نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
سلام من چون مداررکم درست حسابی حاضر نیست برای امسال نمی خوام اپلای کنم ،تافلام 580 ولی از تاریخش 2 سال و 2 ماه گذشته و جی ار ای هم هنوز ندادم، معدلم 17:30 البته اگه بخوام این 17 نوامبر رو می تونم بدم و به دانشگاه بگم که جی ار ای من میاد ، و همینطور تافل رو هم می تونم بدم ، ولی چون فاند می خوام نمی خوام به علت دیر رسیدن نمرات بی فاند بشم

رشتم معماری : پورتفولیو رو می تونم حاضر کنم ولی عجله ای می شه و چیز خوبی در نمیاد در هر صورت سوالم این هست من شنیدم برای بعضی از دانشگاه ها مثل BERKELEY سال اول پذیرش نمی ده و سال دوم بهتر پذیرش می ده ،در این مورد چه نظری دارین با یه رزومه ناقص اپلای کردن خوبه ( می دونم ریجکت می شم ) فقط برای این که شانسم بره بالا در این توع دانشگاه ها می گم ؟؟؟
و سوال بعدی اینکه کلا برای دانشگاه های دیگه اپلای کنم با این رزومه برای بالا رفتن شانس سال دیگه ؟
من بعید میدونم دانشگاهی جند بار اپلای کردن رو امتیاز به حساب بیره. پند بار اپلای کردن این پیغام رو میرسونه که شما چند ساله که داری در جا میزنی. ضمنا قبولی در دانشگاهی مثل برکلی اینقدر سخت و شانسیه که خیلی نمیشه در موردش نظر داد.