صفحه 10 از 33 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Speaking Part of IELTS Exam

من امروز رفتم آراینپور امتحان دادم ممتحنم در قسمت اسپیکینگ گفت چند تا اشکال در زمانها داری و تسلط داری روان صحبت می کنی و کلا بگراندت خوبه ولی گفت نمرت 6.5 میشه.می خوام بدونم ارزیابیش چقدر نزدیک به امتحان اصلی هست و صرفا به خاطر چند تا زمان انقدر نمره کم میشه؟مرسی از پاسختون.

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط dibanazi نمایش پست ها
    من امروز رفتم آراینپور امتحان دادم ممتحنم در قسمت اسپیکینگ گفت چند تا اشکال در زمانها داری و تسلط داری روان صحبت می کنی و کلا بگراندت خوبه ولی گفت نمرت 6.5 میشه.می خوام بدونم ارزیابیش چقدر نزدیک به امتحان اصلی هست و صرفا به خاطر چند تا زمان انقدر نمره کم میشه؟مرسی از پاسختون.
    اشکالات گرامری در صحبت کردن مخصوصا مشکل زمان مسئله جدی هست. اصلا دست کمش نگیرید. من نمیدونم ارزیابی ایشون بر چه مبنایی بوده اما مطمئن باشید که اشکالات گرامری به این شکل روی سطح نمره تان خیلی تاثیر می گذارند. بهترین راه حل این مشکل هم عدم عجله در صحبت کردن و شمرده و روون حرف زدنه. شما باید جملاتتون را با دقت انتخاب کنید و بیان کنید حالا مهم نیست که چند ثانیه کوتاه مکث کنید یا فکر کنید
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام
    میبخشید کتاب ایروانی رو از چه لینکی می تونم دانلود کنم؟
    از پست های قبل هر لیانکی رو زدم error داد
    با سپاس فراوان

Junior Member

من از این جزوه جواب خوبی گرفتم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf ielts.pdf (120.1 کیلوبایت, 16 views)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

کتاب آناهید رمضانی می تونه مفید باشه برای speaking. من استفاده کردم. دید خوبی نسبت به سوالاتی که می پرسن تو مصاحبه می ده بهتون.

پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاً راهنمایی کنید: تقویت Speaking IELTS

منم از این کتابا استفاده می کنم منم از بهار شیراز خریدم واقعا عالیه و جوابای عالی هم داده البته همه چیزش هست من 6تاش را دارم کوتاه مختصر و مفید
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    من یه کتاب خیلی عالی خوندم که تمام موضوعات محتمل رو با جواب آورده و به همه پیشنهاد میکنم من شیراز هستم و از موسسه بهار خریدم اسمش crack ielts in a flash هست نویسنده اش هم باقری نیکپور و آریان پور هست کتاب مربوط به speaking رو بگیرید البته من کتابهای writing اش رو هم خوندم خیلی راضی بودم

Junior Member

سلام
    من تازه امتحان دادم از Speaking 6 گرفتم و از Writing 6 .مجبورم دو ماه دیگه امتحان بدم تا هر دو به 7 برسند. دنبال یک کلاس خوب میگردم مخصوصا بر اسپیک چون فکر میکنم شانسی 6 شدم.
    میخواستم ببینم کلاسی هست که صرفا برای اسپیک باشه و آیا کلاس های سفیر مفیدن؟ لطفا هر کس میتونه کمک کنه داره وقتم تموم میشه. ممنون

Junior Member

سلام به دوستان گرامی
    نمیدونم چرا یا همه دنبال کتابن یا دنبال حفظ کردن تاپیکای خاص
    نه تنها speaking بلکه تمام مهارتهای زبانی به نسبت سطح خودتون نیاز به زمان دارن
    این کتابها خوبن ولی کافی نیستن برای speaking بهترین کار حرف زدن با native هاس
    میتونین به سایت mylanguageexchange.com یه نگاهی بندازین من بهش میگم بهشت
    language learner ها تو این سایت از جاهای مختلف جهان فقط اونایی که میخوان زبان یاد بگیرن
    حالا هر زبانی ثبت نام میکنن یه موتور جستجوی عالیم داره دیگه بقیشو نمیگم مزش از بین میره
    شما فقط یه اینترنت پرسرعت میخواین با یه حساب skype یا paltalk یا هر مسنجر دیگه ای
    که باهاش بشه voice یا video با کیفیت داد از تاپیکای اون کتابام میتونین استفاده کنین

Junior Member

سلام دوستان من تقریبا" یه ماه دیگه میرم واسه امتحان چهار تا سوال اول اینکه بر چه اساسی اسپیکینگ شما قبل از امتحان کتبی میشه و بر چه اساسی بعد از کتبی؟
    دوم من تازه متوجه شدم که اسپیکینگ خیلی هراس آور هست مخصوصا" تسک 2 اگه سوال رو خوب متوجه نشی چی میشه؟ وایییییییی
    کسی اصفهان امتحان اسپیکینگ رو داده شنیده ام یه خانم فکر کنم تریسی اسمش هست باشه و یه آقا احتمالا" جوکار چه جوره؟کسی با اینها امتحان داده ؟یا کلا" اصفهان امتحان داده باشه نمرش چند شده؟
    وآخر اینکه نیتیو ها خوب نمره میدن یا ایرانی ها؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    در اسپیکینگ Fluency شما تست میشه، زیاد به این توجه نکنید که formal یا informal

صحبت کنید، مهم اینه که بتونید بدونه وقفه ی زیاد و غیر معمول "درست" صحبت کنید و منظور خودتون رو درست برسونید.
    اینکه شما نشان دهید که میتونید formal صحبت کنید یابخونید یا بنویسید و ... در قسمت Writing تست خواهد شد !
    چون IELTS یه تست اینترنشنال هست مهم نیسن به چه لهجه ای صحبت میکنید.
    نکنه فکر کردید اگه یه فرد آمریکایی با لهجه Native خود صحبت کنه در امتحان نمره کمی میگیره !!!!
    منم این سوال شما واسم پیش اومد پرسیدم گفتند حتی شما اگه اسلنگ استفاده کنی یا با لهجه بسیار غلیظ تگزاسی هم که خیلی در پیتی هست مهم نیست .البته اینو استاد چت به من گفتند