صفحه 6 از 74 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    دوستان چه اصراری به استفاده از این کارتها با کارمزد به این زیادی دارید؟؟

یه سر برید صرافی رسمی بانک ملی (متعلق به خود بانک ملی) اونا از طریق کارگزارای دوبی پول رو به هر حساب در هر جای دنیا واریز میکنن!!

کارمزد هم برای کشور معمولی و غیر تحریم 15 دلار و برای کشور تحریم 30 دلاره. (البته این با در نظر گرفتن تراکنش مالی بین المللیه که بانکهای دوبی کم خواهند کرد)

.
    دوستان عزیز این راه رو من پیشنهاد نمی دم.
    من 1200 دلار فرستادم از طریق دبی و 70 هزار تومن کارمزد دادم. ولی متاسفانه طرف مقابل 100 دلار کمتر دریافت کرد!!
    از هر دو طرف خیلی پیگیری کردم که چی شد این پول ولی متاسفانه هیچ کی پاسخگو نبود.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

بانک ملی شعبه که بخش ارزی و بین الملل داشته باشه مثلاً بانک مرکزی شهرستان ها
    کارت اعتباری ویزا کارت میداد با این شرایط
    یک میلیون تومن پیش میگرفت و میموند به حسابتون و به شما مشخصات کارت را میداد هزینه صدور کارت هم نداشت
    هر موقع که خرید کردید و از حسابتون کسر میشد بهتون زنگ میزندند بیاین پرداخت کنین
    کارمزدی هم نمیگرفتن همون نرخ محاسبه فروش ارز در هر روز را حساب میکردن
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in CS, Saarland University

بچه ها یه خبر خوب، بانک پارسیان VISA CARD صادر می کنه.
    http://pec.ir/Forms/News/ArticleView...&ShowType=Desc

شما از شرایطش اطلاع دارید مگر بانک پارسیان تحریم نیست

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    شما از شرایطش اطلاع دارید مگر بانک پارسیان تحریم نیست
    خیر، بانک پارسیان به عنوان یک بانک خصوصی تونست از زیر تحریم در بره.
    من رفتم پیش معاون بانک و 45 دقیقه ای داشت برام توضیح می داد. پیش نهاد می کنم شما هم یه سر برید و اطلاعات کامل بگیرید. من به طور خلاصه می گم:
    Visa CARD
    1- کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 1000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 80$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین نمی باشید
    2-کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 2000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 120$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید
    3-کارت اعتباری - حد اکثر پول مجاز 10,000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 200$ هزینه خرید کارت - 1000$ به عنوان ودیعه*** - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید.*

* : در کارت اعتباری شما فقط 1200$ نقد واریز می کنید ولی می توانید تا سقف 10,000$ خرید کنید، در اول هر روز میلادی باید مبلغ استفاده شده از کارت رو واریز کنید.
    **: در صورتی که وجهی بو صورت نقدی برداشت شود 1,4% به عنوان کارمزد کسر می شود.
    ***: مبلغ 1000$ ودیعه پس از باطل کردن کارت پس داده می شود.
    موفق باشید.

Junior Member Parsia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Science - Johns Hopkins University

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    Visa CARD
    1- کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 1000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 80$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین نمی باشید
    2
    ممنون از اطلاعاتتون.
    من برام سوال ـه که این مورد اول که قادر به انجام خرید آنلاین نمی باشد به چه درد قراره بخوره. مثلاً بتونیم از ATM خارج از کشور استفاده کنیم ؟ اگه قادر به خرید آنلاین نیست، حتماً توی این دستگاههای POS مغازه های خارج هم کار نمی کنه چون هر دو در واقع یک عملیات هستند.
    Somehow I Never Leave This Deadhouse
    Somehow I Don't Mind Being Gone

