صفحه 16 از 74 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Junior Member Jorasit آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE- Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    نه بدون vpn عادی پرداخت کردم . خیلی هم راحت و سریع انجام شد . بعدشم تاییدش به ایمیلم اومد. کلا وقتی پرداخت رو انجام بدید اون دانشگاه یا موسسه به فاصله یکی دو روز بعد که تایید رو از بانک بگیره به شما ایمیل میزنه که پرداخت تایید شده.
    مرسی. شما تو صفحه ی پرداخت آدرس رویال بانک رو وارد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    نه بدون vpn عادی پرداخت کردم . خیلی هم راحت و سریع انجام شد . بعدشم تاییدش به ایمیلم اومد. کلا وقتی پرداخت رو انجام بدید اون دانشگاه یا موسسه به فاصله یکی دو روز بعد که تایید رو از بانک بگیره به شما ایمیل میزنه که پرداخت تایید شده.
    با استفاده از paypal پرداخت کردید یا توی خود سایت پرداخت کردید؟

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

مرسی. شما تو صفحه ی پرداخت آدرس رویال بانک رو وارد می کنید؟
    خواهش میکنم . نه نیازی نیست من آدرس خودم ( دارنده کارت ) رو وارد میکنم .

توی خود سایت پرداخت کردم.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من تمام تاپیک رو خوندم و آخر به این جواب نرسیدم که آیا کارت های نقدی ویزا راه مناسبی برای انتقال پول از ایران به خارج از کشور هستند یا نه؟
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    من تمام تاپیک رو خوندم و آخر به این جواب نرسیدم که آیا کارت های نقدی ویزا راه مناسبی برای انتقال پول از ایران به خارج از کشور هستند یا نه؟
    این کارتها برای پرداختهای اینترنتی و یا درصورت فیزیکی بودن(کارت پلاستیکی) هم برای پرداخت آنلاین و هم آفلاین(خرید از pos) مناسبن.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    این کارتها برای پرداختهای اینترنتی و یا درصورت فیزیکی بودن(کارت پلاستیکی) هم برای پرداخت آنلاین و هم آفلاین(خرید از pos) مناسبن.
    من ویزا کارت و مستر کارت دارم ولی از همینجا گرفتم و خریدهام رو به راحتی باهاشون انجام میدم که البته انتقال پول از ایران به این کارت ها به صرفه نیست. می خوام ببینم اگه کارت رو از ایران بگیرم می صرفه؟ البته فقط و فقط برای انتقال پول از ایران به مالزی
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

سلام دوستان در حال حاضر چه بانک هایی کارت های دارای قابلیت پرداخت اینترنتی برای application fee ، آزمون های ets و هزینه ریپورت و سایر هزینه های مربوط به امور دانشگاهی را ارائه می دهند؟اگه کارت به اسم یه نفر دیگه باشه مشکلی ایجاد می کنه؟

Junior Member omidba آواتار ها

بانک توسعه صادرات حتما یه سری بزنید. اگه هنوز هم travel card صادر کنه، بهترین راه، به صرفه ترین و سریع ترین راهه وگرنه از debit card این بانک استفاده کنید.
    امروز که دلار بانک 1060 و آزاد 1190، حدودا با احتساب تمام هزینه ها هر دلار براتون حدود 1100 در میاد(چون به نرخ دلار دولتی پاتون حساب می کنه)
    نه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان در حال حاضر چه بانک هایی کارت های دارای قابلیت پرداخت اینترنتی برای application fee ، آزمون های ets و هزینه ریپورت و سایر هزینه های مربوط به امور دانشگاهی را ارائه می دهند؟اگه کارت به اسم یه نفر دیگه باشه مشکلی ایجاد می کنه؟

ApplyAbroad Hero

دوستان من پست هارو خوندم جواب سوال خودمو پیدا نکردم من 18 روز وقت دارم 180 دلار امریکا رو یه جا واریز کنم با توجه اینکه بنده شهرستان هستم و نکته دیگر اینکه یه کارتی باشه که 200 دلار فقط باش شارژ کنم (و همینطور در نظر گرفتن زمان) و کارم راه بیفته رو میخوام توصیه شما چیه؟؟ واقعا ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان من پست هارو خوندم جواب سوال خودمو پیدا نکردم من 18 روز وقت دارم 180 دلار امریکا رو یه جا واریز کنم با توجه اینکه بنده شهرستان هستم و نکته دیگر اینکه یه کارتی باشه که 200 دلار فقط باش شارژ کنم (و همینطور در نظر گرفتن زمان) و کارم راه بیفته رو میخوام توصیه شما چیه؟؟ واقعا ممنون
    بعضی شرکتها مثل همینهایی که در فروم آگهی میدن پرداخت از طرف شخص انجام میدن با کارمزدش البته. گرچه خود من تجربه کار باهاشون رو ندارم و فقط دیدم که جزء خدماتشون هست. در بخش خرید و فروش کارت در همین فروم هم ممکنه بتونید کارت با باقیمانده مورد نیازتون رو پیدا کنید یا کسی رو که از طرف شما پرداخت رو انجام بده.
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.