صفحه 9 از 74 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 732

موضوع: آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

با همه کارت های اعتباری میشه هر پرداختی با واحدهای پولی مختلف را انجام داد. فقط خود بانک و شرکت ارائه دهنده کارت اعتباری کارمزدهای متفاوتی برای تبدیل واحد دارند. برای مثال نرخ تبدیل واحد ویزا را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید:
    http://corporate.visa.com/pd/consume...r_ex_rates.jsp
    حالا بر حسب بانک صادر کننده کارت مقدار کارمزد Bank Fee تغییر میکنه.
    متاسفانه بدلیل اطلاعات کم در مورد کارت های اعتباری بعضی ها اظهار نظرهای عجیبی میکنن. بازم اگه سوالی بود من در خدمتم :-)

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان از بانک پاسارگاد ویزا کارت گرفته؟؟ من از فامیلم که تو این بانک هست شنیدم فقط با این کارتی که اینا می دن فقط میشه پرداخت های یوروای انجام داد!! این درسته؟
    متشکرم

من امروز رفتم بانک پاسارگاد. گفتن باید یک حساب بلند مدت داشته باشی. مقدارشم میشه اون مقداری که میخوای به یورو داشته باشی ضرب در 1800.
    اگر با pos پرداخت بشه کارمزد نداره اما اگر با ATM باشه 2% کارمزد داره. البته اگر به واحد دیگه ای غیر از یورو باشه فکر کنم باز کارمزد میگیرن. به من گفت فقط نمیتونی باهاش خرید اینترنتی داشته باشی. بانک واسط هم همون بانک باکو هست. دوم هر ماه میلادی هم وقت داری که پولی که خرج کردی بیای برگردونی. اگه فکر میکنید نکته ای جا مونده بگید که برم بپرسم. به نظر شرایطش بهتر از بقیه هست یا من اشتباه میکنم؟
    راستی مدت حساب هم یک ساله هست

Junior Member

سلام,ببخشید کدوم بانک هست تو دبی که بشه به صورت اینترنتی ازش به بانک های ایران پول انتقال داد ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bs نمایش پست ها
    من امروز رفتم بانک پاسارگاد. گفتن باید یک حساب بلند مدت داشته باشی. مقدارشم میشه اون مقداری که میخوای به یورو داشته باشی ضرب در 1800.
    اگر با pos پرداخت بشه کارمزد نداره اما اگر با ATM باشه 2% کارمزد داره. البته اگر به واحد دیگه ای غیر از یورو باشه فکر کنم باز کارمزد میگیرن. به من گفت فقط نمیتونی باهاش خرید اینترنتی داشته باشی. بانک واسط هم همون بانک باکو هست. دوم هر ماه میلادی هم وقت داری که پولی که خرج کردی بیای برگردونی. اگه فکر میکنید نکته ای جا مونده بگید که برم بپرسم. به نظر شرایطش بهتر از بقیه هست یا من اشتباه میکنم؟
    راستی مدت حساب هم یک ساله هست
    من ديدم بعضي بچه ها از اين بانك گرفتن و خيلي هم راضي هستند. به نظر من با اين شرايط فعلي، خيلي هم خوبه. اون كارمزدها زياد در نمياد. در ضمن مي تونيد هزينه هاي اپلاي و تافل و اين گونه چيزها رو پرداخت كنيد. فقط بهتره از VPN استفاده كنيد كه يه وقت خداي نكرده مسدود نشه. هر چند كه بازم بعيده
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستانی که از بانک پاسارگارد ویزا کارت فیزیکی گرفتند
    من تعجب میکنم چرا توی سایت بانک پاسارگارد چیزی ننوشته ؟!!!
    لینکی از سایت مرتبط با بانک دارید اطلاعاتی توش پیدا کرد؟؟
    با کمک کدوم بانک خارجی صادر میشه؟؟

بعد شما به بانکی که تازه ویزا کارت آورده اعتماد میکنید ؟؟ منظور اینکه چند ماه بعد نیان بگن کارت ها مسدود شده و دیگه خدمات کارت ارزی ارائه نمیدیم

اطلاع رسانی شون ضعیف هستش
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    دوستانی که از بانک پاسارگارد ویزا کارت فیزیکی گرفتند
    من تعجب میکنم چرا توی سایت بانک پاسارگارد چیزی ننوشته ؟!!!
    لینکی از سایت مرتبط با بانک دارید اطلاعاتی توش پیدا کرد؟؟
    با کمک کدوم بانک خارجی صادر میشه؟؟

