حساب می کنند که از سرافی های خصوصی ارزون تر و از دولتی گرون تر هست. همچنین حدود یک ماه طول میکشه که صادر شه و مدارک زیر رو هم باید همراه داشته باشین:
    1- اصل و کپی پاسپورت
    2- اصل و کپی شناسنامه
    3- اصل و کپی کارت ملی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidghiasvand نمایش پست ها
    کارت هایی که بانک پارسیان صادر میکنه از این قراره:
    1- ویزا الکترون که هزینه افتتاح حسابش حدود 100$ هست ولی نمیشه باهاش خرید اینترنتی انجام داد. سقف موجودیش هم 1000$ هست.
    2- ویزا کلاسیک که مشکلی در پرداخت های اینترنتی نداره، سقفش 2000$ و هزینه باز کردن حساب 120$.
    3- ویزا گلد که بهترین نوع هست و سقفش 10/000$. هزینه افتتاح حساب هم 200$.
    در کل من فکر میکنم نوع دوم برای بچه ها ایده آل ترین حالت باشه.
    در ضمن قیمت دلار رو به مقدار قیمت در سرافی پارسیان حساب می کنند که از سرافی های خصوصی ارزون تر و از دولتی گرون تر هست. همچنین حدود یک ماه طول میکشه که صادر شه و مدارک زیر رو هم باید همراه داشته باشین:
    1- اصل و کپی پاسپورت
    2- اصل و کپی شناسنامه
    3- اصل و کپی کارت ملی
    سلام با کدوم یک از این کارت ها میشه خرید اینترنتی انجام داد.مثل خرید کتاب عضو شدن تو سایت و.....