سلام دوستان
یک سوال فنی دارم!
حقیقتش دچار یک جور شک و تردیدهایی شدم چون اگزمینر من عکس العمل طبیعی نداشت انگار! دائما خمیازه میکشید و یک جاهایی تا من شروع میکردم و البته سعی میکردم سریعا لپ کلام رو بگم بعد درست همون موقع ها زبان بدنش و حرکاتش نشون میداد که متوجه شدم و بسه! یا اینقده ذوق میکرد و میخندید که من فکر کردم حله همه چی! البته من تو فرهنگ خودمون اینطور برداشت میکنم و احساس کردم باید تموم کنم و اون خیلی سریع و بدون وقفه میرفت سراغ سوال بعد. منم همینطور جواب میدادم و اونم میپرسید!
حالا یکی میگفت استادش گفته نباید بذاری تو تسک یک زیاد سوال بپرسه!!! خداییش من نمیدونستم این فن ها رو! واقعا فکر کردم یک گپ دوستانست!...از مشکلات جامعمون که صحبت میکردم خیلی خوب درک میکرد و من ذوق زده میشدم! جالبه یادم رفته بود میتونم دروغ هم بگم! هرچی میپرسید حقیقت و احساساتم رو گفتم. حتی یک جایی پرسید خریدی که ازش لذت بردی چی بود؟ بعد منم یکم غر زدم گفتم همون اول گفتم من اهل خرید نیستم و باید فکر کنم تا ذهنم بیاد و...همنیجور غر زدم ( البته با خنده و شوخی!) تا یادم اومد سریع و گفتم و دیگه یه جوری رفتار کرد که انگار فقط میخواست من همینو بهش بگم! نکنه توقع داشته همینطور حرف بزنم و نذارم سوال کنه!!!! کسی تجربه ای نداره راهنماییم کنه و منو از این استرس در بیاره؟!
ممنونم...