صفحه 3 از 74 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

هم اکنون بانک ملی ایران ویزا کارت صادر می کند. نقره ایی و طلایی. برای نقره ای باید معادل 2000 یورو در حساب ارزی بگذارید و اینکه با این سپرده مجاز خواهید بود در ماه 1000 یورو خرج کنید. سپرده در کارت طلایی هم 5000 هزار یورو هست. البته حدود 45 روز از تاریخ اقدام، طول می کشه که کارت به دستتون برسه.

سلام
    درباره کاربرد کارت هدیه موسسه توسعه من یک نکته بگم :
    من برای اپلیکیشن فی دانشگاه هایی از این کارت استفاده کردم که به صورت آنلاین میتونستی پرداخت کنی (یعنی جایی برای 16رقم کارت و بیلینگ آدرس داشت). اما یکی از دانشگاه های آمریکا که اقدام کردم باید براشون money order (حواله) میفرستادم، که بعد از ایمیلی که براشون زدم باهاشون تلفنی صحبت کردم و بعداز پرسیدن اسم صاحب کارت(خودم) و همون 16رقم از کارتم برداشت کردن.
    در کل من هیچ مشکلی نداشتم (تافل و اپلیکیشن فی)

Junior Member

سلام
    هنگام استفاده از کارت هدیه موسسه توسعه برای پرداخت Apllication fee چه آدرسی رو دادید؟ آدرس بانک و یا آدرس خودتونو؟
    به عبارتی می خواستم بدونم برای کسی که تو ایرانه از طریق آدرسش یا IP مشکلی پیش نمیاد؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_arch نمایش پست ها
    سلام
    درباره کاربرد کارت هدیه موسسه توسعه من یک نکته بگم :
    من برای اپلیکیشن فی دانشگاه هایی از این کارت استفاده کردم که به صورت آنلاین میتونستی پرداخت کنی (یعنی جایی برای 16رقم کارت و بیلینگ آدرس داشت). اما یکی از دانشگاه های آمریکا که اقدام کردم باید براشون money order (حواله) میفرستادم، که بعد از ایمیلی که براشون زدم باهاشون تلفنی صحبت کردم و بعداز پرسیدن اسم صاحب کارت(خودم) و همون 16رقم از کارتم برداشت کردن.
    در کل من هیچ مشکلی نداشتم (تافل و اپلیکیشن فی)

موقع خرید کارت از بانک، من آدرس خودم را نوشته بودم و از همون هم هرجا خواستن استفاده کردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

سلام
    مشخصات مربوط به کارت توسکا (موسسه مالی اعتباری توسعه ) : http://www.cid.ir/fa.aspx?pid=235
    دوستانی که از کارت هدیه توسعه استفاده کردن ممکنه شرایطش رو بگن و بگن که چه تفاوتی با این کارت توسکا (که قابل شارژ هست) داره ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

من واقعاً واقعاً گیج شدم... ببینید دوستان! من الان می خوام یه حسابی باز کنم که واسه پرداخت Application Fee ها مشکلی نداشته باشم... اگه بانک ملی Visa Card می ده که اطلاع بدین... اگه توسکا این قابلیت رو داره دقیقاً بگین مراحل گرفتن کارتش چی هست؟ به غیر از تهران ،مشهد هم شعبه داره؟ مرسی

پ.ن: الان یه مشکل... برای صدور کارت توسکا پاسپورت هم می خوان... دوستان مشمول از کجا تهیه کنند؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Cortex نمایش پست ها
    من واقعاً واقعاً گیج شدم... ببینید دوستان! من الان می خوام یه حسابی باز کنم که واسه پرداخت Application Fee ها مشکلی نداشته باشم... اگه بانک ملی Visa Card می ده که اطلاع بدین... اگه توسکا این قابلیت رو داره دقیقاً بگین مراحل گرفتن کارتش چی هست؟ به غیر از تهران ،مشهد هم شعبه داره؟ مرسی

