صفحه 5 از 74 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    دوست من
    این مطلب صرفا مقایسه است.
    اولا این موردی که شما مطرح کردید درست مثل معیار علمی سنجش نرخ ارائه خدمات اینترنت بود که توسط وزیر محترم ارتباطات جدیدا مطرح شد!!! معمولا مصرف ویزا کارت برای مراحل مختلف گرفتن پذیرش به طور میانگین حدود ۱۰۰۰ دلار هست. برای چنین مبلغی مقایسه منطقیه.
    دوما مگه راه بهتری هم داشتید؟! از نرخ خدمات مهمتر کیفیت ارائه خدمات و از همه اینها مهمتر امکان ارائه خدمات هست! اگه من الان به شما بگم که کارت ۱۰ دلاری رو میدم ۵ هزار تومان بعد یه کاغذ پاره به شما بدم که نتونی ازش استفاده کنی اون موقع دیگه مهم نیست که من چقدر دارم ارزون میدم بلکه مهم اینه که کار شما راه نیافتاده!!!
    اینجا هدف اینه که بتونیم با توجه به تجربیاتمون به کسانی که بعد از ما این راهو میرن کمک کنیم.
    سلام دوست عزيزتر
    من نمي دونم "معیار علمی سنجش نرخ ارائه خدمات اینترنت" چيه ولي اگه مي خواين برين درست مقايسه كنين كاري نداره برين اون 1000 دلار را در سايت يكي از اين آگهي دهنده ها بزنين و ببينين قيمت چقدر ميشه بعد برين با نرخ 1040 تومن حساب كنين ببينين چقدر ميشه. تازه اين در صورتي هست كه كارت 1000 دلاري را بخواين يه جا خرج كنين چون تو سايتشون مي نويسن بعد 15 روز تضميني نداره. اگه مجبور شين كه خرد خرد بخرين اوضاع بدتر هم ميشه.
    پيشنهاد من هم اين هست كه از يكي از دوستاتون كه اون طرف هستن بخواين براتون پرداخت كنن. همين كاري كه من الان دارم مي كنم.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnia.b نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    مي شه خواهش كنم بگين كارت هديه توسعه رو از موسسه اعتباري توسعه مي گيرين يا بانك توسعه صادرات؟؟ اصلا اين دو تا يكي هستن يا ربطي به هم ندارن؟ اگه لطف كنيد بگيد كه اين كارت رو از كجا تهيه كردين (آدرسشو مي خوام) و گرفتنش چه قدر طول مي كشه ممنون مي شم!!
    از موسسه اعتباری توسعه...توی وب سایتش شماره تلفن شعبه هاش هست...باید زنگ بزنید ببینید مبلغی که شما می خواهید رو آماده دارند یا نه... همون روز می تونید برید بگیرید..48 ساعت طول می کشه تا فعال بشه..

