صفحه 23 از 74 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

گیفت کارتهای موسسه توسعه را برای خرید اینترنتی هنوز تست نکردم،اما امیدوارم کار کنه.اما ارتباط موسسه توسعه و بانک آذربایجانی جالب است:اگر تا 5شنبه ظهر درخواست شما برای امور بین الملل موسسه توسعه ارسال نشود،ارسالهای بعد از آن از 5شنبه ساعت 14 تا یکشنبه ساعت 11 همه در دوشنبه(شنبه و یکشنبه بانک تعطیله) برای بانک آذربایجانی ارسال می شود و در صورتیکه فرد عجله داشته باشد 3روز هفته را از دست داده.کارمند موسسه هم اعلام کنه کارت شما 4شنبه عصر فعال می شود.
    ویرایش توسط brilliant1 : October 16th, 2011 در ساعت 06:18 PM

کارتهایی که در شنبه و یکشنبه درخواست می شود در دوشنبه فعال می شود و نیازی به انتظار دو روزه نیست

Junior Member

دوستان چند سوال داشتم. ممنون می شوم راهنماییم کنید.آیا بین ویزا کارتی که از بانکهای آلمان دریافت کنیم و ویزا کارتی که در ایران دریافت می کنیم ، تفاوتی است؟ آیا ویزا کارت بانکهای آلمان ، در ایران و کشورهای دیگر قابل استفاده است؟

Junior Member

دوستان یکبار انواع ویزای پارسیان رو توضیج میدید ؟
    مدلهاش قیمتهاش وثیقه هاش و ....

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    من امروز پارسيان بودم. ويزا فعلا صارد نمي كنن. فقط قبلي ها رو ساپورت ميكنه. ارتباط با تاجيكستان به هم خورده. دنبال يك راه جديدن. اما بهشون اعلام شده اگه كسي ميخواد فعلا ثبت نامش كنيد. به بانك توسعه صادرات سر زدم وضعيت همينه. گفت ميخواهيم بانك بهتري پيدا كنيم فعلا صادر نميكنه و گفت شايد بانك شهر. اما من از بانك شهر چيزي پيدا نكردم. اگه شما اطلاعاي داريد بگيد. من از موسسه اعتباري توسعه كارت داشتم كه مال آذربايجان بانك رويال است كه ديشب دزد ازم زد. زنگ زدم ميگه براي مسدودي بايد حضورا بيايي نامه كتبي بدي و پول صدور جديد رو هم كامل بدي كه ظاهرا شده 65 يورو. منم به فكر افتادم جاي ديگه رو امتحان كنم كه به در بسته خوردم. اينم براي اطلاع دوستان . دعا كنيد دزده كارت شناسايي هامو بندازه صندوق. پول نوش جونش اما ويزا كارت من به چه دردش ميخورد كه لاشش براي من 65 يورو خرج دوباره داره و تو اين شهر شلوغ يك نصفه روز وقت و 1 ماه انتظار
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

از هر کجا کارت اعتباری می گیرید، بگیرید، ولی از بانکهای آذربایجان نگیرید به ویژه رویال بانک آذربایجان. به هیچ وجه پاسخ درستی به شما نمی دهند. یکی است که دو ماه است ویزا کارتشان را دارد ولی موفق به دیدن تراز حساب خودم نشده چندین بار تماس گرفته و کلی پول تلفن داده ولی مشکل را حل نکردند. ضمن این که کسری هم آورده!