پ.ن: الان یه مشکل... برای صدور کارت توسکا پاسپورت هم می خوان... دوستان مشمول از کجا تهیه کنند؟؟؟
    من از توسکا استفاده کردم. از کارتای بقیه آگهی دهندگان سایت هم استفاده کردم. علیرغم تصور اولیه خودم ( و حتی بیشتر دوستان دیگه)، که فکر می کردم که خوب گرفتن کارت از بانک از هر نظر بهتره،توصیه میکنم برای پرداخت Application و Sevis و غیره از کارت های سایر آگهی دهنده ها در همین سایت استفاده کنی.
    و اما دلیل:
    ۱- خیلی از سایتا - نه همه - به registration کارت توسکا گیر میدن
    ۲- از همه مهمتر وقتی به هر مشکلی مثل مشکل بالا برخوردی ، بقیه مشکلتو حل میکنن و معمولا تو این کار با تجربه اند. محدودیت زمانی کارای دانشجویی رو می فهمن و هر زمانی ( جمعه، تعطیل، نصفه شب و ...) جواب تلفن و ایمیل شما رو میدن! و خلاصه کارشونو بلدن.
    در حالی که در مورد توسکا: تلفنی که نفهمیدن. مجبور شدم برم شعبه بازم نمیدونست! مجبور شد زنگ بزنه به اون کسی که تو شعبه مرکزی مسئول توسکا بود که اونم نمی دونست باید چه کار کنه!!! تلفن یه خانمی رو تو باکو به من داد که زنگ بزنم به اون و مشکل منو حل کنه! که من اعتراض کردم که من کارتو از شما گرفتم و شما باید این مشکلو حل کنید. که گفتن باشه ما تماس میگیریم و بعد نتیجه رو حد اکثر تا فردا بعد از ظهر به شما تلفنی میگیم. آخرشم هیچ وقت زنگ نزدن! و من که وقت و اعصاب کافی برای ریسک کردن نداشتم دو باره از طریق یکی از همین آگهی دهنده ها کارمو به بهترین و سریع ترین حالت ممکن حل کردم! ( البته قبلا هم از همینا گرفته بودم ولی فکر کردم شاید بانک بهتر باشه)! خلاصه آخر سر پولی که توی کارت بود رو بعدا از طریق یه خود پرداز تو آنکارا گرفتم!

پ ن: اون روز یادمه که به خانمه گفتم که من یه روزی این داستانو تو Apply Abroad برای همه تعریف میکنم تا دیگه کسی گرفتار شما نشه و البته فشار کاری شما هم کم شه! اونم مبهوت و با تعجب منو نگا کرد که یعنی Apply Abroad دیگه کدوم جهنم دره ایه؟!!!
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member

سلام روزبه عزيز
    مرسي از راهنمايي مفيدت
    من بخش آگهي رو گشتم ولي آگهي دهندگاني كه گفتيد را پيدا نكردم . كجا بايد بگردم؟
    با تشكر

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط half_tone نمایش پست ها
    سلام روزبه عزيز
    مرسي از راهنمايي مفيدت
    من بخش آگهي رو گشتم ولي آگهي دهندگاني كه گفتيد را پيدا نكردم . كجا بايد بگردم؟
    با تشكر
    متاسفانه وقتی اگهی قراردادش تموم می شه تاپیک مربوط به ان هم پاک می شه
    بهتون پیشنهاد می کنم این سوال رو با پیام خصوصی از روزبه عزیز بپرسید تا بتونه جواب بده یا در خدمات سایر شرکت ها چون در این بخش نمی شه اسم شرکتی رو اورد(تبلیغ محسوب می شه:-) )
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member

من یه سوال راجع یه کارت هدیه ای که موسسه توسعه صادر میکنه دارم.
    من روز جمعه با یه کارت هدیه 200 دلاری برای ازمایش یه نمره gre فرستادم ولی امروز که دوشنبه هست وسه رو میگزره هنوز هیچی از حسابم کم نشده.
    دلیلش چیه؟ تو صحفه ریپورت که نگاه میکنم دانشگاهی رو که فرستادم نشون میده یعنی ets ظاهرا دریافت کرده ولی تو ترنسکشن کارت هیچی نشون نمیده یعنی income وبلنس هر دوتا 200 موندن !