صفحه 71 از 74 نخستنخست ... 216162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

این ویزا کارت چیه؟ میشه باهاش به ایران پول فرستاد؟

Junior Member

سلام الان بهترین کار واسه پرداخت ها چیه؟ البته من فامیل و دوست اونور ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shooka65 نمایش پست ها
    سلام الان بهترین کار واسه پرداخت ها چیه؟ البته من فامیل و دوست اونور ندارم.
    سلام، من همین امروز متوجه شدم که بانک پارسیان در شعبه ارزی خودش، ویزا کارت صادر می کنه.به شرط اینکه یک حساب در گردش به مدت حداقل سه ماه در اون شعبه باز کرده باشی.این بهترین و به صرفه ترین راه برای پرداختی هاست که البته با مشورت یکی از مشاورین بانک تجارت،شعبه ارزی، اون متوجه شدم. راه دیگر اون ارسال پول از طریق صرافی های معتبر هست که، البته معتبر بودن اون رو می تونید از بانک ها هم سوال کنید، کارمزد بیشتری باید براش پرداخت کنید.
    من خودم هنوز فقط به این بانک ها برای مشاوره مراجعه کردم و به هیچکدام عمل نکردم که براتون توضیح بیشتری بدم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharzgh نمایش پست ها
    سلام، من همین امروز متوجه شدم که بانک پارسیان در شعبه ارزی خودش، ویزا کارت صادر می کنه.به شرط اینکه یک حساب در گردش به مدت حداقل سه ماه در اون شعبه باز کرده باشی.این بهترین و به صرفه ترین راه برای پرداختی هاست که البته با مشورت یکی از مشاورین بانک تجارت،شعبه ارزی، اون متوجه شدم. راه دیگر اون ارسال پول از طریق صرافی های معتبر هست که، البته معتبر بودن اون رو می تونید از بانک ها هم سوال کنید، کارمزد بیشتری باید براش پرداخت کنید.
    من خودم هنوز فقط به این بانک ها برای مشاوره مراجعه کردم و به هیچکدام عمل نکردم که براتون توضیح بیشتری بدم
    سلام

بانك پاپرسيان براي صدور تا سال گذشته 50 ميليون وديعه مي خواسته. شما مطمئنيد كه قانونشون رو عوض كردن؟ ضمن اينكه وقتي تازه اين رو هم تامين كنيد با اطمينان نميگن كه كارت كي حاضره و حدودي ميتونن تخمين بزنند.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

آقا من یک ویزا کارت میخوام که به اون از خارج برام پول بریزن ، منم تو ایران ازش برداشت کنم، همین، میشه آیا؟

Junior Member

من سه ساله پیش از پارسیان ویزا کارت گرفتم امسال هم زنگ زدم گفت صد و بیست دلار کارمزد تمدیدش هست . کارتهای پارسیان بر مبنای دلاره فکر می کنم مال یه بانک توی تاچیکستان یا آذربایجانه. کارتش اون موقع پونزده روزه اومد. قبلا بانک ملی هم ویزا داشت. برای برداشتش از توی ایران باید دستگاه پوزی پیدا کنید که ویزا کارت رو بخونه وگرنه بانک نمی تونه پول بده چون اصل حساب توی کشور دیگه است

Junior Member ali_tk آواتار ها

دوستان من الان سایت بانک پارسیان رو دیدم توضیحاتی که دوستان داندن بعضا اون تو نبود مثل اینکه 50 میلیون ودیعه میخواد یا اینکه باید یک حساب در گردش به مدت حداقل سه ماه در اون شعبه باز کرده باشی شما هم ببینیدش ببینید قدیمیه یا معتبره؟
    كارت ارزي پارسيان
    Visa Card

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tk نمایش پست ها
    دوستان من الان سایت بانک پارسیان رو دیدم توضیحاتی که دوستان داندن بعضا اون تو نبود مثل اینکه 50 میلیون ودیعه میخواد یا اینکه باید یک حساب در گردش به مدت حداقل سه ماه در اون شعبه باز کرده باشی شما هم ببینیدش ببینید قدیمیه یا معتبره؟
    كارت ارزي پارسيان
    Visa Card
    سلام
    حتما حضورا مراجعه کنید بپرسید. تازه حضوری تشریف ببرید هر شعبه یک حرفی میزنه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member hadipro آواتار ها

[QUOTE=jingolofski;1443455]ویزا کارتی که بانک پارسیان میده به نظرتون خوب نیست این لینکش هست.
    میشه من و راهنمایی کنید؟؟؟
    http://www.pec.ir/Forms/Products/VisaCard.aspx
    نام شرکت کارگزاری بانک پککو هست ولی باز کردن حساب از طریق بانک پارسیان هست.[/QUOT

این کارتهایی که بانک پارسیان - توسعه صادرت و... میدهند نوعی کارت اعتباری هست که به نام شما صادر میشود.شما باید مبلغی چند برابر موجودی کارت وثیقه بزارید تا براتون حساب باز کنند. هزینه های هنگفت شارژ و آبونمان ماهیانه هم به اینها اضافه میشود.اما مهمتر از همه این حسابها در واقع اعتبار چندانی ندارند! میپرسید چرا؟ چون این حسابها بدون اطلاع کمپانی ویزا و فقط با عقد قرارداد ساده بین دو تا بانک و بقصد عبور از تحریم باز میشه و در شرایطی که مشکلی در روابط دو کشور پیش بیاد بانک عامل براحتی حسابهای ایرانی ها رو میبنده! این مسئله برای خیلی از حسابها از جمله کارتهای رویال بانک آذربایجان- پالم دیزرت آمریکا - کارتهای امارات که به تازگی محدود شده اند و... پیش آمده!

با سپاس
    ویرایش توسط Apdentist : September 22nd, 2014 در ساعت 06:47 PM

من میخوام یک کتاب از روی آمازون بخرم. بهترین راه پیشنهادی چیست؟
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!