صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 136

موضوع: اطلاع از قوانین copyright در اروپا، آمریکا و کانادا

پیش فرض پاسخ : اطلاع از قوانین copyright در اروپا، آمریکا و کانادا

سلام به همگی
    من اخیرا وارد آلمان شدم و میدونستم که نباید از تورنت چیزی گرفت.. ولی از یه سایت ایرانی که فیلم آپلود میکنه گاهی توش، سه تا فیلم خیلی قدیمی و دو تا نرم افزار گرفتم..میتونه برام دردسر ساز بشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Kewl_amir91 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من اخیرا وارد آلمان شدم و میدونستم که نباید از تورنت چیزی گرفت.. ولی از یه سایت ایرانی که فیلم آپلود میکنه گاهی توش، سه تا فیلم خیلی قدیمی و دو تا نرم افزار گرفتم..میتونه برام دردسر ساز بشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    مشکلی نیست.

یک سوال عجیب
    تقریبا تمام نرم افزارهایی که من میشناسم بین 15-30 روز دوره استفاده رایگان دارن که افراد می تونن استفاده کنند و بعد از این مدت اگه خواستن نرم افزار رو بخرن
    من می خوام یک ویندوز به همراه تمامی نرم افزار ها (بدون کرک )نصب کنم که همه حداقل 15 روز استفاده رایگان داره و بعد از ویندوزم ایمیج بگیرم.
    در این حالت هر 15 روز یکبار ویندوزم و تمام نرم افزارهاش دوران استفاده رایگانش ریست میشه.
    در این حالت آیا باتوجه به اینکه از کرک استفاده نکردیم و از نسخه قانونی و در زمان قانونی استفاده کردیم بازم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    یک سوال عجیب
    تقریبا تمام نرم افزارهایی که من میشناسم بین 15-30 روز دوره استفاده رایگان دارن که افراد می تونن استفاده کنند و بعد از این مدت اگه خواستن نرم افزار رو بخرن
    من می خوام یک ویندوز به همراه تمامی نرم افزار ها (بدون کرک )نصب کنم که همه حداقل 15 روز استفاده رایگان داره و بعد از ویندوزم ایمیج بگیرم.
    در این حالت هر 15 روز یکبار ویندوزم و تمام نرم افزارهاش دوران استفاده رایگانش ریست میشه.
    در این حالت آیا باتوجه به اینکه از کرک استفاده نکردیم و از نسخه قانونی و در زمان قانونی استفاده کردیم بازم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    اگه حاضرید دردسرش رو تحمل کنید هیچ کار غیرقانونی نکردید البته به این سادگی هم نیست. موقع نصب نرم افزارها زمان نصب در نظر گرفته میشه و مدت زمان دوره آزمایشی از اون تاریخ شروع میشه، نه زمانی که شما ایمیج رو ریستور می کنید. شما به هر حال می تونید هر چند وقت یکبار ویندوز جدید بکاپ بگیرید و نرم افزار جدید نصب کنید. کارتون مشکل قانونی نداره.

Junior Member

سلام دوستان.
    من در آلمان از سایتهای ایرانی مثل ٰایران فیلمٰ فیلمهای خارجی جدید با لینک مستقیم دانلود کردم. میتونه برام دردسرساز بشه؟

سلام
    امیدوارم حال همتون خوب باشه.
    سوال و جواب توی این فروم زیاد بود اما متاسفانه من جوابم رو نگرفتم.
    من توی ایران از نرم افزار های گرافیکی کرک شده(مایا،سینما 4دی،افتر افکت و... ) زیاد استفاده کردم و رزومه ی کاریم پر شده از پز دادن روی بلد بودن این نرم افزارها و نمونه کارهامم همه ساخته شده با همین نرم افزارها هستن.
    و جدای اون، توی ایران هم کلی کار کردم و یه مقدار ناچیزی کسب درآمد کردم از کار با این نرم افزارها.
    حالا اگه قسمت شد و برای کار رفتیم آمریکا.. آیا مجازات و پیگردی برای این استفاده های غیر مجاز هست؟
    البتته همراه خودم چیزی نمی برم.
    ممنون از راهنماییتون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahanshah نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم حال همتون خوب باشه.
    سوال و جواب توی این فروم زیاد بود اما متاسفانه من جوابم رو نگرفتم.
    من توی ایران از نرم افزار های گرافیکی کرک شده(مایا،سینما 4دی،افتر افکت و... ) زیاد استفاده کردم و رزومه ی کاریم پر شده از پز دادن روی بلد بودن این نرم افزارها و نمونه کارهامم همه ساخته شده با همین نرم افزارها هستن.
    و جدای اون، توی ایران هم کلی کار کردم و یه مقدار ناچیزی کسب درآمد کردم از کار با این نرم افزارها.
    حالا اگه قسمت شد و برای کار رفتیم آمریکا.. آیا مجازات و پیگردی برای این استفاده های غیر مجاز هست؟
    البتته همراه خودم چیزی نمی برم.
    ممنون از راهنماییتون.
    خیر مشکلی نیست.

Senior Member

با سلام
    آیا دانلود فیلم از تورنت در کانادا غیرمجاز است؟
    ممنون
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    با سلام
    آیا دانلود فیلم از تورنت در کانادا غیرمجاز است؟
    ممنون
    از نظر قانونی بله هر نوع داونلود غیرمجاز محصول دارای کپی رایت غیرقانونی است.

با سلام
    من میخواستم یه نرم افزار دانلود کنم که برای دانشگاه استفاده میشه. تو آلمان هستم..اگه از یه سایت ایرانی به همراه وصل شدن به vpn (سرور کشور رومانیا) این برنامه رو بگیرم مشکل ساز میشه؟
    نرم افزارش به شدت گرونه!
    ممنون میشم کمکم کنید