صفحه 14 از 74 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmohajera نمایش پست ها
    دوست عزيز من كارتم رو از موسسه مالي توسعه گرفتم از آذربايجان، توي برگه اي كه شماره حساب شما توش نوشته شده يك جا بايد به Debit يا credit بودن كارت اشاره كنه. من وقتي كارتم رو گرفتم فعال بود البته
    ممنون از پاسخ
    ولی به من فقط یه برگه دادن که داخلش رمزه؛ روی اون هم فقط به زبون روسی (یا شبیه به اون) یه چیزایی نوشته که من نمیتونم بخونم

اگه کسی از پ.ا.ر.س.ی.ا.ن credit card گرفته لطفا کمک کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    آیا کسی هست که از بانک پارسیان ویزا کارت گرفته باشه و کارتش فعال و قابل استفاده باشه؟؟
    من سه ماه ای هستش کارت را گرفتم ولی هنوز مشکل داره

جایی برای شکایت یا پیگیری وجود داره؟؟
    شما مشکلتون حل شد؟ credit گرفته بودین یا debit ؟
    غیر از شماره کارت شماره حساب هم داده بودن به شما؟

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام
    دوستان من می خوام credit card از یکی از بانک های ایرانی بگیرم، برای پرداخت application fee. به نظر شما از کدوم بانک بگیرم که مشکلی در طی پرداخت ها برام پیش نیاد؟ چون بعضی بچه ها با بعضی کارت ها مشکل داشتن... لطفا راهنماییم کنید.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من می خوام credit card از یکی از بانک های ایرانی بگیرم، برای پرداخت application fee. به نظر شما از کدوم بانک بگیرم که مشکلی در طی پرداخت ها برام پیش نیاد؟ چون بعضی بچه ها با بعضی کارت ها مشکل داشتن... لطفا راهنماییم کنید.
    مرسی
    دوست عزیز

من visa credit از پارسیان گرفتم، با اینکه هفته قبل کارتم رو تحویل دادن هنوز فعال نشده و امروز وقتی با تجارت الکترونیک تماس گرفتم گفتن هنوز از شعبه نیومده که واسه فعال سازی اقدام کنیم برو شعبه ببین مشکل چیه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadmb نمایش پست ها
    دوست عزیز

