صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 136

موضوع: اطلاع از قوانین copyright در اروپا، آمریکا و کانادا

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاع از قوانین copyright در اروپا و آمریکا

در این مورد، آیا گزارش فایلهایی که دانلود(یا آپلود) کرده ایم در جایی نگهداری میشود؟
    اگر بلی، تا چه مدت؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

اون چیزی که من اینجا دیدم آپلود مشکل داره تا دانلود. دانلود از رپیدشیر و ... رو کسی ایراد نمی گیره! ولی برای تورنت سریعا یه پیغام اخطار میاد که ....
    مطمئنا رکورد سایتهای بازدید شده تا یه زمان محدودی نگه داشته میشه ولی خود فایلها چون عملا غیر ممکنه نمیشه.
    سعی کنید از VPN استفاده کنید وقتی می خواین ردگیری رو یکم سخت تر کنید.
    هیچ آرشیوی هم از فیلم و ... رو هارد نگه ندارین چون فکر می کنن بیزینس را انداختینو میان جمعتون می کنن اگه یه روزی اینو بفهمن!

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

سلام

ايا ارشيو موسيقي ايراني و فيلم هاي ايراني هم مشكل سازه؟ دانلود و اپلود اينها هم مشكل ايجاد مي كنه؟ نرم افزارهاي KING چي؟
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

برای محصولات ایرانی چون کپی رایت وجود نداره نگهداری اینام مشکلی نداره. خیلی راحت می تونید بگید از کشور خودم خریدم یا اینکه اصلا رایگان و اهدایی بوده این محصولات!
    برای نرم افزار بچه ها این کلک مشدی رو همیشه میزنن که یه مجموعه اورجینال کینگ یا هر چی می گیرن و می گن ما پول همه نرم افزار ها رو دادیم به king برین از اون بگیرین! ولی ...
    اونا زرنگ ترند و شماره سریال های نرم افزار هایی که به نام شما نباشه باز براتون مشکل ساز میشه.
    توجه کنید که این بدترین حالت هست که در نظر می گیریم وگرنه ممکنه خیلی ها بیان اینجا و بگن ما n سال اونجا بودیم و کسی مارو نگشت!
    به هر حال توصیه می کنم....
    فکر نرم افزار رو هم نکنید. معمولا دانشگاه یه سری نرم افزار در اختیار بچه ها قرار میده مثل MS-Office و ...
    از طرفی کارتون با نرم افزار های مجانی و آنلاین واقعا راه میوفته.
    اینجا از مایکروسافت و کلا شرکتهایی که همه کاراشون پولی هست بدشون میان. به همین خاطر اینجا لینوکس و open office و .... زیاد خواهید دید
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض نرم افزارهای ک . ر . ک شده بر روی کامپیوتر

با سلام
    نمیدونم قبلا این بحث شده یا نه ، ولی من هرچی گشتم نتونستم همچین موضوعی رو پیدا بکنم.
    من لبتاپم رو میخوام با خودم ببرم کانادا . از اونجایی که ویندوز 7 ، آفیس ، برنامه های ادوبی ، آنتی ویروس ، پلیر و نرم افزارهای دیگری دارم که به صورت واقعی خریداری نشده اند .
    آیا ممکنه مشکلات حقوقی رو برای من به وجود بیاره ؟
    چه مشکلاتی ممکنه به وجود بیاد ؟
    به نظرتون بایدچه نرم افزارهایی حتماخریداری بشن و کدوم یک از نرم افزارها مشکلاتی رو برای آدم به وجود نمیاره؟
    چه راهکارهایی وجود داره ؟
    البته تمام اینها در صورت دسترسی کامل به اینترنت هست ( تا اونجایی که من میدونم ) و چون کار من همیشه در اینترنت هست چه راهکارهایی برای این به ذهنتون می رسه .

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نرم افزارهای ک . ر . ک شده بر روی کامپیوتر

نه هیچ مشکلی نیست. کسی با شما به خاطر برنامه های کرک شده خودتون کار نداره! اونا هم بعضا از این برنامه های کپی استفاده میکنن(دانلود میکنن).
    تنها وقتی مشکل داره که شما اقدام به فروش این برنامه/گیم های کپی بکنید.

Junior Member Farid R آواتار ها

سلام

اتفاقا این مشکل و نگرانی من هم هست.
    من هم کارم با اینترنت هست و به صورت یه ایرانی تیپیکال (!) لب تاپم پره از نرم افزارهایی که با کپی رایت ایرانی (!) تولید شده.
    من خودم احتمالا اینو نمی برم (اونجا یکی دیگه می خرم) و از سایتهایی که نسخه رایگان نرم افزار ها (رایگان قانونی) دانلود می کنم و نرم افزارهای حرفه ایم رو هم می خرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    با سلام
    نمیدونم قبلا این بحث شده یا نه ، ولی من هرچی گشتم نتونستم همچین موضوعی رو پیدا بکنم.
    من لبتاپم رو میخوام با خودم ببرم کانادا . از اونجایی که ویندوز 7 ، آفیس ، برنامه های ادوبی ، آنتی ویروس ، پلیر و نرم افزارهای دیگری دارم که به صورت واقعی خریداری نشده اند .
    آیا ممکنه مشکلات حقوقی رو برای من به وجود بیاره ؟
    چه مشکلاتی ممکنه به وجود بیاد ؟
    به نظرتون بایدچه نرم افزارهایی حتماخریداری بشن و کدوم یک از نرم افزارها مشکلاتی رو برای آدم به وجود نمیاره؟
    چه راهکارهایی وجود داره ؟
    البته تمام اینها در صورت دسترسی کامل به اینترنت هست ( تا اونجایی که من میدونم ) و چون کار من همیشه در اینترنت هست چه راهکارهایی برای این به ذهنتون می رسه .

با تشکر
    ویرایش توسط Farid R : December 21st, 2010 در ساعت 04:02 PM

سلام

اصلا فکر نمی کنم به این کشکی باشه.

همین چند وقت پیش( زیر یک ماه) موضوع دادگاه و جریمه میلیونی (دلار نه تومن!!) یه خانوم خانه دار امریکایی برای دانلود غیر قانونی 24 فایل موزیک خبر اول یاهو بود که با وجود وکلای معتبر و فرجام خواهی و کش وقوس 2 ساله حکمش تایید شد.
    هر فایل 64000 دلار !!!

این لینکش خدمت شما:
    http://new.music.yahoo.com/blogs/amp...ding-24-songs/

نقل قول نوشته اصلی توسط Ham3d نمایش پست ها
    نه هیچ مشکلی نیست. کسی با شما به خاطر برنامه های کرک شده خودتون کار نداره! اونا هم بعضا از این برنامه های کپی استفاده میکنن(دانلود میکنن).
    تنها وقتی مشکل داره که شما اقدام به فروش این برنامه/گیم های کپی بکنید.

اینم یکی دیگه:

1.9 میلیون دلار برای "دانلود غیر قانونی" 24 آهنگ!
    هر یک آهنگ 80000 دلار!
    قاضیش گرون فروش تر بوده!

http://www.monstersandcritics.com/news/usa/news/article_1484559.php/Woman_fined_1.9_million_dollars_for_illegal_downlo ad_

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

سعی کنید یک لینوکس مجانی روی سیستم کنار ویندوز نصب کنید و با اون از اینترنت استفاده کنید . از vmware هم میتونید استفاده کنید
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته