صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 66

موضوع: توصیه های مفید برای گرفتن نمره 7 و بالاتر

Junior Member

پیش فرض توصیه های مفید برای گرفتن نمره 7 و بالاتر

سلام دوستان
    دوستاني كه در آزمونهاي اخير نمره بالاي 6.5 گرفتند لطفا رمز موفقيت و اينكه چه منابعي را مطالعه كردند را ذكر نمايند ممنون مي شم

shad:
    از این تاپیک می توانید برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و نکاتی که برای گرفتن نمره ی بالا در آزمون مفید هستند استفاده کنید.
    عنوان تاپیک به عنوان مناسب تری تغییر داده شد.
    ویرایش توسط shad : August 2nd, 2010 در ساعت 11:09 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتراك گذاري تجارب افرادي كه در آزمون نمره بالاي 6.5 كسب كرده اند

سلام
    من قبلا تجربیاتم را اعلام کردم. نمره من 7 شد ( اکادمیک L:6, R:8, S:6.5, W;6.5).
    به نظر من یکسری تکنیک هست برای یادگیری زبان به نام Effortless english شخصی به نام AJ Hogeمروج آن هست. 7 تا نکته میگه . روی اینترنت بگردید پیدا می کنید.( www.EffortlessEnglishClub.com ) خلاصه 7 تا را من گذاشتم .
    RULE 1: Study Phrases, Not Individual Words
    RULE 2: Don’t Study Grammar
    RULE 3: The Most Important Rule- Listen First
    RULE 4: Slow, Deep Learning Is Best
    RULE 5: Use Point Of View Mini-Stories
    RULE 6: Only Use Real English Lessons & Materials
    RULE 7: Listen and Answer, not Listen and Repeat
    البته شاید بعضی دوستان بگویند این تکنیک ها مرتبط با یادگیری عام زبان است و برای ازمون ها باید از تکنیک های خاص ازمون استفاده کرد. منهم موافقم ولی این نکته را اضافه می کنم برای آزمون شخص بطور فشرده در یک مدت زمان کوتاه زبان می خواند چه بهتر بر اساس نکات اموزشی جدید باشد. سعی کنید نکات فوق را اجرا کنید مانند بجای یادگرفتن کلمات حتما و حتما فریز( کاربرد کلمه در جمله) از بر کنید . سعی کنید هر چه می توانید هدفمند گوش کنید ( حتی پس از ازمون) ...
    در مورد کتاب الحمد لله دوستان بصورت کامل منابع مفید را مطرح کرده اند. برای خود من تمرینات کمبریج بسیار مفید بود.

پیش فرض پاسخ : توصیه های مفید برای گرفتن نمره 7 و بالاتر

سلام دوستان
    به نظر شما با دامنه vocab كم (البته نه خيلي كم در حد intermediate) ميشه 6.5 يا 7 رو گرفت ؟

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط superwise نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر شما با دامنه vocab كم (البته نه خيلي كم در حد intermediate) ميشه 6.5 يا 7 رو گرفت ؟
    ببین دوست من تو امتحان آیلتس علاوه بر دانش زبان, شما به مجموعه ای از تکنیکها و ترفند ها هم نیاز داری تا بتونی یه نتیجه خوب بگیری.. مثلا ریدینگ رو مثال میزنم.. درسته که هر چی لغت بیشتر بلد باشی بهتره اما از اون مهمتر اینه که فن خوندن متنهای آیلتس رو بلد باشی.. 3 تا متن یکی دو صفحه ای شوخی نیست.. شاید حتی یک Native هم اگه بخواد قشنگ متن رو کلمه به کلمه بخونه و بعد به سوالها جواب بده وقت کم بیاره.. اینجاست که شما هر چی بیشتر تمرین کرده باشی و هر چی بیشتر تست زده باشی, بهتر میدونی باید چکار کنی.. یه دور سوالها رو میخونی و کلمات کلیدی رو برای خودت highlight میکنی بعد میری تو متن دنبال جواب ها میگردی.. یکم تمرین کنی به جایی میرسی که بدون خوندن کامل متن و درک خط به خط اون میتونی به همه سوالها جواب بدی.. خودم تجربه کردم که میگم.. یعنی بوده متنهایی که بیشتر از 60-50 درصد ازشون سر در نیاوردم و بیشتر از 20 تا کلمه جدید توش بوده که معنیش رو نمیدونستم ولی خود سوالاتش رو کامل زدم
    ---
    حالا من ریدینگ رو مثال زدم.. اما کلا هیچ چیز غیر ممکن نیست(Nothing is impossible, the word itself says I'm possible), پس نگران نباشید و بجاش تمرین کنید
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