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsia نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون.
    من برام سوال ـه که این مورد اول که قادر به انجام خرید آنلاین نمی باشد به چه درد قراره بخوره. مثلاً بتونیم از ATM خارج از کشور استفاده کنیم ؟ اگه قادر به خرید آنلاین نیست، حتماً توی این دستگاههای POS مغازه های خارج هم کار نمی کنه چون هر دو در واقع یک عملیات هستند.
    شما می تونی در هر جایی از POS، ATM.... هر چیزی که ویزا کارت رو ساپورت می کنه استفاده کنی. اگه بخوای از خدمات آنلاین (منظور خرید اینترنتی) استفاده کنی باید کارت موارد 2 یا 3 رو بگیری.
    موفق باشید.

Junior Member

خیلی آش دهن سوزی نیست. کارت های آذربایجان هم تقریبا مشابه همین کارت ها هستند. یعنی هر دو هزینه صدور بالایی دارند و موقع شارژ کردن باید پول اضافه بدی و در ضمن کارمزد پرداخت هم دارند. یعنی هر بار که از کارت استفاده میکنید یه مبلغ اضافه از کارت کم میشه.
    اینهمه ایراد دارند که هیچ از اون طرف هر روز احتمال داره موجودی این کارت ها توسط کمپانی ویزا بلاک بشه.
    من که اصلا این کارت ها رو به کسی توصیه نمیکنم. اینها هم مثل ویزاکارت های آذربایجان به درد نمیخورن.

بهترین گزینه برای استفاده ایرانی ها بویژه دانشجوها کارت های گیفت یا همون کارت های اعتباری غیرقابل شارژ هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    خیر، بانک پارسیان به عنوان یک بانک خصوصی تونست از زیر تحریم در بره.
    من رفتم پیش معاون بانک و 45 دقیقه ای داشت برام توضیح می داد. پیش نهاد می کنم شما هم یه سر برید و اطلاعات کامل بگیرید. من به طور خلاصه می گم:
    Visa CARD
    2-کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 2000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 120$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید
    3-کارت اعتباری - حد اکثر پول مجاز 10,000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 200$ هزینه خرید کارت - 1000$ به عنوان ودیعه*** - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید.*

* : در کارت اعتباری شما فقط 1200$ نقد واریز می کنید ولی می توانید تا سقف 10,000$ خرید کنید، در اول هر روز میلادی باید مبلغ استفاده شده از کارت رو واریز کنید.
    **: در صورتی که وجهی بو صورت نقدی برداشت شود 1,4% به عنوان کارمزد کسر می شود.
    ***: مبلغ 1000$ ودیعه پس از باطل کردن کارت پس داده می شود.
    موفق باشید.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

خبر از ویزا کارت فیزیکی بانک پارسیان
    میتونید در خواست ویزا کارت دو هزار دلاری بدید یعنی اینکه سقف موجودی کارت شما میتونه نهایت دو هزار دلار باشه حالا کمتر شد ایراد نداره
    ماهی تنها یکبار حق شارز دارید
    قابل خرید اینترنتی
    هزینه صدور 120 دلار ، گرونه
    هزینه شارژ نداره همون تبدیل پول به دلار با نرخ بانک مرکزی
    بیعانه نمیگیره همون اول هر مبلغی دوست داشتید تا سقف 2000 دلار میریزید توی کارت بزارید، بیعانه نمیگیرن

خبر از ویزا کارت توسکا بانک توسعه
    کشور صادر کننده باکو
    65 دلار هزینه صدور
    هزینه هر شارژ = نرخ تبدیل ارز بانک مرکزی + 0.15% مبلغ پول به عنوان کارمزد + 10 دلار
    20 درصد از اعتبار ویزا کارتی میخوان اضافه تر از شما گرفته میشه و این 20 درصد نزد بانک میمونه مثلاً اگه ویزا کارت 1000 دلار بخواین 1200 دلار باید به بانک توسعه بدید 200 دلار نزد بانک توسعه گرو میمونه

