صفحه 17 از 33 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Speaking Part of IELTS Exam

سلام به دوستان عزیز. این سایت مال یک معلم آیلتس تو پکن هست که جدید ترین سوالات اسپکینگ که در امتحانات اخیر آیلتس مطرح میشه رو میزاره تو سایتش. علاوه بر این کلی مطلب مفید برای اسپیکینگ تو سایتش هست.

صفحه اصلی سایت: http://ielts-yasi.englishlab.net/

به روزتزین سوالات مربوط به بخش اول: http://ielts-yasi.englishlab.net/Par...o_DEC_2012.htm

به روزترین سوالات مربوط به بخش دوم و سوم: http://ielts-yasi.englishlab.net/PAR...3_INDEX_P5.htm

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان در آزمون آیلتس

Red face پاسخ : Speaking Part of IELTS Exam

Hi Dear,

I think the ability to tell short story is one of the best practicing way for every one who want speak English.
    even though every body of us who gather in this place have a plan to go abroad, for every purpose ,so I think telling about something that happen for us is very good practice.
    You can submit your short story at this link: http://www.bethesdamagazine.com/Beth...Story-Contest/

and improve your ability.

be success,
    your friend

This is the best site for evaluate your English level, after that You may find some excellent resource to prepare yourself in upper level.

http://examenglish.com/

It is about speaking, reading, writing and listening in online and free way.

You may choose IELTS, TOEFL or anyway you want.

Be success,

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

دوستانی که نمره بالای اسپکینگ گرفتن لطفا راهنمایی کنن

دوستان برای بخش اول و دوم معمولا چقدر یک سوال رو بسط میدید؟؟؟؟ من چند نمونه فایل صوتی دارم که در بخش اول و دوم برای یه جواب تقریبا شاید حداقل 8 جمله توضیح میده و بخوبی سوال رو بسط میده... حالا میخااااام تجربه دوستانی که نمره بالا گرفتن رو بدوونم...از طرفی از یکی شنیدم که سوالات این بخش باید کوتاه باشه...
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

نقل قول نوشته اصلی توسط richman نمایش پست ها
    دوستانی که نمره بالای اسپکینگ گرفتن لطفا راهنمایی کنن

دوستان برای بخش اول و دوم معمولا چقدر یک سوال رو بسط میدید؟؟؟؟ من چند نمونه فایل صوتی دارم که در بخش اول و دوم برای یه جواب تقریبا شاید حداقل 8 جمله توضیح میده و بخوبی سوال رو بسط میده... حالا میخااااام تجربه دوستانی که نمره بالا گرفتن رو بدوونم...از طرفی از یکی شنیدم که سوالات این بخش باید کوتاه باشه...
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    دوست عزیز

من هنوز امتحان اصلی ندادم هنوز ولی قراره بدم.
    فقط 1 ماک تست دادم با نمره 6 اسپیک
    قبل اسپیکینگ مساله ای که خیلی مهمه :
    eye-contact و با لبخند باشین
    باید نگرشتون تو پاسخ دادن به همه سوالات positive باشه وگرنه نمرتون کم میشه. نگین تو تهران زندگی میکنم ازش ناراضی ام دودش...ترافیکش....

تو بخش اسپیکک ما سه بخش داریم:
    بخش publicکه سوالات عمومی و جنرال ازتون پرسیده میشه. دلیلی بر کوتاه جواب دادن در هر بخش نیست به شرطی که بتونید خوب بسط بدید ولی اگر هم نمی تونین نباید زیاد بسط بدین چون اگه نتونین خوب از پسش بر بیایید به جای نمره گرفتن، به سادگی از دست میدید. راحت بخوام بگم. take it easy
    معمولن بخش اول را هم پاسخ کوتاه و هم بلند بدید. خود اگزمینر شما را قطع می کنه.
    تو بخش دوم. بهتون یه کارت میدن، + 1 برگه که توش brainstorm کنین.
    باید خیلی سریع سوال را کامل بخونین و برای همه بخش های سوال به فارسی یا به انگلیسی جواب آماده کنین. بعد سوال را ازتون میگیرند. و شما مجبورید به سوال پاسخ بدید. به مدت 2 دقیقه. بهتره تا جایی که میتونین سریع صحبت کنید و از صفات، قیود و داستان های با مزه برای توضیح دادن به سوال بهره ببرید. هر چه داستانتون با مزه تر باشه، نمره بالاتری کسب خواهید کرد. و باید سعی کنین به response پاسخ کامل بدید. بلند ، خوب و درست پاسخ بدید.