سلام
    من خيلي نگرانم
    سطح زبانم خيلي پايين هست در حد كتاب آبي اينترچنج. من براي 2012 مي خوام اپلاي كنم و از مهر كلاس خصوصي گرفتم و فكر مي كنم استاد خوبي هم هستند. با اين حساب شما فكر مي كنيد من بتونم بالاي 7 بگيرم؟؟؟ يه بهتره برم تافل اي بي تي؟؟؟ 7 آيلتس در برابر 93 اي بي تي
    ممنون
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    من خيلي نگرانم
    سطح زبانم خيلي پايين هست در حد كتاب آبي اينترچنج. من براي 2012 مي خوام اپلاي كنم و از مهر كلاس خصوصي گرفتم و فكر مي كنم استاد خوبي هم هستند. با اين حساب شما فكر مي كنيد من بتونم بالاي 7 بگيرم؟؟؟ يه بهتره برم تافل اي بي تي؟؟؟ 7 آيلتس در برابر 93 اي بي تي
    ممنون
    ایندو تا تاپیک رو بخون:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B9%DA%A9%D8%B3
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...TOEFL-or-IELTS
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

Junior Member

Post Twenty tips for IELTS success

1 In Listening, use the example at the beginning of the first section to familiarize yourself with the sound, the situation, and the speakers.

2 Keep listening until the recording stops, looking only at the questions that relate to the part being played.

3 There are often pauses in the recording between different sections. Use these to prepare for the next set of questions.

4 Answer listening questions in the order they appear on the Question Paper. Remember that they normally follow the order of the information in the recording.

5 At the end of the recording you have some time to transfer your answers to the Answer Sheet. Check your grammar and spelling as you do so.

6 In Academic Reading, begin by going quickly through each passage to identify features such as the topic, the style, the likely source, the writer’s purpose and the intended reader.

7 As you read, don’t try to understand the precise meaning of every word or phrase. You don’t have time, and those parts of the text might not be tested anyway.

8 Reading tasks sometimes have an example answer. If this is the case, study it and decide why it is correct.

9 Some tasks require you to use words from the text in the answer; in others you should use your own words. Check the instructions carefully.

10 The instructions may also include a word limit, e.g. Use no more than three words. Keep to this by avoiding unnecessary words in your answer.

11 In Academic Writing, you must always keep to the topic set. Never try to prepare sections of text before the exam.

12 Keep to the suggested timing: there are more marks possible for Task 2 than Task 1.

13 Organize and link your ideas and sentences appropriately, using a wide range of language and showing your ability (in Task 2) to discuss ideas and express opinions.

14 If you write less than 150 words in Task 1 or less than 250 in Task 2 you will lose marks, but there is no maximum number of words for either.

15 When you plan your essay, allow plenty of time at the end to check your work.

16 In Speaking, don’t try to give a prepared speech, or talk about a different topic from the one you are asked to discuss.

17 Always speak directly to the Examiner, not to the recording equipment.

18 Whenever you reply ‘Yes’ or ‘No’ to the Examiner’s questions, add more details to your answer. In each case, aim to explain at least one point.

19 Remember that you are not being tested on your general knowledge but on your ability to communicate effectively.

20 Organize and link your ideas and sentences appropriately, talking clearly at normal speed and using a wide range of structures and vocabulary.