بعد شما به بانکی که تازه ویزا کارت آورده اعتماد میکنید ؟؟ منظور اینکه چند ماه بعد نیان بگن کارت ها مسدود شده و دیگه خدمات کارت ارزی ارائه نمیدیم

اطلاع رسانی شون ضعیف هستش
    من هم توي سايت شون چيزي نديدم. اما يكي از بچه ها 1 سال هست استفاده مي كنه و راضي هست. ممكنه كارت هاي بي نام هم بفروشن اما بايد بپرسيد. شما هر شعبه اي كه بريد همه بخشنامه ها و شرايط لازم رو بهتون مي گن. اگه هم اطلاع نداشتن، زنگ بزنيد بخش بين الملل بانك، اونا خوب وارد هستن.
    بانك خارجي، رويال بانك آذربايجان هست. ضمنا توي قرارداد بانك پاسارگاد، احتمال مسدود شدن كارت رو داده. دوست عزيز به هر حال اين مشكلي هست كه هر بانك و شركت ارائه دهنده اين سرويس باهاش روبرو هست. در ثاني به بانك راحت تر مي شه اعتماد كرد تا يه شركت.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    من هم توي سايت شون چيزي نديدم. اما يكي از بچه ها 1 سال هست استفاده مي كنه و راضي هست. ممكنه كارت هاي بي نام هم بفروشن اما بايد بپرسيد. شما هر شعبه اي كه بريد همه بخشنامه ها و شرايط لازم رو بهتون مي گن. اگه هم اطلاع نداشتن، زنگ بزنيد بخش بين الملل بانك، اونا خوب وارد هستن.
    بانك خارجي، رويال بانك آذربايجان هست. ضمنا توي قرارداد بانك پاسارگاد، احتمال مسدود شدن كارت رو داده. دوست عزيز به هر حال اين مشكلي هست كه هر بانك و شركت ارائه دهنده اين سرويس باهاش روبرو هست. در ثاني به بانك راحت تر مي شه اعتماد كرد تا يه شركت.
    با سلام.
    به نظر من شرکت بهتر است .

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام.
    به نظر من شرکت بهتر است .
    من تجربه خودم رو براي بهتر بودن بانك گفتم. حتما شما هم تجربه خودت رو. اما دلايل من:
    1- من شنيدم كه بعضي شركت ها حق بچه ها رو خوردن. اما بانك هيچ وقت اين كار رو نمي كنه.
    2- هزينه هاي شركت ها بالاتر از بانك هست.
    3- در شهرستان ها و در تهران در هر محله اي بانك هست. اما شركت نه

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    من تجربه خودم رو براي بهتر بودن بانك گفتم. حتما شما هم تجربه خودت رو. اما دلايل من:
    1- من شنيدم كه بعضي شركت ها حق بچه ها رو خوردن. اما بانك هيچ وقت اين كار رو نمي كنه.
    2- هزينه هاي شركت ها بالاتر از بانك هست.
    3- در شهرستان ها و در تهران در هر محله اي بانك هست. اما شركت نه
    ُسلام .
    1. الان من با 2 تا شرکت هست کار میکنم. یک ریال از پول من را .... نکردن . شما باید دنبال شرکتی بگردی که معتبر باشد. پس این همه بچه ها که از اون شرکت کارت میگیرند چی
    2. درسته ولی بانک خدماتی که شرکت میده بانک نمیده
    3. شرکت اگر پول شما بلوکه بشه بهتون پول را میدهند ولی بانک نه .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedy نمایش پست ها
    آقا جان نظر شما بدون دليل براي ديگران ارزشي نداره
    بهتره يا با دليل بفرمايين يا اصلا نفرمايين !
    سلام.
    1. من الان چند سال با دو تا شرکت کار میکنم. که شرایطشون خیلی بهتره بانک است
    2. بانک های ایران کلی دردسر دارند.
    3. شرکت ها پیگیری میکنند . پول رسید یا نرسید .
    4. شرکت پیشتیانی بهتری نسبت به بانک دارد .

نقل قول نوشته اصلی توسط ilcfloran نمایش پست ها
    شما الان اطلاع رسانی کردی ؟! یا ... ؟!
    من نظر خود را گفتم