تو بخش سوم: مرتبط با بخش دوم ازتون سوال می پرسن و معمولاً می خوان که گذشته، آینده و یا حال حاضر را بگین. و یا پیش بینی از همه این حالتها. بهتره از موضوعاتی صحبت کنید که بیشتر زمانهای افعال را بکار ببرید.(من خودم در ماک تست این کار را نکردم که بهم بعد از آزمون تذکر دادند.)

در ضمن ممکنه فایل های صوتی تون را به اشتراک بگزارید و یا آدرس بدید برای دانلودش که ما هم بهره ببریم.

با تشکر.
    .We should do our utmost to achieve our goal in life
    اگر بخواهم کاری را انجام دهم، یا کامل و بی نقص انجام می دهم یا اصلا به سراغش نمی روم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    genetic and animal breeding in Isfahan University of Technology

سلام دوستان-من 10 Feb 2011امتحان Speaking دارم-کسی هست پارتنر من بشه تو Speaking ?ممنون

Senior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

بچه ها این خانم ناتاشا شهیدی میشه بگین چجوری نمره میده؟من امروز 2,3 تا سوتی دادم.مثلا یه جا بعد از to فعل برای سوم شخص آوردم و نه فعل ساده, یجا سوتی دادم گفتم more cheaper و یبارم کلمه intonation رو در جای اشتباه بکار بردم ولی خب collocation خوب بکار بردم و بقه قسمتا به نظرم خیلی خوب ج دادم.کسی میدونه این مسائل روی این خانم چقدر تاثیر داره؟

Junior Member

درود دوست عزیز
    من به فایل کتاب های دکتر ایروانی و خانم رمضانی احتیاج دارم منتها وقتی وارد لینکهای بالا میشم چیزی وجود ندارد یا حداقل من پیدا نمی کنم. اگر کمکم کنید تا بتونم فایل هارو پیدا کنم و دانلودشون کنم یه نیا ممنونتون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan.y نمایش پست ها
    درود دوست عزیز
    من به فایل کتاب های دکتر ایروانی و خانم رمضانی احتیاج دارم منتها وقتی وارد لینکهای بالا میشم چیزی وجود ندارد یا حداقل من پیدا نمی کنم. اگر کمکم کنید تا بتونم فایل هارو پیدا کنم و دانلودشون کنم یه نیا ممنونتون میشم
    تا اونجایی که میدونم این دو کتاب دو نت اپلود نشده اند اما فایل های صوتی کرک ایلتس و فایل پی دی اف IELTS MAXIMISER Educational Book-speaking
    Writer:Alireza Memarzadeh
    در همین سایت موجوده

اگر دوستان اطلاع بیشتری دارند ارایه کنند.

ولی توصیه می کنم این کتاب ها را بخرید.

ولی کتاب ماکسیمیزر را مفیدترین یافتم.

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006 نمایش پست ها
    تا اونجایی که میدونم این دو کتاب دو نت اپلود نشده اند اما فایل های صوتی کرک ایلتس و فایل پی دی اف IELTS MAXIMISER Educational Book-speaking
    Writer:Alireza Memarzadeh
    در همین سایت موجوده

اگر دوستان اطلاع بیشتری دارند ارایه کنند.

ولی توصیه می کنم این کتاب ها را بخرید.

ولی کتاب ماکسیمیزر را مفیدترین یافتم.
    پیرو صحبت های شما این لینک که قرار میدم علاوه بر جزوه اسپیکینگ آقای معمار زاده جزوات دیگری هم هست که خالی از لطف نیست یه نگاه بهشون بندازید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...سپیگینگ
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one