صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 136

موضوع: اطلاع از قوانین copyright در اروپا، آمریکا و کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اطلاع از قوانین copyright در اروپا، آمریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی هاتون

درسته. من با Last.Fm که سرویسی مشابه Spotify هست کار میکنم. ولی برای گوش دادن آنلاین، باید به اینترنت دسترسی داشته باشم که خوب همیشه ممکن نیست.

----
    یه سوال دیگه، استفاده از سایت هایی مثل Rapidbaz.Net چطور؟ (لینک هایِ فایل هاستینگ ها رو میکشه رو سرور خودش و direct میکنه)
    می دونم جرم محسوب میشه، اما این یکی چقدر جدیه؟
    جرمش جدی است ولی کنترل نمیشه و نمی فهمند. نحوه دسترسی به اطلاعات مهم نیست، مهم اینه که چه اطلاعاتی رو بطور غیر مجاز بدست آوردید حالا تورنت یا رپیرشر و رپیدباز و ...

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی هاتون

درسته. من با Last.Fm که سرویسی مشابه Spotify هست کار میکنم. ولی برای گوش دادن آنلاین، باید به اینترنت دسترسی داشته باشم که خوب همیشه ممکن نیست.

----
    یه سوال دیگه، استفاده از سایت هایی مثل Rapidbaz.Net چطور؟ (لینک هایِ فایل هاستینگ ها رو میکشه رو سرور خودش و direct میکنه)
    می دونم جرم محسوب میشه، اما این یکی چقدر جدیه؟
    داونلود از سایتهای sharing چه برای چیزهایی که License آزاد یا غیر آزاد دارند مشکلی نداره. اتفاقا رایج هست. فقط اگر license آزاد نداره خودت share‌ نکن. مثل تورنت و ...

Junior Member

اکثر دوستان سوالشون درمورد نرم افزار و موزیک و فیلم بوده ولی سوال من در مورد کتابه (PDF) .
    من تعداد زیادی کتاب دارم که اکثرا مرجع هستن و نیازشون دارم و خواهم داشت از این بابت هرکی هر تجربه ای داره, واقعا ممنون میشم اگه درمیون بذاره.
    نهایت تشکر از شما

Junior Member

سلام، من دو ترا بایت فیلم سریال و موزیک رو دو تا هارد اکسترنال دارم - حاصل سالها دانلود و آرشیو کردنمه- خواستم ببینم برای رفتن به امریکا به عنوان دانشجو آیا این هاردها کنترل و چک میشه؟ من که قصد فروش یا آپلود و شرینگ رو ندارم و تو ایران هم که کپی رایت نبوده، میتونم ادعا کنم از ایران خریداری کردم؟

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakho نمایش پست ها
    سلام، من دو ترا بایت فیلم سریال و موزیک رو دو تا هارد اکسترنال دارم - حاصل سالها دانلود و آرشیو کردنمه- خواستم ببینم برای رفتن به امریکا به عنوان دانشجو آیا این هاردها کنترل و چک میشه؟ من که قصد فروش یا آپلود و شرینگ رو ندارم و تو ایران هم که کپی رایت نبوده، میتونم ادعا کنم از ایران خریداری کردم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilV نمایش پست ها
    اکثر دوستان سوالشون درمورد نرم افزار و موزیک و فیلم بوده ولی سوال من در مورد کتابه (PDF) .
    من تعداد زیادی کتاب دارم که اکثرا مرجع هستن و نیازشون دارم و خواهم داشت از این بابت هرکی هر تجربه ای داره, واقعا ممنون میشم اگه درمیون بذاره.
    نهایت تشکر از شما
    اصولا تا وقتی , کشوری که درش هستی نشونه ای از فعالیت غیر قانونی شمانبینه و یا شکایتی نباشه از طرف شخص یا سازمانی با شما کاری ندارن......... اینجوری نیستش که هر مسافری بره هاردشو چک کنن در اروپا که من این تجربه رو داشتم باز هم اگر دوستان نظر دیگه ای دارن خوشحال میشم بدونم
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakho نمایش پست ها
    هیچ وقت چک نمی کنند و حتی اگه به دلایل خیلی خاص چک هم بکنند هدفش به هیچ وجه قضیه کپی رایت نیست و با فیلم و سریال های شما کاری نخواهند داشت.

Junior Member hamidmech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

دوستان نرم افزارهای گران قیمتی مثل Solidworks Ansys و.... چطور کسی ببینه که نصب کردیم روی لپتاپ مشکلی ایجاد نکنه. اخه چند ده هزار دلار قیمت داره

سلام دوستان من در فیلیپین هستم از یک مجموعه نرم افزار پرند استفاده کردم که همه نرم افزارها کرک شده است یک نرم افزار ترجمه ace translator نصب کرده بودم که زیاد استفاده نکردم اما از سایت شرکت ایمیل دریافت کردم که میگن شما کرک شده استفاده کردی ای پی شما را داریم اگه تا 7 روز لایسنسشو خریداری نکنی ما مدارکو ارایه میدیم این حرفا از اون روز دیگه استفاده نکردم از کامپیوتر حذفش کردم می خواستم بدونم تا چه حد جدیه این اخطار .اخه از اون روز 5 روز گذشت دوباره همون ایمیل واسم اومد که 7 روز فرصت داری.

ازدوستانی که اطلاعات دارند ممنون می شم جواب منو بدهند

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک سوال داشتم آیا دانلود فیلم از سایت مدیا سیتی که فیلم های خارجی را میگذارد در آلمان پیگرد قانونی دارد یا خیر ؟
    من هر جایی که میشد هم گشتم و هم جستجو اما اطلاعاتی نگرفتم
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط certine نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک سوال داشتم آیا دانلود فیلم از سایت مدیا سیتی که فیلم های خارجی را میگذارد در آلمان پیگرد قانونی دارد یا خیر ؟
    من هر جایی که میشد هم گشتم و هم جستجو اما اطلاعاتی نگرفتم
    مرسی
    بر اساس قوانین کپی رایت اتحادیه اروپا کار شما غیرقانونی است (Civil) ولی جرم نیست یعنی به خاطرش اگه شاکی خصوصی (شرکت دارای حق کپی رایت) داشته باشید باید خسارت و جریمه بدید.