صفحه 3 از 33 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

پیش فرض پاسخ : لطفاً راهنمایی کنید: تقویت Speaking IELTS

بچه ها من یک کتاب به اسم
    The speaking test of IELTS
    (Ramezanee &hakimi
    پیدا کردم.
    کسی این رو خونده؟
    به نظرم خوب اومد چون اولش خودش دو سه صفحه در مورده موضوعی شرح داده و بعد خواسته که تمرین انجام بدیم.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

Hi friends, I have an exam on Sep. 18th and I'm affraid about speaking module. I would be grateful if the guys who previously took part in the exam, let us know that how much the speaking is difficult. I mean with an average level of speaking is it possible to get a 7 score or not?

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramk
    Hi friends, I have an exam on Sep. 18th and I'm affraid about speaking module. I would be grateful if the guys who previously took part in the exam, let us know that how much the speaking is difficult. I mean with an average level of speaking is it possible to get a 7 score or not?
    The word "average” has a specific meaning for each person...but as far as I know getting the score 7 needs to practice enough for us who are not in an English environment...it needs especially to pass the section three of speaking (where the examiner test your language with unpredictable questions) rather successfully by speaking well and fast responds...just practice you surely will make it.
    Keep calm...Time will solve any problem

دوستان من تو آزمون آيلتس نوامبر شركت كردم. ولي تو speaking بدجوري وضعيت بدي دارم. (اينو معلم زبانم هم ميگه :'( :'()
    كسي مي تونه يك روش خوب كه قبلا جواب داده به من يشنهاد بده؟ بايد يادآوري كنم كه تو صحبت واقعا مبتدي هستم و اگه نمره 5 هم بيارم بازم شمارو دعا مي كنم........
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Senior Member

تمزین کنید. سعی کنید یه نفر رو پیدا کنید که بتونید باهاش انگلیسی صحبت کنید تا راه بیفتید. موارد مشابه موارد امتحانی رو باهاش تمرین کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    دوستان من تو آزمون آيلتس نوامبر شركت كردم. ولي تو speaking بدجوري وضعيت بدي دارم. (اينو معلم زبانم هم ميگه :'( :'()
    سعی کنید هر جمله ای رو که یاد می گیرید تکرار کنید 10-15 بار. از حفظ کردن داستانهای کوتاه و تکرار اونها هم غافل نشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    كسي مي تونه يك روش خوب كه قبلا جواب داده به من يشنهاد بده؟ بايد يادآوري كنم كه تو صحبت واقعا مبتدي هستم و اگه نمره 5 هم بيارم بازم شمارو دعا مي كنم........
    شما که معلم زبان داشتید، خوب بهتره از ایشون استفاده کنید. ( فکر کنم فعلاً ایشون باتوجه به شناختشون نسبت به شما بهترین منبع برای شما هستند. )
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

امتحان speaking سه بخش داره.
    بخش اول: سوالات یکم شخصی هستند مثلا اسم شما درباره خانواده و دوستان و غذای مورد علاقه و مدرسه و دانشگاه شما و ... پس خوبه که از قبل درباره این جور مسائل فکر کرده باشید، بهرحال این سوالا خیلی قابل پیش بینی هستند.
    بخش دوم: یک موضوع به شما داده می شه و از شما میخوان که بین 1.5 تا 2 دقیقه حرف بزنید و طوری که به سوالات اون موضوع هم جواب بدید. راستش می شه گفت که بعضی از موضوعات این بخش تکراری هستند. بهتره از دوستاتون بپرسید که درباره چه موضوعاتی ازشون سوال شده. مثالا از موضوع من درباره دانشگاه یا محل کار بود. یا اینکه موضوع یکی دیگه از دوستان مربوط به سایت مورد علاقش بود، یا درباره یک محلی که دوست داری ببینی، ... پس برای این بخش هم می شه تا حدودی آماده شد.
    بخش سوم: سوالات یکم کلی هستند و معمولا مربوط به همون موضوع بخش دو هستش. که اگه دربارش از قبل فکر کرده باشی مشکلت حله

نتیجه گیری: اگه معلم خوبی داشته باشی یا خودت حوصله داشته باشی تا حدودی این موضوعات رو جمع آوری کنی تا حد زیادی مشکلت حله بویژه که بخش 1و2 رو تو خیلی وقتا میشه پیشبینی کرد و چون بخش 3 هم خیلی مربوط به بخش 2 هست اگه در موردش فکر کرده باشی بازهم راحت از پسش بر می آی
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

پیشنهاد میکنم متود کتاب IELTS SPEKING نوشته آناهیتا رمضانی رو دنبال کنی.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاً راهنمایی کنید: تقویت Speaking IELTS

سلام
    در مورد امتحان speaking آیلتس فکر کنم حفظ کردن یه سری کلیشه کار معقولی نباشه.

تو امتحان خود من خانمی که امتحانمی گرفت خیلی خیلی دقیق بود و تامی فهمیدمن یه موضوع کلیشه ای و از پیش حفظ شده رو دارم تحویلش می دم بحث رو عوض می کرد. به نظرم بهترین راه اینه که سعی کنی با چند نفر که زبانشون ضعیف نیست با هم انگلیسی صحبت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooh
    بچه ها من یک کتاب به اسم
    The speaking test of IELTS
    (Ramezanee &hakimi
    پیدا کردم.
    کسی این رو خونده؟
    به نظرم خوب اومد چون اولش خودش دو سه صفحه در مورده موضوعی شرح داده و بعد خواسته که تمرین انجام بدیم.
    در مورد کتاب من کار کردم. تعداد زیادی تاپیک طبقه بندی شده جمع کرده و بعد کلمات مرتبط با هر تاپیک رو دسته بندی کرده بامثال. مجموعا کتاب خیلی مفیدی به نظر می آد.