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيزتر
    من نمي دونم "معیار علمی سنجش نرخ ارائه خدمات اینترنت" چيه ولي اگه مي خواين برين درست مقايسه كنين كاري نداره برين اون 1000 دلار را در سايت يكي از اين آگهي دهنده ها بزنين و ببينين قيمت چقدر ميشه بعد برين با نرخ 1040 تومن حساب كنين ببينين چقدر ميشه. تازه اين در صورتي هست كه كارت 1000 دلاري را بخواين يه جا خرج كنين چون تو سايتشون مي نويسن بعد 15 روز تضميني نداره. اگه مجبور شين كه خرد خرد بخرين اوضاع بدتر هم ميشه.
    پيشنهاد من هم اين هست كه از يكي از دوستاتون كه اون طرف هستن بخواين براتون پرداخت كنن. همين كاري كه من الان دارم مي كنم.
    این بحث کاملا خارج از تاپیکه و احتمالا پست من مثل دفه های دیگه می شه گوشت قربونی ولی منم نظرمو بگم:
    روزبه حق داره این شرکتا خدماتشون بد نیست و همونطور که من در پست دیگه گفتم بستگی به این داره چه جوری به این قضیه نگا بشه من یه کارت 800 دلاری گرفتم که دلاری 1300 تومن دراومد میشه 25% اضافه قیمت ضمنا register می کنه به آدرس تو امریکا (می شه تو paypal هم ازش استفاده کرد) و خدمات پس از فروش هم داره (انصافا در حال حاضر که ریسپانس هستن بعدها چه شود نمی دونم) با توجه به پیش بینی خودم این مبلغ برای پرداخت های مرحله اول اپلای شامل فی + نمره زبانها کافیه و ظرف 1 ماه آینده حساب تقریبا صفر می شه لازم نیست شما کارتهای پایین بخرین حداقل 500 دلارو تقریبا همه نیاز دارن پس این طوری حساب کتاب کنین؛
    اما در اینکه این عدد بالا هست و یه مقدار مناسبی! شم به خاطر وجود تبلغش توی AA هست شکی نیست (قابل توجه دوستان کمک مالی به AA: شما همین الانم دارید کمک می کنید ) ولی اگه به کلاهای دیگه ای سر خرید اجناس مثل لپ تاپ پرینتر موبایل ... سرمون میره دقت کنین می بینین که این حدود 25% خیلی هم نامردی نیست به هرحال خیلیا مثه من چاره دیگه ای ندارن شما دارین؟ من دوستی هیچ طرفی ندارم که برام پرداخت کنه حداقل نه در اون حد که روم بشه همچین چیزی ازش بخوام! باید 1000 تا id pass دانشگاه ها و ets بهش بدین بعدش هم کلی چیزای دیگه مثلا کد این دانشگا اینه اون یکی چیه توی سایت این دانشگاه این کارو بکن اونجا فلان شد کمککک! خیلی دردسرش زیاده! ضمنا این کارا باید توسط خود ما انجام بشه تا به همه جزییاتش مطمئن باشیم و بعدا گله ای از کسی نداشته باشیم!

به نظر شما چه قدر بگیرن؟ دلاری 1045 تومن خوبه؟ واقعا بی انصاف نباشیم! حداقل 10% سود باید ببرن؟ بلخره اونام باید نون بخورن! تو همین 800 دلار حداکثر 80 تومنش زیاده در مقایسه با خرجای دیگه! فقط اینو بذارین کناره چند ملیون پول یا مفت برای ریز نمره! یه بلیط کالیفرنیا 2000 دلار! ...
    ویرایش توسط zari : November 27th, 2010 در ساعت 11:50 PM دلیل: اظهارات غير صحيح

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط INGWAY نمایش پست ها
    این بحث کاملا خارج از تاپیکه و احتمالا پست من مثل دفه های دیگه می شه گوشت قربونی ولی منم نظرمو بگم:
    روزبه حق داره این شرکتا خدماتشون بد نیست و همونطور که من در پست دیگه گفتم بستگی به این داره چه جوری به این قضیه نگا بشه من یه کارت 800 دلاری گرفتم که دلاری 1300 تومن دراومد میشه 25% اضافه قیمت ضمنا register می کنه به آدرس تو امریکا (می شه تو paypal هم ازش استفاده کرد) و خدمات پس از فروش هم داره (انصافا در حال حاضر که ریسپانس هستن بعدها چه شود نمی دونم) با توجه به پیش بینی خودم این مبلغ برای پرداخت های مرحله اول اپلای شامل فی + نمره زبانها کافیه و ظرف 1 ماه آینده حساب تقریبا صفر می شه لازم نیست شما کارتهای پایین بخرین حداقل 500 دلارو تقریبا همه نیاز دارن پس این طوری حساب کتاب کنین؛
    اما در اینکه این عدد بالا هست و یه مقدار مناسبی! شم به خاطر وجود تبلغش توی AA هست شکی نیست (قابل توجه دوستان کمک مالی به AA: شما همین الانم دارید کمک می کنید ) ولی اگه به کلاهای دیگه ای سر خرید اجناس مثل لپ تاپ پرینتر موبایل ... سرمون میره دقت کنین می بینین که این حدود 25% خیلی هم نامردی نیست به هرحال خیلیا مثه من چاره دیگه ای ندارن شما دارین؟ من دوستی هیچ طرفی ندارم که برام پرداخت کنه حداقل نه در اون حد که روم بشه همچین چیزی ازش بخوام! باید 1000 تا id pass دانشگاه ها و ets بهش بدین بعدش هم کلی چیزای دیگه مثلا کد این دانشگا اینه اون یکی چیه توی سایت این دانشگاه این کارو بکن اونجا فلان شد کمککک! خیلی دردسرش زیاده! ضمنا این کارا باید توسط خود ما انجام بشه تا به همه جزییاتش مطمئن باشیم و بعدا گله ای از کسی نداشته باشیم!