خبر از ویزا کارت بانک ملی
    هزینه صدور اولیه 20 دلار
    هزینه سالانه کارمزد 35 دلار
    بیعانه مبلغ 1000 دلار میگیره هر وقت که مبلغی استفاده کردی تا 10 روز فرصت داری بیای پرداخت کنی همون نرخ تبدیل ارز بانک مرکزی ، همیشه این 1000 دلار نزد بانک ملی میمونه

با این حساب
    بانک ملی داره از بانک توسعه بهتر کار میکنه
    بانک توسعه:
    20 درصد اضافه تر همون اول میگیره
    10 دلار اضافه هزینه هر شارژ

با این حساب بانک ملی بهتر از بانک توسعه هستش

کسی از مستر کارت بانک ملی خبر داره ؟؟/
    ویرایش توسط maziyarsh : January 6th, 2011 در ساعت 10:00 PM
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Junior Member

اغلب سایتها کارت های صادر شده از بانک های ایران رو قبول نمی کنند. من چون به جز کارهای اپلای واسه کار خودم (که مربوط به خرید هاست و دومین میشه) از کارتهای اعتباری زیاد استفاده میکنم یکی از کارت های بانک پارسیان رو گرفتم. ولی تو اکثر سایت ها قبول نمی کنند کارت رو.
    فکر میکنم مشکل اینه که بیشتر سایت ها billing address ایران رو قبول نمی کنند. من وقتی آدرس ایران میدم Error میده و وقتی آدرس خارج ایران میدم میگه آدرس اشتباهه.
    خلاصه این کارت هایی که بانک های ایران صادر میکنند اصلا برای پرداخت های آنلاین مناسب نیستند. برای پرداخت آنلاین بهترین گزینه کارتهای گیفت امریکا و آذربایجان هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    خبر از ویزا کارت فیزیکی بانک پارسیان
    میتونید در خواست ویزا کارت دو هزار دلاری بدید یعنی اینکه سقف موجودی کارت شما میتونه نهایت دو هزار دلار باشه حالا کمتر شد ایراد نداره
    ماهی تنها یکبار حق شارز دارید
    قابل خرید اینترنتی
    هزینه صدور 120 دلار ، گرونه
    هزینه شارژ نداره همون تبدیل پول به دلار با نرخ بانک مرکزی
    بیعانه نمیگیره همون اول هر مبلغی دوست داشتید تا سقف 2000 دلار میریزید توی کارت بزارید، بیعانه نمیگیرن

خبر از ویزا کارت توسکا بانک توسعه
    کشور صادر کننده باکو
    65 دلار هزینه صدور
    هزینه هر شارژ = نرخ تبدیل ارز بانک مرکزی + 0.15% مبلغ پول به عنوان کارمزد + 10 دلار
    20 درصد از اعتبار ویزا کارتی میخوان اضافه تر از شما گرفته میشه و این 20 درصد نزد بانک میمونه مثلاً اگه ویزا کارت 1000 دلار بخواین 1200 دلار باید به بانک توسعه بدید 200 دلار نزد بانک توسعه گرو میمونه

خبر از ویزا کارت بانک ملی
    هزینه صدور اولیه 20 دلار
    هزینه سالانه کارمزد 35 دلار
    بیعانه مبلغ 1000 دلار میگیره هر وقت که مبلغی استفاده کردی تا 10 روز فرصت داری بیای پرداخت کنی همون نرخ تبدیل ارز بانک مرکزی ، همیشه این 1000 دلار نزد بانک ملی میمونه

با این حساب
    بانک ملی داره از بانک توسعه بهتر کار میکنه
    بانک توسعه:
    20 درصد اضافه تر همون اول میگیره
    10 دلار اضافه هزینه هر شارژ

با این حساب بانک ملی بهتر از بانک توسعه هستش

کسی از مستر کارت بانک ملی خبر داره ؟؟/