صفحه 24 از 33 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Speaking

یه پیشنهاد واسه دوستان دارم. کسایی که دنبال پارتنر یا اساتید native هستند میتونند از برنامه ی QT استفاده کنند که چندین رون داره که اساتید امریکایی یا انگلیسی به هر نفر 10 تا 15 دقیقه وقت میدن و باهاشون صحبت میکنند ئ اشکالاتشون رو برطرف میکنن گاهی اوقات هم یه PLAY میدن که هرکس تو اون رون هست یه ROLE بگیره و اینجوری کار کنن. اخر شب ها هم بحث ازاد هست و اساتید هر روم در مورد موضوع های مختلف با زبان اموزا بدون محدودیت صحبت میکنن.
    من خودم معمولا توی کلاسای یه اقایی به اسم مایکل که اهل شیکاگو هستش و هر جمعه و شنبه ساعت 6 تا 9 شب کلاس داره شرکت میکنم و خیلی مفیده توجه کنید که مثل یاهو و ... یه سری ادم بیکار نمیان اینجا و همه دنبال زبان اموزی هستن.
    برای استفاده از QT همون راهنمای اقای مایکل رو که برای من تو اسکایپ فرستاده بود کپی میکنم واستون حتما استفاده کنید:
    1.You should get a QQ number using their international version: http://imqq.com
    2.Then follow the directions to install the Chinese version of QT using my page:
    http://worldmikel.com/qt
    3.Our group number is 7472674
    دوستان اخر شب ها واسه ی بحث ازاد با اساتید امریکایی و استرالیایی بیاید روم شماره ی 1280. هم واسه FLUENCY خوبه هم CORRECT میشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من چندتا سوال دارم و فکر کردم شاید بتونم اینجا ازتون راهنمایی بگیرم:
    1- آیا جمله : I was graduated from university in the field of .... around 5 years ago درسته؟ preposition ها درسته؟

2- تو سوالی مثل : where is the place you see when you was from from home منظورش از home شهر محل سکونت هست یا کشور؟
    3- وقتی میخوایم بگیم مردم عجله دارن بهتره از چه کلمه ای برای عجله استفاده کنیم؟ ممنون میشم کل عبارت رو معنی کنید

با سپاس
    Hey

1) You don't need was
    I graduated from university in Electrical Engineering around five years ago

P.S: Remember that if the number in word form is more than two words, write the actual number out like 100 but if it's one word, like 11, write eleven. So, in this case, it is five not 5

2) yes definitely

3) whenever people are in rush, they cannot concentrate on what they are doing

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminlabbafy نمایش پست ها
    یه پیشنهاد واسه دوستان دارم. کسایی که دنبال پارتنر یا اساتید native هستند میتونند از برنامه ی QT استفاده کنند که چندین رون داره که اساتید امریکایی یا انگلیسی به هر نفر 10 تا 15 دقیقه وقت میدن و باهاشون صحبت میکنند ئ اشکالاتشون رو برطرف میکنن گاهی اوقات هم یه PLAY میدن که هرکس تو اون رون هست یه ROLE بگیره و اینجوری کار کنن. اخر شب ها هم بحث ازاد هست و اساتید هر روم در مورد موضوع های مختلف با زبان اموزا بدون محدودیت صحبت میکنن.
    من خودم معمولا توی کلاسای یه اقایی به اسم مایکل که اهل شیکاگو هستش و هر جمعه و شنبه ساعت 6 تا 9 شب کلاس داره شرکت میکنم و خیلی مفیده توجه کنید که مثل یاهو و ... یه سری ادم بیکار نمیان اینجا و همه دنبال زبان اموزی هستن.
    برای استفاده از QT همون راهنمای اقای مایکل رو که برای من تو اسکایپ فرستاده بود کپی میکنم واستون حتما استفاده کنید:
    1.You should get a QQ number using their international version: http://imqq.com
    2.Then follow the directions to install the Chinese version of QT using my page:
    http://worldmikel.com/qt
    3.Our group number is 7472674
    دوستان اخر شب ها واسه ی بحث ازاد با اساتید امریکایی و استرالیایی بیاید روم شماره ی 1280. هم واسه FLUENCY خوبه هم CORRECT میشید.
    سلام. ممنون از پیشنهاد خوبتون. میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنید من ذقیقا باید چیکار کنم که تو این بحث آزاد تایی که میگید شرکت کنم؟ نرم افزار خاصی. می خواد؟ این لینکها رودیدم ولی موفق نشدم. رو اندروید هم میشه؟ از چه ساعتی تا چه ساعتی می تونیم باشیم؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان نرم افزاری هست که بشه روی موبایل ریخت و باهاش مکالمه کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

سلام
    واسه ی part2 اسپیکینگ بین 1 تا 2 دقیقه گفته میشه که زمان استاندارد واسه صحبت کردن هست. ایا اگه 2 دقیقه رو کامل صحبت نکنیم و مثلا 1 دقیقه 10 ثانیه صحبت کنیم باعث نمیشه نمره کمتری بگیریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابری - دانشگاه علم و صنعت

درود آقا امین
    خود اگزمینر هم در شروع پارت 2 میگه که شما میتونی از 1 تا 2 دقیقه صحبت کنی و تقریبا کمتر اگزمینری فرد رو متوقف میکنه، ولی اگر کمتر از حدی که اون انتظار داره صحبت کنی، چند ثانیه منتظر میمونه ببینه حرفی داری برای گفتن یا نه، اگه جوابی ازت نشنید میره به پارت 3، ولی مطمئنا نمره کم میشه

بهترین راه تقویت speaking چیه؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط maganda نمایش پست ها
    بهترین راه تقویت speaking چیه؟؟؟؟
    صحبت کردن توی محیط واقعی یا شبیه اون. مثلاً جمع های چند نفره یا free discussion
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    صحبت کردن توی محیط واقعی یا شبیه اون. مثلاً جمع های چند نفره یا free discussion

می گن کلاسای بحث ازاد مال اونایی هست که سطحشون بالاست؟؟؟

دوستان یک سوال !
    در قسمت دوسم اسپیکینگ ، ما Task achievement در اسپیکینگ ندارم ، درسته ؟ این یعنی چی ؟ یعنی اگر بپرسه در مورد یکی از عادت هات صحبت کن و من پس از اینکه 4-5 تا جمله در مورد عادت ها بگم یک خاطره کوچیک بگم اشکالی نداره در این مورد بگم که بتونم از جملات پیچیده گرامری استفاده کنم اشکال نداره ؟

در ضمن یک سوال مهم !
    من با یک استاد خیلی خوب، حرف میزدم ، می گفت اشکال نداره اگر به سوالاتی که زیر سوال اصلی در قسمت دوم اسپیکینگ جواب ندید !! آیا این درسته ؟