به نظر شما چه قدر بگیرن؟ دلاری 1045 تومن خوبه؟ واقعا بی انصاف نباشیم! حداقل 10% سود باید ببرن؟ بلخره اونام باید نون بخورن! تو همین 800 دلار حداکثر 80 تومنش زیاده در مقایسه با خرجای دیگه! فقط اینو بذارین کناره چند ملیون پول یا مفت برای ریز نمره! یه بلیط کالیفرنیا 2000 دلار! ...
    به نظر من 25% اضافه قیمت واقعا زیاده! حالا شما هر جور فکر میکنین از نظر من قابل احترام هست.
    من فقط یه توصیه کردم!!!!!!!
    در ضمن من فکر میکنم دانشجویی که داره اپلای می کنه، داره مخارج اپلایش را پرداخت می کنه (که واقعا هم زیاده). دیگه لزومی نداره نون بقیه را تامین کنه! وقتی هزینه اپلای یه دانشگاه مثلا 90$ هست چرا باید 112.5$ پول بده؟ این به نظرتون انصافه فقط واسه اینکه نون چند نفر دربیاد دانشجویی که نه احتمالا سر کار میره و هزینه های خود اپلای را هم ممکنه به سختی جور کرده باشه پول نون بقیه را بده؟
    من فکر نمی کنم چون 2000$ پول باید واسه بلیط بدم پس ایراد نداره 204 هزار تومن واسه هزینه اپلایم اضافه تر بدم.
    ویرایش توسط zari : November 27th, 2010 در ساعت 11:54 PM
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    به نظر من 25% اضافه قیمت واقعا زیاده! حالا شما هر جور فکر میکنین از نظر من قابل احترام هست.
    من فقط یه توصیه کردم!!!!!!!
    در ضمن من فکر میکنم دانشجویی که داره اپلای می کنه، داره مخارج اپلایش را پرداخت می کنه (که واقعا هم زیاده). دیگه لزومی نداره نون بقیه را تامین کنه! وقتی هزینه اپلای یه دانشگاه مثلا 90$ هست چرا باید 112.5$ پول بده؟ این به نظرتون انصافه فقط واسه اینکه نون چند نفر دربیاد دانشجویی که نه احتمالا سر کار میره و هزینه های خود اپلای را هم ممکنه به سختی جور کرده باشه پول نون بقیه را بده؟
    من فکر نمی کنم چون 2000$ پول باید واسه بلیط بدم پس ایراد نداره 204 هزار تومن واسه هزینه اپلایم اضافه تر بدم.
    لطفا به نكات زير توجه كنيد:

1. شما نرخ دلار رو به صورت دولتي و در داخل ايران محاسبه ميكنيد، در صورتي كه نرخ دلار شركتهايي كه اقدام به ارائه خدمات در زمينه كارتهاي اعتباري مينمايند بسيار بالاتر از اين مبلغ خواهد بود چرا كه با توجه به شرايط حاكم در ايران اولا دلار را به نرخ آزاد تهيه ميكنند؛ و دوما بابت انتقال دلار تهيه شده به خارج از ايران (حواله) مبالغ بسياري هزينه ميشود. از طرف ديگر عملا حواله دلار با توجه به تحريمها، علاوه بر ريسك بالا بسيار پيچيده و چه بسا غير ممكن است. (با پرس و جو از چند بانك داخلي متوجه خواهيد شد.) در نتيجه در واقع قيمت دلار براي شركتي كه به شما خدمات ميدهد، نه 1045 تومان بلكه بيش از 1250 تومان خواهد بود كه با سود بسيار كم و در حدود 1300 تومان به مشتريان ارائه ميدهد.

