صفحه 62 از 74 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sodami نمایش پست ها
    نه عزیز..مستر هنوز کار میکنه...ولی 3بار ترای کردم تا شد
    اگر کارت درست باشد فرقی مابین دفعه اول و سوم نیست ، مضافاً بر اینکه خود شعبه مؤسسه توسعه مشکل را قبول کرده و گفته است تا 10 روز دیگر حل می شود

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahanweb نمایش پست ها
    اگر کارت درست باشد فرقی مابین دفعه اول و سوم نیست ، مضافاً بر اینکه خود شعبه مؤسسه توسعه مشکل را قبول کرده و گفته است تا 10 روز دیگر حل می شود
    دروغ که نمیگم...دانشگاه من 3بار ترای کرد تا از مستر برداشت کرد...ویزا که قطعه

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahanweb نمایش پست ها
    دفعه اول و پونزدهم چی؟؟؟؟
    من واسه application fee فرانسه، 14 بار امتحان کردم و ریجکت شد. بعد از تماس با دانشگاه و امور بین الملل موسسه توسعه، نمیدونم چی شد که حل شد.
    گاهی مشکل بین پورتال رویال بانک و پورتال پرداخت اینترنتی پیش میاد. حتما تماس بگیرید (اگر مشکل تکرار شد)
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    دفعه اول و پونزدهم چی؟؟؟؟
    من واسه application fee فرانسه، 14 بار امتحان کردم و ریجکت شد. بعد از تماس با دانشگاه و امور بین الملل موسسه توسعه، نمیدونم چی شد که حل شد.
    گاهی مشکل بین پورتال رویال بانک و پورتال پرداخت اینترنتی پیش میاد. حتما تماس بگیرید (اگر مشکل تکرار شد)
    شماره امور بین الملل موسسه توسعه را لطف می کنید تا ما هم مطمئن بشویم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sodami نمایش پست ها
    والا میگن ایراد داره..مخصوصا ویزا کارتها...شما هم بزنگین..شاید اهمیت بدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    ای بابا، یعنی ما که داریم انقضاش هم تا 3 هفته دیگست باید بندازیمش دور ؟!!!
    من هم تلفن زدم هم حضوری رفتم اونجا. با کمال خونسردی میگن بله مشکل داره و بانک آذری خیلی در این مورد بی خیال به نظر میرسه. من اخیرا یک سفر داشتم که اونجا متوجه شدم کارتم کار نمیکنه و کلی مشکل پیدا کردم و اینها هم انگار عین خیالشون نیست. کارتهای کردیت هم که تا بهمن منقضی میشن
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

دوستان مگه شماها مستر همراه ویزا نگرفتین؟ مستر سالمه

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من واسه دریافت کارت 2 ماه و واسه فعال شدن کارت 14 روز معطل بودم!
    به نظر من از پارسیان بهتره، هم حساب اینترنتی که میدن، هم پیگیری (مشکل پرداخت من 24 ساعته تلفنی حل شد) هم آنلاین دیدن کل تراکنشها.
    خب بعد از دو ماه هنوز کارت های ما نرسیده امروز با امور خارجی(بین الملل)صحبت کردم گفت به مشکل بر خوردیم و احتمالا تا هفته های اتی(حرف همیشگی) مشکل حل میشه و کارت به دست شما میرسه

درضمن من دیروز با ویزات کارت دوستم تو خارج پول گرفتم و مشکلی نداشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_saeed نمایش پست ها
    سلام

من تلفنی همه بانک ها رو پرسیدم . اون دو تا درست جواب ندادن. دیگه منم نرفتم. شما اگه رفتی به ما هم به خبری بدم.

ممنون

امروز زفتم بانک شهر : برای کارت اعتباری ارزی گفت ریالی و بدون کارمزد شارژ میکنه به این صورت که معادل 1.2 برابر مبلغی که می خواید کارت شارژ بشه باید حساب باز کنید و هر زمان حرید کنید از این حساب به نرخ 2 هفته بعد از خرید اینترنتی کسر میشه. اینجوری اگر تا روز خرید قیمت ها پایین بیاد ضرری نمیکنید و اگر بالا بره ضرر می کنید. مسیله بعدی اینه که حداقل کفی که حاضره کارت رو شارژ کنه 1000 دلاره

یعنی: 1000*1795*1.2=2160000تومان.کارمزد شارژ نداره.قیمت کارت هم 45 یورو هستش. به نظر شرایطش از شزایط موسسه توسعه بهتر میاد.

ویرایش توسط mab : June 17th, 2012 در ساعت 03:04 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs2k نمایش پست ها
    خب بعد از دو ماه هنوز کارت های ما نرسیده امروز با امور خارجی(بین الملل)صحبت کردم گفت به مشکل بر خوردیم و احتمالا تا هفته های اتی(حرف همیشگی) مشکل حل میشه و کارت به دست شما میرسه
    درضمن من دیروز با ویزات کارت دوستم تو خارج پول گرفتم و مشکلی نداشت
    منظورتون کارت موسسه توسعه است؟ اگه اینطوره میشه بگید در کدوم کشور و atm چه بانکی؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط mab نمایش پست ها
    امروز زفتم بانک شهر : برای کارت اعتباری ارزی گفت ریالی و بدون کارمزد شارژ میکنه به این صورت که معادل 1.2 برابر مبلغی که می خواید کارت شارژ بشه باید حساب باز کنید و هر زمان حرید کنید از این حساب به نرخ 2 هفته بعد از خرید اینترنتی کسر میشه. اینجوری اگر تا روز خرید قیمت ها پایین بیاد ضرری نمیکنید و اگر بالا بره ضرر می کنید. مسیله بعدی اینه که حداقل کفی که حاضره کارت رو شارژ کنه 1000 دلاره

یعنی: 1000*1795*1.2=2160000تومان.کارمزد شارژ نداره.قیمت کارت هم 45 یورو هستش. به نظر شرایطش از شزایط موسسه توسعه بهتر میاد.

حاجی منظور شما اینه که این بانک هم ویزا یا مستر کارت صادر میکنه؟

چند ماهه میده و دلار را چقدر میگیره ؟