صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 136

موضوع: اطلاع از قوانین copyright در اروپا، آمریکا و کانادا

Junior Member Farid R آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نرم افزارهای ک . ر . ک شده بر روی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    سعی کنید یک لینوکس مجانی روی سیستم کنار ویندوز نصب کنید و با اون از اینترنت استفاده کنید . از vmware هم میتونید استفاده کنید

سلام
    فکر نمی کنم سیستم عامل مشکل اصلی باشه .
    الان تقریبا روی تمام لب تاپ ها یه ویندوز (7 یا ویستا) جینیون هست.
    مشکل نرم افزار ها و فایلهای میدیاست که مثل نقل و نبات تو سیستم هر کسی با هر حرفه و روحیه ای پیدا میشه و
    فکر کنم این عادت دانلود کردن رو هم همه داشته باشیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : نرم افزارهای ک . ر . ک شده بر روی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid R نمایش پست ها
    سلام
    فکر نمی کنم سیستم عامل مشکل اصلی باشه .
    الان تقریبا روی تمام لب تاپ ها یه ویندوز (7 یا ویستا) جینیون هست.
    مشکل نرم افزار ها و فایلهای میدیاست که مثل نقل و نبات تو سیستم هر کسی با هر حرفه و روحیه ای پیدا میشه و
    فکر کنم این عادت دانلود کردن رو هم همه داشته باشیم.

اینو به دو دلیل گفتم

1- اگر برنامه ای کرک شده روی سیستم باشه مثل babylon ، سعی میکنه به سرور خودشون وصل بشه تا اگه نسخه کرکی هست expireش کنه و برنامه های دیگه که خیلی هاشون به شرکتشون وصل میشن با اینکه هیچ پیغامی نمیدن .

2- یکی مثل من که قبلا لپ تاپ خریده و حالا ویندوزشو عوض کرده مثلا جنیو نیست دیگه و باید احتیات کنه.
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

پیش فرض پاسخ : اطلاع از قوانین copyright در اروپا، آمریکا و کانادا

خب, ما بالاخره نفهمیدیم چی کار کنیم! من که یه پام لب گوره, باید بشینم از اول کار با لینوکس و نرم افزارهای متن باز را یاد بگیرم؟! یا باید خدا دلار پول واسه نرم افزارهای اوریجینال بسرفم؟ یا باید سرمو بذارم بمیرم؟ یکی به من بگه راهکار نهایی چیه آخه!

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

در این زمینه تا حالا به شخصه از بچه ها چیزی نشنیدم.

همین آقا مازیار (مدیر ارشد) گفتن که اینقدر فیلم دانلود کردن که دیگه هاردشون جا نداره!!!

از بچه هایی که آلمان هستند هم صحبتی در این باره نشنیدم! ایشالله یه دو ماه دیگه خودم هم امتحان میکنم نتیجش رو به شما میگم (چشمک!)

سلام. کسی می دونه چه سی دی هایی رو میشه با خودمون از ایران ببریم؟؟ آیا من میتونم دی وی دی های KING امو با خودم ببرم؟ یا توی فرودگاه برام مشکل ایجاد میشه؟

Junior Member

تجربه شخصی: دانلود فیلم از تورنت در آلمان و جریمه سنگین.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

من اهل جمع کردنِ آرشیو موسیقی هستم و یه هارد اختصاصی فقط واسه همین چیزا دارم (فقط موسیقی، فیلم و نرم افزار اصلا)
    هر روز چند ده تا آلبوم جدید میاد بیرون که دانلود میکنم چون اولا که تو ایران که نمیشه خرید. دوما اونجا هم برم نمی تونم روزی چند صد دلار واسه آلبوم و Vinyl بدم!
    تازه خیلی هاشون هم در حدی Underground هستن که اصلا تو مغازه و فروشگاه پیدا نمیشن.

به نظرتون این موضوع میتونه تو آمریکا مشکل ساز شه؟ من فقط برای گوش کردن میخوام و نه پخش/فروش.
    دانلود کنم پیگیری میکنند؟ VPN چقدر تاثیر داره؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    من اهل جمع کردنِ آرشیو موسیقی هستم و یه هارد اختصاصی فقط واسه همین چیزا دارم (فقط موسیقی، فیلم و نرم افزار اصلا)
    هر روز چند ده تا آلبوم جدید میاد بیرون که دانلود میکنم چون اولا که تو ایران که نمیشه خرید. دوما اونجا هم برم نمی تونم روزی چند صد دلار واسه آلبوم و Vinyl بدم!
    تازه خیلی هاشون هم در حدی Underground هستن که اصلا تو مغازه و فروشگاه پیدا نمیشن.

به نظرتون این موضوع میتونه تو آمریکا مشکل ساز شه؟ من فقط برای گوش کردن میخوام و نه پخش/فروش.
    گرچه از نظر اخلاقی کار صحیحی نیست و اگه به کسی بگید در ذهنش کاملا تصور دزدی تداعی میشه (چون این خواننده ها هم درآمدشون از همین فروش آهنگ ها به تک تک مردمی است که گوش می دن). ولی بعیده جرمی متوجه شما بشه دانلود ها رو پیگیری نمی کنند و این وظیفه اخلاقی مردمه که رعایت کنند. با سرویس های کرایه موسیقی مثل Spotify یا Rdio با ماهی 5 دلار میشه به چند هزار ترابایت و چند ده میلیون ترک دسترسی داشت.

اینترنت خوابگاه ها ممکنه یک سری پروتکل ها مثل تورنت رو ببندند یا محدودیت حجمی بگذارند. VPN ها از پروتوکل هایی که Encryption کامل دارند (مثل OpenVPN) کاملا کار شما رو مخفی می کنه ولی مخفی هم نکنید مشکلی براتون پیش نمیاد. فقط اگه این کار رو می کنید به بقیه نگید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها

از نظر قانونی که قطعا جرمه (برطبق قانون Digital Millienium Copyright Act ) ولی فعلا افراد شخصی رو زیاد پیگیری نمیکنند. البته اگر فایلها رو share کنید ممکنه در دردسر بزرگی بیفتید.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

ممنون از راهنمایی هاتون

با سرویس های کرایه موسیقی مثل Spotify یا Rdio با ماهی 5 دلار میشه به چند هزار ترابایت و چند ده میلیون ترک دسترسی داشت.
    درسته. من با Last.Fm که سرویسی مشابه Spotify هست کار میکنم. ولی برای گوش دادن آنلاین، باید به اینترنت دسترسی داشته باشم که خوب همیشه ممکن نیست.

----
    یه سوال دیگه، استفاده از سایت هایی مثل Rapidbaz.Net چطور؟ (لینک هایِ فایل هاستینگ ها رو میکشه رو سرور خودش و direct میکنه)
    می دونم جرم محسوب میشه، اما این یکی چقدر جدیه؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.