2. سرمايه گذاري در هر كاري بدون سود بيهوده است. طبيعتا وقتي يك شخص يا شركت براي تامين نيازهاي 1 تا 1000 دلاري افرادي مثل شما، سرمايه اي چندين هزار دلاري را به كار ميبندد بايد سود منطقي هم كسب نمايد.

3. وقتي شما حاضر نيستيد براي رسيدن به هدفي كه به خاطر آن در اين راه قدم گذاشته ايد هزينه كنيد چه دليلي دارد كه ديگران با سرمايه گذاري چندين هزار دلاري، خدمات مجاني يا بدون توجيه اقتصادي به شما ارائه دهند. هر كاري هزينه اي دارد و دليلي ندارد كه ديگران به خاطر اينكه يك شخص به سختي هزينه هاي جاري را تامين ميكند از سود حداقلي خود صرف نظر كنند.

4. لطفا به اين سوال پاسخ دهيد: آيا شما بعد از فارغ التحصيلي، پرداخت هزينه هاي سرسام آور، تحمل مشقات بسيار و ورود به بازار كار حاضر به ارايه خدمات رايگان يا بدون سود به مشتريان خود هستيد؟ و اگر مشتري شما بگويد: "این به نظرتون انصافه فقط واسه اینکه نون شما دربیاد من که نه سر کار میرم و هزینه های زندگي رو به سختی جور ميكنم پول نون شما رو هم بدم؟" چه پاسخي به او ميدهيد؟

Junior Member

در جواب این دوست عزیزمون که اولین پستشون است باید بگم که
    1. اکثر این موسسات اعتبار رو به کارت هاشون از طریق کسایی که پول از خارج ارسال میکنن و با سودی حداقل برابر اون سودی که از ما میگیرن تزریق میکنن مطمينم که نمونش تو همین فروم زیاده.
    2. همین موسسه مالی 90 هزار تومن اضافی میگیره و 1000 دلار تو حساب کارت شما میریزه یعنی حتی اگر بخوان پول رو از طریق مستقیم هم واریز کنن باز مشکلی نیست.
    3. سود منطقی یعنی 200$ = 290000 تومن؟؟؟
    4. یعنی شما فکر میکنید من اگه فردا درسم رو تموم کردم و برگشتم اینجا و تو زمینم فقط خودم بودم باید مردم رو تیغ بزنم؟
    ویرایش توسط فراز : December 1st, 2010 در ساعت 09:09 AM

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

دوستان عزیز،

فروم محل بحث و تبادل نظره تا وقتی که

۱- به سایرین اهانت نکنیم
    ۲- تحمل نظر مخالف را داشته باشیم
    ۳- از موضوع بحث خارج نشویم
    ۴- بر پایه دلیل و منطق اظهار نظر کنیم

هیچ پستی پاک نشده اما در صورت عدم رعایت این موارد ناچار به حذف پست ها و متوقف کردن بحث خواهیم بود.

ممنون از توجه تون
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

كاربران گرامي
    لطفا به تذكرات داده شده جداً توجه كنيد. متاسفانه روال بحثها از عنوان تاپيك منحرف شده. هر پاسخي كه از اين به بعد نامرتبط با عنوان تاپيك باشد حذف گرديده و كاربران خاطي جريمه خواهند شد.

با تشكر از توجه شما
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

دوستان چه اصراری به استفاده از این کارتها با کارمزد به این زیادی دارید؟؟

یه سر برید صرافی رسمی بانک ملی (متعلق به خود بانک ملی) اونا از طریق کارگزارای دوبی پول رو به هر حساب در هر جای دنیا واریز میکنن!!

کارمزد هم برای کشور معمولی و غیر تحریم 15 دلار و برای کشور تحریم 30 دلاره. (البته این با در نظر گرفتن تراکنش مالی بین المللیه که بانکهای دوبی کم خواهند کرد)

راههای ارزونتری هم هست که اون دیگه چون تبلیغات میشه نمیگم.

Junior Member Pasha آواتار ها

پیش فرض ویزا و مستر

دوستان از بحث اصلی منحرف نشوید، من چند سوال دارم:

1. برای کارت هدیه، موسسه اعتباری توسعه، ارایه پاسپورت ضروریه؟

2. این شایعات در مورد بلاک شدن مستر کارت و ویزا با آی پی های ایرانی چقدر درسته؟
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions