صفحه 7 از 74 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zeous66 نمایش پست ها
    اغلب سایتها کارت های صادر شده از بانک های ایران رو قبول نمی کنند. من چون به جز کارهای اپلای واسه کار خودم (که مربوط به خرید هاست و دومین میشه) از کارتهای اعتباری زیاد استفاده میکنم یکی از کارت های بانک پارسیان رو گرفتم. ولی تو اکثر سایت ها قبول نمی کنند کارت رو.
    فکر میکنم مشکل اینه که بیشتر سایت ها billing address ایران رو قبول نمی کنند. من وقتی آدرس ایران میدم Error میده و وقتی آدرس خارج ایران میدم میگه آدرس اشتباهه.
    خلاصه این کارت هایی که بانک های ایران صادر میکنند اصلا برای پرداخت های آنلاین مناسب نیستند. برای پرداخت آنلاین بهترین گزینه کارتهای گیفت امریکا و آذربایجان هستند.
    موقع ثبتنام خود مسئول بانک پارسیان بهتون همین مطلب را میگه

ولی ویزا کارت یا مستر کارت بانک ملی 100% تظمینی در همه جا کار میکنه
    برای نوشتن آدرس هم از خود مسئول بانک ملی کمک بگیرید

در مورد بانک توسعه زیاد اطلاع ندارم مسئول بانک ادعا میکرد همه جا بدون مشکل کار میکنه
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Junior Member

برادر من از بانک ملی گرفت ولی همون کارت رویال بانک بود و هیچ ربطی به بانک ملی نداشت. این وسط فقط یه پولی هم به بانک ملی دادیم. این رویال بانک هم که با این سیستم جدید کارمزد گرفتنش واقعا دیگه شورشو در آورده. هر پرداختی که انجام بدی حداقل 2.35 دلار اضافه از کارت کم میکنه. واقعا واسه پرداخت های دانشگاهی و ریپورت نمرات که اغلب مبالغ کوچیکی هستند به درد نمیخورند و گرون درمیان کارتهای آذربایجان.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    موقع ثبتنام خود مسئول بانک پارسیان بهتون همین مطلب را میگه

در مورد بانک توسعه زیاد اطلاع ندارم مسئول بانک ادعا میکرد همه جا بدون مشکل کار میکنه

من از مسوول بانک پرسیدم نمی دونست.... حالا چی بنویسم واسه ادرس و زیپ کد؟

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط miss_persia نمایش پست ها
    من از مسوول بانک پرسیدم نمی دونست.... حالا چی بنویسم واسه ادرس و زیپ کد؟
    اگه من بجای شما بودم آدرس international student office/ institute دانشگاه را که میخواین برین مینوشتم
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

اگه من بجای شما بودم آدرس international student office/ institute دانشگاه را که میخواین برین مینوشتم
    یه ادرس تو امریکا هم نوشتم... اونم قبول نکرد.... حتی ادرس رویال بانک باکو رو هم قبول نکرد....

Junior Member

این نشون میده که کارت شما با یه آدرسی رجیستر شده و سایتی که می خواهید پرداخت رو توش انجام بدید این آدرس رو چک میکنه. در نتیجه شما هر آدرسی به جز آدرس رجیستری رو وارد کنید پرداخت انجام نخواهد شد. دلیل اصلی مشکل کارت های ایرانی در پرداخت های اینترنتی همین موضوعه. بازم توصیه میکنم که برای پرداخت های اینترنتی به هیچ وجه از بانک های ایرانی و یا آژانس های مسافرتی کارت تهیه نکنید چون به احتمال زیاد به مشکل بر خواهید خورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط miss_persia نمایش پست ها
    یه ادرس تو امریکا هم نوشتم... اونم قبول نکرد.... حتی ادرس رویال بانک باکو رو هم قبول نکرد....

سلام دوستان.من شنیدم بانک ملی کارت اعتباری میده البته از طریق قبرس براتون کارت میگیره و چون بعنوان واسطه هست یک مبلغی رو تو حساب خودتون نگه میداره که شما نمیتونید بهش دست بزنید ولی اگر حسابو ببندید بهتون برمیگردونه. دو نمونه کارت موجوده که یک مدلش در روز مثل اینکه از یک میلیون بیشتر نمی تونید برداشت کنید و مدل دیگش پول بیشتری میتونید برداشت کنید که باید وثیقه بیشتری تو بانک بگذارید. شاید الان وضعیت تغییر کرده باشه ولی بازم بپرسید.

Junior Member

لطفا قبل از ارسال نظرات دوستان دیگر رو بخونید. چندین بار تو همین موضوع نوشته شده که چه بانکهایی کارت اعتباری میدن و مشکلات این کارتها چیه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط geologist نمایش پست ها
    سلام دوستان.من شنیدم بانک ملی کارت اعتباری میده البته از طریق قبرس براتون کارت میگیره و چون بعنوان واسطه هست یک مبلغی رو تو حساب خودتون نگه میداره که شما نمیتونید بهش دست بزنید ولی اگر حسابو ببندید بهتون برمیگردونه. دو نمونه کارت موجوده که یک مدلش در روز مثل اینکه از یک میلیون بیشتر نمی تونید برداشت کنید و مدل دیگش پول بیشتری میتونید برداشت کنید که باید وثیقه بیشتری تو بانک بگذارید. شاید الان وضعیت تغییر کرده باشه ولی بازم بپرسید.

با سلام
    من باید 450 دلار کانادا برای برسی مدارکم با VISA OR MASTER CARD پرداخت کنم.بعضی این شرکتها مبلغ رو میگیرن و با کارت خودشون پرداخت میکنند.دوستان کسی تجربه ای در این مورد داره؟

ممنون

Junior Member

بله شما میتونید از طریق این شرکت ها پرداختتون رو انجام بدین. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسافرکانادا نمایش پست ها
    با سلام
    من باید 450 دلار کانادا برای برسی مدارکم با VISA OR MASTER CARD پرداخت کنم.بعضی این شرکتها مبلغ رو میگیرن و با کارت خودشون پرداخت میکنند.دوستان کسی تجربه ای در این مورد داره؟

ممنون
    ویرایش توسط halandoon : February 25th, 2011 در ساعت 03:04 AM دلیل: تبلیغ ممنوع است