من visa credit از پارسیان گرفتم، با اینکه هفته قبل کارتم رو تحویل دادن هنوز فعال نشده و امروز وقتی با تجارت الکترونیک تماس گرفتم گفتن هنوز از شعبه نیومده که واسه فعال سازی اقدام کنیم برو شعبه ببین مشکل چیه.
    یعنی از پاسارگاد یا توسعه بگیرم؟ پارسیان خوب نیست؟!! بعدا با این کارت ها همه ی application fee ها و هزینه های ETS رو می شه پرداخت کرد؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    یعنی از پاسارگاد یا توسعه بگیرم؟ پارسیان خوب نیست؟!! بعدا با این کارت ها همه ی application fee ها و هزینه های ETS رو می شه پرداخت کرد؟
    مرسی
    نگفتم پارسیان خوب نیست، مشکلم رو گفتم.
    درضمن امروز رفتم شعبه ببینم مشکل چیه، گفتن فرستادیم همون روز و زونکنشون رو آوردن چک کردن و دیدن اون برگه نیست و دوباره تایید کردن که فرستادن و گفت زنگ بزن تجارت الکترونیک و ...
    از همونجا زنگ زدم و گفتم شعبه چی میگه و اونم گفت پس شعبه خودش پیگیری کنه و 1 ساعتی اونجا بودم و شعبه پیگیری کرد و یه نامه فکس کرد و گفت برو، انجام شد و خیالت راحت باشه و خودم پیگیری میکنم و یکی دو روز دیگه فعال میشه.
    ضمنا من خودم اول میخواستم پاسارگاد بگیرم ولی شعبه نزدیک محل کارد گفت جلوش رو گرفتن و دیگه نمیشه و ... (نمیدونم راست گفت یا حوصله نداشته و ...) این جریان مربوط به حدود 2 ماه پیشه.
    در مورد application fee و ETS چون من هنوز استفاده نکردن از کارتم نمیدونم شدنی هست یا نه. ولی دوستان میگن میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kuchulu نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم، البته من اصلا اطلاعاتی از چگونگی پرداخت اینترنتی با کارت اعتباری ندارم. با توجه به این خلاصه ی بالا - که عملا خلاصه ی مختصر و مفید کل تاپیکه - اگر دوست یا خویشاوندی در یه کشور خارجی داشته باشیم، آیا این امکان وجود داره که اون آدم برای ما خودش مستقیما کارت هدیه از بانکهای کشور خودش تهیه کنه و با وسیله ای - مثلا پست - برای ما بفرسته تا ما اینجا استفاده کنیم؟ و اگر این کار ممکنه، در این صورت بحث آدرس داخل ایران و نام پرداخت کننده چطور میشه؟ البته من هم مثل اکثر دوستان قصدم خرید و سفارش کالا نیست، فقط برای پرداخت هزینه های ثبت نام و اپلای و ریز نمرات و .... میخوام از کارت استفاده کنم . اما همونطور که تو پست بالا هم گفته شده، در کل در مورد بانکهای داخلی رضایت مناسبی وجود نداره و گذشته از اینها، ما بخاطر عدم دسترسی مستقیم به کارت اعتباری مجبوریم هزینه ی زیادی رو بعنوان حق العمل واسطه ها (حالا یا بانک یا شرکت) پرداخت کنیم. اما اگر امکان استفاده از کارت هدیه ی بانکهای خارجی (فرض کنید یک بانک اروپایی) وجود داشته باشه، این هزینه ها به میزان قابل توجهی کمتر میشه.
    دوستان عزیز کسی جوابی برای این سوال نداره؟ یا تجربه مشابه؟
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kuchulu نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم، البته من اصلا اطلاعاتی از چگونگی پرداخت اینترنتی با کارت اعتباری ندارم. با توجه به این خلاصه ی بالا - که عملا خلاصه ی مختصر و مفید کل تاپیکه - اگر دوست یا خویشاوندی در یه کشور خارجی داشته باشیم، آیا این امکان وجود داره که اون آدم برای ما خودش مستقیما کارت هدیه از بانکهای کشور خودش تهیه کنه و با وسیله ای - مثلا پست - برای ما بفرسته تا ما اینجا استفاده کنیم؟ و اگر این کار ممکنه، در این صورت بحث آدرس داخل ایران و نام پرداخت کننده چطور میشه؟ البته من هم مثل اکثر دوستان قصدم خرید و سفارش کالا نیست، فقط برای پرداخت هزینه های ثبت نام و اپلای و ریز نمرات و .... میخوام از کارت استفاده کنم . اما همونطور که تو پست بالا هم گفته شده، در کل در مورد بانکهای داخلی رضایت مناسبی وجود نداره و گذشته از اینها، ما بخاطر عدم دسترسی مستقیم به کارت اعتباری مجبوریم هزینه ی زیادی رو بعنوان حق العمل واسطه ها (حالا یا بانک یا شرکت) پرداخت کنیم. اما اگر امکان استفاده از کارت هدیه ی بانکهای خارجی (فرض کنید یک بانک اروپایی) وجود داشته باشه، این هزینه ها به میزان قابل توجهی کمتر میشه.
    دوست عزیز،
    نکته ی اول این که کارت لازم نیست حتما به نام خود شما باشه ! همان دوست یا آشنا تون هم میتونن اپلیکیشن فی رو برای شما پرداخت کنن !
    در مورد آدرس هم نگران نباشید، شرکت هایی هم که کارت رو به نام شما صادر میکنند یه آدرس در کشور صادر کننده برای شما ارسال میکنند تا در فرم های آنلااین به جای آدرس خود وارد کنید. (هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد) آگر آشنایی دارید میتونید آدرس ایشان را بنویسید ! یا کارت هدیه به نام شما و با آدرس خودشان برایتان بگیرند.
    شما فقط به اطلاعات کارت نیاز دارید که در فرم آنلاین وارد میکنید و نیازی به کارت فیزیکی ندارید که برای شما با پست بفرستند.
    چون این سوال شما به این تاپیک مربوط نیست لطفا در ادامه اگر سوالی در این زمینه دارید در این تاپیک مطرح کنید.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member

سلام
    من قصد دارم هزینه بررسی مدارک برای مهاجرت به کبک به شیوه Skilled worker که باید به سفارت کانادا در مونترال پرداخت بشه رو با کارت توسکا یا ویزا کارت بانک پارسیان پرداخت کنم ولی مطمئن نیستم که این کار امکانپذیره یا نه؟! ممکنه راهنمایی کنید که این کارت ها از نظر سفارت کانادا قابل قبول هست؟

رشته و دانشگاه

سلام،
    دوستان شما کدوم بانک ایرانی رو پیشنهاد می کنید که ازش Visa Card بگیرم؟
    مرسی