صفحه 15 از 74 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

سلام به همه
    من یک ساعت پیش از جند تا بانک سوال کردم به شما هم نتایج میگم

1- بانک پاسارگارد و توسعه دیگه کارت اعتباری ارزی صادر نمیکنن.
    2- توسکا(مال موسسه مالی و اعتباری توسعه) آقای مسئولش بود گفت ارزش ریالی نه ارزی یعنی احتمالا جای ویزا و مستر کارت نمیگیره با دقت و آگاهی کافی باید این انتخاب کنید.
    3- بانک پارسیان تا این لحظه انجام می داد 120$ هزینه کارت 100$ ودیعه که موقع تصفیه حساب به نرخ دلار روز بهتون میدن.

Junior Member

سلام
    دوست عزیز چقدر طول می کشه که بانک پارسیان کارت رو تحویل بده؟؟
    مرسی

Junior Member Jorasit آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE- Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط masimaso نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یک ساعت پیش از جند تا بانک سوال کردم به شما هم نتایج میگم

1- بانک پاسارگارد و توسعه دیگه کارت اعتباری ارزی صادر نمیکنن.
    2- توسکا(مال موسسه مالی و اعتباری توسعه) آقای مسئولش بود گفت ارزش ریالی نه ارزی یعنی احتمالا جای ویزا و مستر کارت نمیگیره با دقت و آگاهی کافی باید این انتخاب کنید.
    3- بانک پارسیان تا این لحظه انجام می داد 120$ هزینه کارت 100$ ودیعه که موقع تصفیه حساب به نرخ دلار روز بهتون میدن.
    عزیزم موسسه مالی و اعتباری توسعه رو که من سوال کردم، گفتن که هم می تونید ارز بدید هم ریال.. هر کدوم رو که می خوایید. اگر ریال بدید براتون change می کنن..
    ;کسی از عزیزان هست کمک بده که از کدوم بانک visa card بگیریم؟!
    مرسی
    ویرایش توسط Jorasit : July 24th, 2011 در ساعت 03:40 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiroo65 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز چقدر طول می کشه که بانک پارسیان کارت رو تحویل بده؟؟
    مرسی
    سلام
    حدودا 15 روز طول میکشه که کارت رو بهت بدن - 1-2 هفته هم طول میکشه تا فعال شده ، خلاصه 1 ماهی درگیری

سلام یک سوال میشه با این کارتهای گیفت ویزا که از اون طرف صادر شده 1) هزینه ارسال نمرات جی ار ای یا تافل رو داد؟ 2) اپلیکیشن فی رو چطور؟ من یک نامه زدم به جی ار ای جواب مبهم بود اما اسمی از گیفت کارد یارو نبرد و فقط گفت که با کردیت یا دبیت میتونی پرداخت کنی. نظر دوستان چیه؟
    well begun is half done

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    سلام یک سوال میشه با این کارتهای گیفت ویزا که از اون طرف صادر شده 1) هزینه ارسال نمرات جی ار ای یا تافل رو داد؟ 2) اپلیکیشن فی رو چطور؟ من یک نامه زدم به جی ار ای جواب مبهم بود اما اسمی از گیفت کارد یارو نبرد و فقط گفت که با کردیت یا دبیت میتونی پرداخت کنی. نظر دوستان چیه؟
    بله دوست عزیز، شما می توانید با gift card همه ی موارد فوق رو پرداخت کنید. درست مثل visa های معمول، فقط قابل شارژ نیستند..
    موفق باشید

