صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 136

موضوع: اطلاع از قوانین copyright در اروپا، آمریکا و کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اطلاع از قوانین copyright در اروپا، آمریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط gogoji نمایش پست ها
    مرسی. اینها که پلاجیاریزم میکنند رو نیز مقالاتشونو حذف میکنند. یعنی دو واقع جریمه پرمیشن نگرفتن همون حذف مقاله شونه؟
    امکان داره بلک لیست هم بشوند یعنی دیگر مجله ها مقاله هاشون را قبول نکنند.

ممنونم بابت توضیحاتون. یعنی من خودم اون شکلهاررو هم ترسیم کنم بازم پرمیشن میخواد؟؟؟؟ بعد من جایی خوندم پرمیشن از ناشر میگیرن بیشتر وقتها، از نویسنده هم باید گرفت؟
    پرمیشن را معمولا باید از ناشر گرفت ولی به قرارداد ناشر با نویسنده بستگی داره. باید از ناشر سوال کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    امکان داره بلک لیست هم بشوند یعنی دیگر مجله ها مقاله هاشون را قبول نکنند.

پرمیشن را معمولا باید از ناشر گرفت ولی به قرارداد ناشر با نویسنده بستگی داره. باید از ناشر سوال کنید.
    ممنونم. یعنی اگه خودمون اون شکل رو ساده تر بکشیم دیگه کلا پرمیشن از نویسنده و ناشر نمیخاد؟

ApplyAbroad Guru

ممنونم. یعنی اگه خودمون اون شکل رو ساده تر بکشیم دیگه کلا پرمیشن از نویسنده و ناشر نمیخاد؟
    والا بستگی به شکلش داره. اگر یکنوع طراحی خاص است که کپی رایت شده طبعا نه. اگر یک بلوک دیاگرام عادی است که چیز خاصی نیست شاید بشه بنحو دیگری دوباره خودتون بکشید. باید از متخصص رشته خودتون سوال کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    والا بستگی به شکلش داره. اگر یکنوع طراحی خاص است که کپی رایت شده طبعا نه. اگر یک بلوک دیاگرام عادی است که چیز خاصی نیست شاید بشه بنحو دیگری دوباره خودتون بکشید. باید از متخصص رشته خودتون سوال کنید.
    ممنون. متشکرم

ApplyAbroad Veteran

سلام
    در صفحه ی ناشر یا جورنال لایسنس CC (ویکیپدیا) چک کنید و بر اساس همان عمل کنید. درکل درخواستتون ایمیل کنید. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    در صفحه ی ناشر یا جورنال لایسنس CC (ویکیپدیا) چک کنید و بر اساس همان عمل کنید. درکل درخواستتون ایمیل کنید. موفق باشید
    ممنون. ایا ناشر IEEE هم تحت این لایسنس هست؟ من نتونستم پیدا کنم.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک انتی ویروس اورجینال خریدم و باید برای ثبتش مشخصاتم رو بدم ولی ویندوز من و سایر نرم افزارهام اورجینال نیست. از طرفی معمولا انتی ویروس ها یه اطلاعات کلی از سیستم و نرم افزارهاش معمولا به سرورشون میفرستن. ایا وجود این نرم افزارهای کرک شده میتونه منو دچار مشکل کنه؟ چون کمپانی انتی ویروس ممکنه بفهمه ویندوز و نرم افزارهام اورجینال نیستند؟ از لحاظ کپی رایت دچار مشکل نمیشم؟ (در خارج کشور)

پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط bisetareh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک انتی ویروس اورجینال خریدم و باید برای ثبتش مشخصاتم رو بدم ولی ویندوز من و سایر نرم افزارهام اورجینال نیست. از طرفی معمولا انتی ویروس ها یه اطلاعات کلی از سیستم و نرم افزارهاش معمولا به سرورشون میفرستن. ایا وجود این نرم افزارهای کرک شده میتونه منو دچار مشکل کنه؟ چون کمپانی انتی ویروس ممکنه بفهمه ویندوز و نرم افزارهام اورجینال نیستند؟ از لحاظ کپی رایت دچار مشکل نمیشم؟ (در خارج کشور)

پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم
    هیچ نگران نباشید اهمیتی نداره این موضوع

سلام خدمت دوستان و بنده 10 روز دیگه به کانادا میرم من چند تا کتاب درسی که اونجا باهاشون سر و کار دارم رو دانلود کردم روی گوشیم هستن پرینت ندارم ازشون و فقط روی موبایل و کتاب خوان کیندل هستند تصمیم گرفتم که از روی هارد پاکشون کنم ولی در عوض روی گوگل درایو آپلود کنم حالا چکار کنم ؟ یا کلا قیدشو بزنم ؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Andromeda247 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و بنده 10 روز دیگه به کانادا میرم من چند تا کتاب درسی که اونجا باهاشون سر و کار دارم رو دانلود کردم روی گوشیم هستن پرینت ندارم ازشون و فقط روی موبایل و کتاب خوان کیندل هستند تصمیم گرفتم که از روی هارد پاکشون کنم ولی در عوض روی گوگل درایو آپلود کنم حالا چکار کنم ؟ یا کلا قیدشو بزنم ؟
    تا زمانی که برای استفاده شخصی باشه، موردی نداره
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک