صفحه 19 از 33 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

Junior Member petonia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Enginnering Azad University

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

ممنون دوست عزیز
    واقعا حیفم میاد آخه. من یکماه پیش 7 گرفتم و الان در حد 7.5 هستم. حالا به خاطر همچین اشتباهی 6!!!
    واقعا دلم سوخته. درسته همه دوستان همدردی می کنن و میگن که نگران نباشم ولی خب نمیشه
    حداقل خدا کنه 6.5 بدهد چون واقعا حقش را دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    من دوستم پارسال تو سنجش دقیقا همین سوتی را داده بود و 6 شد. 6 رو بهت میدن مگه اینکه بخواد ضد حال بزنن. بدتر از من نیست. من باید 1 دقیقه حرف میزدم. 40 ثانیه حرفام تموم شد. بهم 6 داد. 6 رو میدن به همه. تو اسپیکینگ برعکس رایتینگ کاملا فلکسیبل هستند.
    :: بیمار خنده های توام بیشتر بخند ::

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

نقل قول نوشته اصلی توسط petonia نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    واقعا حیفم میاد آخه. من یکماه پیش 7 گرفتم و الان در حد 7.5 هستم. حالا به خاطر همچین اشتباهی 6!!!
    واقعا دلم سوخته. درسته همه دوستان همدردی می کنن و میگن که نگران نباشم ولی خب نمیشه
    حداقل خدا کنه 6.5 بدهد چون واقعا حقش را دارم.
    آخه میدونی چیه، اون اگزمینر هالیش نیست، نمی دونه که استرس داری و اون کارو خراب کرده. یه چارچوب داره و رو اون نمره میده. وقتی چنین گافی بدی فکر میکنه درک مطلبت مشکل داره. البته اینم بگم دوستم بقیه اسکیلهاشم به جز ریدینگ که 6.5 شد 6 شد و کلا سطح زبانش همین بود.میگم اسپیکینگ کاملا سلیقه ای هست. با اون حرف زدن من باید به من 5 میداد اما 6 داد. پس اصلا به فکرش نباش چون بقیه اسکیلها مهمترند.
    راستی تو سایت سیمون هم نوشته درباره همین موضوع و گفته که اگر پارت سه رو اوکی کار کنی 7 هم میتونی بگیری. میگم همه چی به نظر اگزمینر برمیگرده و اینکه باهات حال کرده یا نه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Speaking Part of IELTS Exam

من آکادمیک داشتم
    نمیدونم از من چیزی نپرسیدن که جنرالم یا چیز دیگه
    کلا یه دفترچه جلوش بود ورق میزد می پرسید

والا منم دیگه انرژی برام نمونده برای شنبه خدا به خیر کنه فقط به خوبی بگذره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Speaking Part of IELTS Exam

من کلا پارت سه رو خراب کردم خیلی آرگیومنتیشن نکردم
    اصلا هم گرامر استفاده نکردم به سلامتی یعنی در این حد که فعل مفرد اسم جمع یا برعکس )))))))))))))))))
    ولی هر هر میخندیدم انگار دارم فارسی حرف میزدم اونم میخندید
    اینجور امتحان دادن رو میدونید چطور نمره میدن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - آزاد قزوین

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza68 نمایش پست ها
    من امروز صبح (1ساعت پیش) امتحان داشتم با خانم ناتاشا.
    خب بنظر مهربون میومد ، منم وقتی رسیدم حالم خیلی بد بود یعنی دو روزه حالم بده و نمیتونم چیزی بخورم ، همون اول پرسید حالت چطوره منم کامل گفتم حالم بده مریضم و طب داشتم و گفت که بعده امتحان خوب میشی که منم گفتم فکر نکنم و گفت که شوخی میکنه. اصلا لازم نبود بپرسه از حالم معلوم بود. در مورد دقتم نمیتونم چیز زیادی بگم چون یادم نمیاد چی گفتم ولی فقط خیلی خوب و با سرعت مناسب و روون حرف زدم 2-3 بار مکث 1-2 ثانیه ای داشتم ولی از تلفظ کلماتم خوشش اومده بود. آخر سر پرسیدم چطور بود که گفت خوب بود و خوشم اومد. کلا نمیدونم چطور میشه نمرم. یکسری چیزا مینوشت روبرگه که همونا رو میدیدم هواسم پرت میشد و اون یکی دو ثانیه مکث واسه همین بود که فکر کنم (امیدوارم) متوجه شد.
    4 تا سوال اول پرسید که اسم و مشخصات بود بعد درمورد خونمون که آپارتمان هست یا خونست و اینکه دوسش داری ؟ چرا ؟
    پارت 2=
    Cue Card