Global Moderator

Simon آواتار ها

البته دوست عزيز من هر روز ميرم و سر ميزنم و حسابمو مي بينم. نمي خوام صحبت شما رو رد كنم اما 1 نمونه هميشه كافي نيست. ضمننا اونجا كامل مينويسه كي به كجا چقدر پرداخت كردي. فقط تنها مشكل اينه كه نياز به اتصال اينترنتي خاص داري . چون چند وقته ديگه سايتش باز نميشه.
    ضمنا من رقتم توسعه اين هفته كه شارژش كنم هوس كردم گيفت بگيرم كه اون خانوم منو منع كرد. البته ازم سوال كرد تا حالا تو پرداختات نام صاحب كارتو خواسته كه من گفتم بله و اون گفت گيفت به دردت نميخوره. من تجربه ام رو ميگم انتخابش با شماست . من سال پيش باهاش 1000 دلار خرج كردم كه براي ثبت نام تافلم ازش استفاده كردم. دوستم كه ازش استفاده كرد براي شكايت براي نمره تافلش به جاي 60 دلار 68 تا از كارتم كم شد كه خودم حدس ميزنم علت ميتونه اين باشه كه نام صاحب كارت متفاوت بوده با متقاضي. اما خودم كه براي تافل باهاش اسم نوشتم فقط 95 سنت بيشتر ازم كم شد. براي چند تا دانشگاهم كه پرداخت كردم كمي بيشتر مثلا جاي 60 دلار 62 دلار. به هر حال گيفت براي من مناسب نبود مجبور شدم درخواست تمديد بدم. البته چون ازم سرقت شده مجبورم 65 يورو براي صدور جديد بدم . ضمنا قبل ساعت 11 نريد كه معطل ميشيد. اونا صبر مي كنن تا نرخ ارز اون روز در بياد و مطابق با اون 65 يورو رو ميگيرن. نرخ ارزشون ساعت 11 اعلام ميشه.
    موفق باشيد.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

يادم رفت بگم. گفت هزينه يه گيفت 1000 دلاري حدودا 50 دلار ميشه. و بي نام صادر ميشه پس جايي كه نام كارت بخوان حتما موندي.
    موفق باشيد.

Global Moderator

Simon آواتار ها

اين خبرم تازه ديديم . گشتم كه تكراري نباشه . مدير اگه تكراري بود توبيخ نكن لطفا . اين روزا من چشمام مشكلات زيادي پيدا كرده. باور نمي كني از اتابك خوان بپرس.

واحدهای ارزی بانک تجارت ویزا کارت صادر می کنند
    بانک تجارت به منظور تسهیل معاملات خرد مشتریان عازم خارج از کشور ، اقدام به صدور کارت ارزی visa از طریق واحدهای ارزی در سراسر کشور می نماید .

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت ، براین اساس مشتریان می توانند با مراجعه به هریک از واحدهای ارزی این بانک و افتتاح حساب ارزی نسبت به دریافت کارت ویزا اقدام کرده و از خدمات شرکت visa در کشور مقصد خود استفاده کنند .

دارندگان این کارت می توانند در مسافرتهای خارج از کشور خود وجه نقد مورد نیاز را از دستگاههای خودپرداز عضوvisa دریافت کنند. همچنین مشتریان می توانند از طریق پایانه های فروشpos نصب شده در فروشگاه های طرف قرارداد شرکت Visa خرید کرده و برای خریدهای اینترنتی از فروشگاهها ، سازمانها و دانشگاهها ارائه دهنده خدمات در سایتهای اینترنتی طرف قرارداد با visa اقدام کنند.

کارتهای ارزی visa در دو نوع کلاسیک با سقفهای اعتبار 1000 ، 2000 و 5000 دلار یا معادل آن به ارز یورو و طلایی حداکثر با اعتبار5000 دلار یا معادل آن به ارز یورو در قبال اخذ کارمزد مربوطه صادر می گردند . کارتهای فوق با مدت اعتبار یکساله صادر می شوند و قابلیت تمدید را دارا هستند.

شرکت visa یکی از سه صادر کننده معتبر کارتهای اعتباری جهان است که در بیش از 200 کشور جهان قابلیت استفاده دارد .

گروه خبري : روابط عمومی تاریخ : 1390/07/23

http://www.tejaratbank.ir/portal/def...44&NewsId=6406

براي اطمينان بايد خودتون تماس بگيريد و بپرسيد اوضاع چطوره.

موفق باشيد

با سلام خدمت تمامی دوستان
    در حال حاضر بانک پارسیان ، اقدام به باز کردن حساب و ارائه Visa Card میکنه و پس از افتتاح حساب بهد از یک هفته کارت شما تحویل میشه
    میتونید از تمامی سایت ها و کلا" اینترنتی خرید کنید ولی باید توجه کرد که حمل به ایران امکان پذیر نیست
    ولی امکان جابجایی پول و حواله وجود دارد
    حداقل موجودی جهت افتتاح حساب $5000US است .
    موفق و پیروز باشید .