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

من حدودا 9 ماه پیش از موسسه توسعه کردیت کارد ویزا بیزینس ( به اسم توسکا کارت ارزی ) گرفتم تا الان هم مرتب برای پرداخت هزینه تافل و جی آر ای و ریپورت نمره و اپلیکیشن فی ازش استفاده کردم هیچ مشکلی هم نداشته . گردش حساب رو هم از طریق سایت رویال بانک آذربایجان که کارت رو صادر کرده میتونم چک کنم . برای شارژ کارت هم فرق نمیکنه دلار ببرید بانک یا ریال خودشون براتون تبدیل به ارز میکنن . البته اگر میخواید از صرافی دلار بگیرید بهتره همون ریال رو ببرید بانک چون بانک نرخش ارزونتره . الان یه نرخ دلار بانک مرکزی هر روز اعلام میکنه یه نرخ هم صرافی ها دارن که خیلی بیشتر از نرخ بانک مرکزی هست . بقیه بانک ها از جمله توسعه برای تبدیل ارزی یه نرخ فرعی دارن که یه چیزی مابین نرخ بانک مرکزی و صرافی هست . خلاصه اینکه من که از این کارت راضی هستم و تا حالا مشکلی نداشتم و زیاد هم ازش استفاده کردم . صدورش حدود 20-30 روز طول میکشه و یه 65 یورو هزینه اولیه صدور کارت و 200 دلار هزینه پایه باز کردن حساب ارزی داره که البته 200 دلار رو هر زمان بخواید حساب رو ببندید بهتون پس میدن.
    اگه هم احتیاج فوری دارید میتونید به کسی که کارت داره مقدار پول مورد نظرتونو بدید که تو حسابش شارژ کنه و استفاده کنید . هر بار شارژ هم 10 یورو کارمزد داره .
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

رشته و دانشگاه

در ضمن من فکر نمیکنم مهم باشه که کارت به اسم کی باشه و از کجا صادر شده باشه . مهم اینه که شما به اون شماره روی کارت و کد سه رقمی پشت کارت و تاریخ انقضا دسترسی داشته باشید . من خیلی وقتا دیدم که موقع پرداخت یه بار اسم خودتونو میپرسه یه بار اسم روی کارت رو میخواد . یعنی اینا میتونه دو نفر باشه . اصلا برای همین کارت های مجازی هم هست که شما معادل مبلغی که میخواید بهتون کارت مجازی غیر قابل شارژ میدن . یعنی فقط به شما این شماره های لازم رو میدن و یه کارت فیزیکی نیست .
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    من حدودا 9 ماه پیش از موسسه توسعه کردیت کارد ویزا بیزینس ( به اسم توسکا کارت ارزی ) گرفتم تا الان هم مرتب برای پرداخت هزینه تافل و جی آر ای و ریپورت نمره و اپلیکیشن فی ازش استفاده کردم هیچ مشکلی هم نداشته . گردش حساب رو هم از طریق سایت رویال بانک آذربایجان که کارت رو صادر کرده میتونم چک کنم . برای شارژ کارت هم فرق نمیکنه دلار ببرید بانک یا ریال خودشون براتون تبدیل به ارز میکنن . البته اگر میخواید از صرافی دلار بگیرید بهتره همون ریال رو ببرید بانک چون بانک نرخش ارزونتره . الان یه نرخ دلار بانک مرکزی هر روز اعلام میکنه یه نرخ هم صرافی ها دارن که خیلی بیشتر از نرخ بانک مرکزی هست . بقیه بانک ها از جمله توسعه برای تبدیل ارزی یه نرخ فرعی دارن که یه چیزی مابین نرخ بانک مرکزی و صرافی هست . خلاصه اینکه من که از این کارت راضی هستم و تا حالا مشکلی نداشتم و زیاد هم ازش استفاده کردم . صدورش حدود 20-30 روز طول میکشه و یه 65 یورو هزینه اولیه صدور کارت و 200 دلار هزینه پایه باز کردن حساب ارزی داره که البته 200 دلار رو هر زمان بخواید حساب رو ببندید بهتون پس میدن.
    اگه هم احتیاج فوری دارید میتونید به کسی که کارت داره مقدار پول مورد نظرتونو بدید که تو حسابش شارژ کنه و استفاده کنید . هر بار شارژ هم 10 یورو کارمزد داره .
    دوست عزیز، شما پرداخت هاتون رو با VPN انجام دادید؟؟
    مرسی

رشته و دانشگاه

دوست عزیز، شما پرداخت هاتون رو با VPN انجام دادید؟؟
    مرسی
    نه بدون vpn عادی پرداخت کردم . خیلی هم راحت و سریع انجام شد . بعدشم تاییدش به ایمیلم اومد. کلا وقتی پرداخت رو انجام بدید اون دانشگاه یا موسسه به فاصله یکی دو روز بعد که تایید رو از بانک بگیره به شما ایمیل میزنه که پرداخت تایید شده.