صفحه 22 از 33 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Speaking

دوستان گرامی
    آیا کسی از کتاب اسپیکینگ آناهید رمضانی لینک یا محل دنلودی سراغ داره؟ یا کسی هست بتونه pdf یا اسکن اش رو برای بقیه قرار بدهد؟ ممنون میشوم

Member AitUniversity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Inspection, Petroleum University of Technology

سلام
    کتاب How to Pass The IELTS Speaking Module
    learn from the examiner
    رو میذارم برای دوستان
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

چیری که خیلی مهمه این هست که اگه بخوای کم نیاری تو صحبت کردن باید این روش رو پی بگیری که اون طور جواب باید بدی که اگه فارسی هم از سوال شد همون طور جواب بدی، دنبال فرمولِ خاصی نباش، عضلاتتو منقبض نکن! قرار نیست آپولو هوا کنی! قراره بگی اگه فارسی هم می پرسیدی همین جوابم بود، و راه حلش این هست که در خلوت خودت وقتی داری با خودت حرف می زنی از مطالبی که یاد گرفتی جملاتش استفاده کنی، این طور مواقع یه سری تیکه کلام واسه خودت پیدا می کنی و بارها تو حرف زدن احساس خلا می کنی، و برای برطرف کردنش خودت رفع رجوع می کنی، و در دفعات بعد باز دیالوگ های مشابه اون که مشکل داشتی رو تکرار می کنی...داشتن یه هم صحبت که باهات پایه باشه انگلیسی حرف بزنه خوبه، خصوصا اگه زبانش هم خوب باشه،...با خودت انگلیسی حرف بزن

براي بحش دوم كه بهت يه موضوع ميدن. هميشه بنظرم بدترين موضوع دنيا حتي به فارسي هم نظري راجعيش ندارم به من ميفتاد. به نظرم بايد قدرت تخيل خوبي داسته باشيد كه سريع توي ١ دقيقه يه داستان سرهم كني.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooh نمایش پست ها
    برای تقویت Speaking چی کار باید بکنم؟

کتاب خوب مربوط به این skill توی IELTS چیه؟
    من وقتی سئوالات رو می خونم، اون قسمتی که می پرسه? Why کم می آرم.
    تقریباً می خوام بدونم توی چه مایه هایی جواب دادن معقوله؟
    می تونید بگید چه منابعی، sample های خوبی برای این قسمت داره؟
    ممنون.
    سلام
    من خودم چند تا کتاب خارجی رو برای speaking خوندم ولی چند وقت پیش تو Facebook یک کتاب ایرانی پیدا کردم به اسم IELTS Speaking from A to Z کار یک نویسنده ایرانی به اسم یاشار زمانیان.
    مطالب جالبی رو در موردش تو صفحه ای که تو facebook داره خوندم از جمله اینکه این کتاب یک نرم افزار کمک آموزشی هم داره. خودم دو هفته است که دارم میخونمش. میتوونم بگم یک خلاصه ای از کتابهای خارجی که من خونده بودم به علاه یک سری مطالب اضافه تر.
    ویرایش توسط kasek : May 2nd, 2014 در ساعت 04:00 PM دلیل: به روز رسانی با پیام بعدی

دوستان من يه تجربه كه ميخام در اختيارتون بذارم اينه كه بريد توي سايت و search كنيد IELTS يا How to improve speaking... تموم كليپ هارو ببينيد. نكات speaking بايدها و نبايدها توسط examiner هاي خود ايلتس ميان و صحبت ميكنند. براي همه موارد speaking، writing، Reading... ميتونيد search كنيد و نكته برداري كنيد.
    موفق باشيد.
    ویرایش توسط Simon : May 4th, 2014 در ساعت 10:35 PM دلیل: لینک سایت

Junior Member

بچه ها من دو هفته دیگه آزمون دارم اگه ممکن هست لینکی برای دانلود یه سری وویس و سمپل اسپیکینگ معرفی کنید ... کتاب استاد معمار زاده رو خوندم اما دنبال فایل صوتی هستم ... لطفا اگه فایل صوتی سراغ دارید معرفی کنید ... لینک های صفحه های قبل یا برام تکراری بود یا باز نمی شدند ... ممنون

با سلام.
    برای اسپیکینگ کتاب معمار زاده بهتره یا crack ielts؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام
    من یه ماه بیشتر تا امتحان وقت ندارم. اگه میشه راهنماییم کنید. من کتاب ایروانی رو خواندم. به نظرتون تو این یه ماه دوباره این کتاب رو مرور کنم یا کتاب crack Ielts رو تو این مدت بخوانم.
    ممنون

دوستان سلام
    من آیلتس امتحان دادم اورال 7 اسپیکینگ 6.5 یک توصیه خیلی مهم دارم که حیفم اومد نگم. حتما حتما حتما کتاب Mat Clark رو بخونید بعد امتحان بدید. این کتاب رو یه اگزمینر نوشته و دقیقا توضیح میده که هدف از هر سوالی که ازتون پرسیده میشه چیه و چه قابلیتی از شما رو ارزشیابی می کنه من بعد از امتحان این کتاب رو دیدم و دارم می خونم میبینم تک تک سوالات (البته نوع سوالات نه خود سوال) در کتاب کلارک بوده همین طور نحوه پاسخگویی به سوالات. بیشترداوطلب ها نگران پیدا کردن ایده مناسب برای پاسخ به سوال هستند در صورتیکه که اگزمینر دنبال چیزهای دیگری هست (که اون چیز ها در کتاب شرح داده شده) نه عقیده شخصی یا ایده جذاب داوطلب. خلاصه اینکه شدیدا این کتاب رو توصیه می کنم.