Describe a parent in your family that you remember well. Please say
    - who was that person?
    - How well do you remember him/her?
    - Why did you like that person this much
    اینرو قبلا خونده بودم کار کرده بودم ولی هول شدم با اینکه گفت 2 دقیقه باید حرف بزنی سرعتت رو کنترل کن ولی نتونستم و اصل موضوع رو تو 1:20 یا 1:30 گفتم و بعد از 2 ثانیه مکث بقیه رو گفتم که فقط کش دادن قبلیا بود با مطالب جدید که امیدوارم به اینش گیر نده چون 2 دقیقه که تموم شد هنوز داشتم حرف میزدم.
    پارت 3: 3تا وفقط 3 تا سوال پرسید درمورد رابطه نوجوانان با پدر و مادرشون. چطور پدر و مادر از بچه هاشون نگه داری میکنن تو کشورتون؟ ( من موندم چی بگم. گفتم clarify کن باز همون رو گفت فکر کرد من نفهمیدم منم که نمیدونستم چی میخواد دقیق ولی جوابی که دادم معلوم بود که مربوط و درسته) سوال سوم هم یادم نمیاد.
    کلا اسپیکینگ های فروم رو کارکنین تو بخش کتابخانه. همین فروم هم چند صفحه رو بخونین شک نکنین سوالتون تکراری خواهد بود.
    کلا نفهمیدم چقدر طول کشید چون مثل یک چت بود و بعضی جاها میخندید منم از بعضی سوالا خندم گرفت.مال بقیه 30 دقیقه الی 40 دقیقه بود چون من 15 دقیقه بعد از بقیه رفتم تو و وقتی اومدم دیدم اونا هنوز امتحان میدن که یکیشون همون موقع اومد بیرون و ناراحت بود که چقدر طول کشیده امتحانش. معمولا بخش آخر رو 5 تا سوال میپرسن که مال من 3 تا بود من برای هرکدوم مفصل توضیح دادم و فکر کنم هرکدوم 1 و نیم دقیقه شد. با این توصیفات تقریبا با به هرکی که سابقه داشته گفتم ، گفتن خوب بودی که زیاد سوال نکرده. نظرتون چیه اصلا این خانوم خوب نمره میده؟
    منم یکشنبه با همین ناتاشا امتحان داشتم!
    منم احساس کردم از من کم سوال پرسید، انگار همش 10 دقیقه حرف زدیم.از همه دیرتر رفتم زودتر درومدم بیرون!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Software Engineering Iran University of Science and Technology

بچه ها کسی هست که با اون خانمی که بی حجابه( اسمشو نمی دونم) امتحان داده باشه و نمرشو گرفته باشه؟؟؟ چطوری نمره میده؟؟؟؟ کسی می دونه؟؟؟

من سعی کردم به همه سوالاش به خوبی جواب بدم اما نمی دونم چطوریه نمره دادنشون؟؟؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط mona4973 نمایش پست ها
    بچه ها کسی هست که با اون خانمی که بی حجابه( اسمشو نمی دونم) امتحان داده باشه و نمرشو گرفته باشه؟؟؟ چطوری نمره میده؟؟؟؟ کسی می دونه؟؟؟

من سعی کردم به همه سوالاش به خوبی جواب بدم اما نمی دونم چطوریه نمره دادنشون؟؟؟
    به من خوب نمره نداد، نمره 6 داد که فکر کنم جا داشت بیشتر هم نمره بده
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Software Engineering Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    به من خوب نمره نداد، نمره 6 داد که فکر کنم جا داشت بیشتر هم نمره بده
    یعتی خودتون خیلی راضی بودید ولی نتیجه پایین تر از انتظارتون بود ؟؟؟ فکر می کنید چقدر اشتباه داشتید؟؟؟

دوستان کسانی که با خانم قاسمی امتحان دادن لطفا بیان نمراتشون رو بگن وو ایا اینکه راضی بودن؟ ممنونم
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Junior Member alisam44 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات دانشگاه سیستان و بلوچستان

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    دوستان کسانی که با خانم قاسمی امتحان دادن لطفا بیان نمراتشون رو بگن وو ایا اینکه راضی بودن؟ ممنونم
    سلام
    من 2 سری قبل با خانم بهنوش قاسمی آزمون داشتم!به نظرم خوب و دست بالا نمره می دهد!