صفحه 66 از 74 نخستنخست ... 1656575859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriz23 نمایش پست ها
    كسي از صرافي مهر در تهران كارت گرفته؟ اونا هم از همون رويال در پيت كرديت كارد ميدن!! اما خب شرايط خيلي خوبي دارن مخصوصا الان كه همه چيز روي هواست هرچقدر خودت بگي كارتت رو شارژ ميكنن. بگذريم...مستر كارت بگيرم يا صبر كنم؟؟؟
    مسترها کار نمی کنن!!یعنی اصلا کارتو نمیشناسه!!من از چند جا امتحان کردم...هر کی میگه کار میکنه شوخی میکنه....من 2 تا از دوستامم جفت کارتاشون از کار افتاده...فعلا از اینا نگیری به تفعته

سلام دوست عزیز من یکسال پیش از بانک پارسیان ویزا کارت گرفتم و الان هم فعاله ولی اولش پدرم در اومد چون فعال نبود بانک پارسیان مینداخت گردن بانک تاجیکستان بانک تاجیکستان هم می نداخت گردن پارسیان ولی اخرش معلوم شد که پارسیان پول را حواله برای بانک تاجیکی نکرده بود الان که دیدم این مشکل برای شما هم پیش اومده اطمینان پیدا کردم که بانک پارسیان کارش حرف داره شما به شعبه مراجعه کنید و درخواست جواب از مرکز بکنید بعدشم تلفن بانک تاجیکی رو بگیرید و به اونها هم زنگ بزنید فارسیم بلدن خلاصه اینجوری پیگیر بشید وگرنه پولتون رفته موفق باشید.

صرفا جهت اطلاع:
    ويزاكارتهاي بانك پارسيان فعالن و ادرس ايران رو قبول ميكنن . من يه هفته پيش يه نرم افزار اينترنتي خريدم با ادرس ايران ( خونمون) مشكلي نداشت و چند روز بعدشم هزينه اش از حسابم كم شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط GOLPESAR200281 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من یکسال پیش از بانک پارسیان ویزا کارت گرفتم و الان هم فعاله ولی اولش پدرم در اومد چون فعال نبود بانک پارسیان مینداخت گردن بانک تاجیکستان بانک تاجیکستان هم می نداخت گردن پارسیان ولی اخرش معلوم شد که پارسیان پول را حواله برای بانک تاجیکی نکرده بود الان که دیدم این مشکل برای شما هم پیش اومده اطمینان پیدا کردم که بانک پارسیان کارش حرف داره شما به شعبه مراجعه کنید و درخواست جواب از مرکز بکنید بعدشم تلفن بانک تاجیکی رو بگیرید و به اونها هم زنگ بزنید فارسیم بلدن خلاصه اینجوری پیگیر بشید وگرنه پولتون رفته موفق باشید.
    من از بانک پارسیان سوال کردم. ویزا کارتهای صادر شده هنوز فعالن و در قبال دریافت "دلار" ی مشتری خودش تهیه میکنه حداکثر تا سالی 5000 دلار شارژش میکنن. در ضمن گفتن دیگه ویزا کارت جدید صادر نمیکنیم. من شنیِِِِِدم که بانک کشاورزی هم الان صادر میکنه ولی مطمئن نیستم.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

فكر كنم همون صرافي مهر هست كه وابسته به بانك كشاورزيه. از همون رويال بانك كارت تهيه ميكنن.يه مدتي ويزا ميدادن حالا فقط مستر ميدن.
    دوستاني كه كارت از رويال بانك دارن ميشه بگن كارتاشون كار ميكنه يا نه؟
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriz23 نمایش پست ها
    فكر كنم همون صرافي مهر هست كه وابسته به بانك كشاورزيه. از همون رويال بانك كارت تهيه ميكنن.يه مدتي ويزا ميدادن حالا فقط مستر ميدن.
    دوستاني كه كارت از رويال بانك دارن ميشه بگن كارتاشون كار ميكنه يا نه؟
    نه والا کار نمی کنه!!نه مستر نه ویزا...امروز زنگ زدم گفتند درست شده اومدم چک کردم نشده بود!!قبلا مسترها مثلا موقع خرید از گوگل پلاس کار می کردن اما بعد خریدت دیکلاین میشد!الان قربونش برم اصلا کارتو نمی شناسه!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

دوست عزيز از كجا كارت گرفتيد. انگار مستر هاي توسعه كار ميكنن. از شركت هاي خصوصي گرفتيد يا از موسسه توسعه؟ الان همه ديگه دارن پرداخت ميكنن. بگيد از كجا گرفتيد شايد شد كمكي كنيم.
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

Junior Member

سلام

در حال حاضر همه بانک های ایرانی تحریم اند و هیچ کدوم از اونها از این کارت ها نمیدن.شايد بانك پاسارگاد اين كارت ها را صادر كنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam123 نمایش پست ها
    سلام

در حال حاضر همه بانک های ایرانی تحریم اند و هیچ کدوم از اونها از این کارت ها نمیدن.شايد بانك پاسارگاد اين كارت ها را صادر كنند.
    درود

اقا من میشه یه خواهش از تمام دوستان بکنم ---لطفا تا مطمئن نیستید حرفی را نزنید این ملت دیگه خسته شدند اینقدر دنبال حرف این و اون رفتن پسر خوب پاسارگاد دیگه صادر نمیکنه هر بانکی هم الان صادر کنه به صرفه نیست فقط این موسسه توسعه میمونه که اونم عذابه .. طرف را به غلط کردن وادار میکنه ...

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

سلام دوستان,سازمان نظام مهندسی اعلام کرده اعضا میتونن برای ویزا کارت اقدام کنند,میخواستم بدونم چه دردسرهایی ممکنه وجود داشته باشه و بهتره به همون شکل سنتی! انتقال وجه داد یا میشه به این کارتها توی ایران هم اعتماد داشت(وقت دویدن واسه رفع بلاک و...رو نداره برادرم!!)