Junior Member

پیش فرض from 5 to 7 in IELTS

برای افزایش نمره بخصوص در مهارت صحبت کردن و نگارش آیلتس تنوع دامنه ساخت جملات و ربط و پیوستگی سالم بطوریکه ممتحن تو جملات شما گیر نکنه خیلی اهمیت داره بشرطیکه بتونید جملات پیچیده ( یعنی اتصال درست حداکثر 3 جمله را داشته باشید) و هم ساختهای متفاوت از جملات انگلیسی شما در صحبت و نگارش دیده شود مثل فرم های مجهول یا استفاده از اسم مصدر یا مصدر در ابتدا وغیره.نکته دیگر نوع نگاه شما به ساخت و کاربرد کلمات موثرکه جزو کلمات دوره عالی زبان باشند .ولی رعایت تمامی نکات بالا بشرطی نتیجه میدهد که روانی و وضوح جملات شما از بین نرود و ممتحن به راحتی مفهوم جملات شما را بدون گیر کردن و درک مفهوم جملات شما یکی پس از دیگری متوجه شده و وقتی از یک جمله به بعدی میروید اگر ربطی بین آنها هست یعنی نیاز به کلمات ربط هست رعایت گردد در غیر اینصورت انتقال مفاهیم درست صورت نگرفته و حتی اگر جمله شما درست باشد پاراگراف شما سالم نیست

بی کار

unemployed

رضایتبخش

Satisfactory

بی مسئولیت

irresponsible

واجد شرایط لازم

Eligible=qualified

بی تفاوت

Indifferent

عملی-شدنی

Feasible=possible

مشکل ساز

Problematic=full of problems

شدنی-عملی

Viable

خام- بی تجربه- ساده لوح

Immatured=naïve=inexperienced

با تجربه-پخته

Matured=experienced

بی نظم- پر از هرج و مرج

Chaotic

Subliminal message

بی تمایل

Reluctant=unwilling

(گفتار و نوشتار)خوانا و قابل فهم

Intelligible

خشن

Aggressive

(دستخط) خوانا

Legible

مختل کننده-مشکل ساز

Disruptive students

برنامه کامپیوتری که طراحی شده تا کاربر بتواند در رد و بدل کردن اطلاعات دخیل باشد

Interactive /an interactive game

Interactive teaching methods/

ظالماانه- غیر انسانی

inhumane

(روش) انسانی

Humane way

A person who arrives, especially from another country,in a new place and takes the land in order to live on and farm it

The settlers began to move inland and populate the river valleys

ساکنان

The settlers

A person or animal that lives in a particular area /A city of 5 million inhabitants

ساکنان

Inhabitants

A person who is a member of a country born there or given rights to live there

He applied to become an American Citizen- the citizens of Moscow

شهروندان

citizens

- a person who lives in a city/town/cave and etc/ City/town/cave dwellers

ساکنان

dwellers

The group of people who live in a particular area, city, town or country

The country s citizenry are politically more aware than in the past

ساکنان( رسمی)

The citizenry

A person who has a responsibility in an organization

A government/trade union/council official

مسئولین

Officials

بشر

mankind

A man, a woman or a child- human error-the graeted damage to our planet is being done by human

انسان-بشر

Human or Human being

Youth

A young person- relating to young person-juvenile crime/offenders

جوانان

Juveniles

Old People considered as a group – elderly relatives/parents- the city is building new housing for the elderly

سالخوردگان

The elderly =old people

Someone who commits a crime- a dangerous/violent criminal

مجرمین

Criminals

The audience were delighted with the performance

حضار-شنوندگان

Audience

Young people considered as a group together-Theses cloths are only for the young

جوانان

The young=young people

Junior Member

سلام میخواستم بدونم برای گرفتن نمره 7 از چه کتابی باید شروع کنم ؟ واقعا سر در گم شدم آخه کلاس زبانم میرم کتاباش هر ترم 20 صفحه هست و هیچی نداره ؟
    چه گروه کتابی میتونه از پایه بهم کمک کنه فکر میکنم این کلاسی که میرم منو به چیزی که میخوام نمیرسونه

Member shad آواتار ها

ورودتون به فروم رو خوش آمد می گم.

شما با مطالعه این تاپیک می تونید از پایه تا پیشرفته کتاب ها و منابع مفید رو بشناسید و جدا از کلاس خودتون برنامه ریزی کنید برای مطالعه شون.
    در ضمن در صورت تمایلتون به کلاس رفتن،شرکت در کلاس زبان های مخصوص آمادگی آیلتس به صورت فشرده بسیار مفیدتر هست تا کلاس زبان معمولی.

موفق باشید.
    Inactive

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)